Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

manyetik_porecesi tele yakıyor les paul de oyle.. nice les paul takliti gitar gordum cok güzeller, seninkide cok güzel ama tokai diye bir markanın modelleri varki.. oy oy oy sormayın gitsin.. :)

Dreamkiller, tokai zaten çok saygı görem bir markadır, özellikle eski modelleri vintage olarak değer sahibi gitarlardır. Ben özellikle sitelerindeki müziği çok seviyorum arada dinlemek için açıyorum. :p

Killswitch arkadaşların dediği gibi sesi bir anda kesmek için kullanılan bir mekanizmadır. Asıl Tom Morello ilk kullanmıştır ve Buckethead de kullanmaktadır. İster gitara bir on/off swithch takarsınız, ister iki manyetikli, her iki manyetik için de volume kontrolü olan bir gitarda (Les Paul mesela) manyetiklerden birinin sesini kısıp manyetik seçme switchiyle kill switch efekti yaparsınız. Ben şahsen kendi "Les Paul" ümde bunu yapıyorum.

audioslave - your time has come, revelations gibi parçalar da örnek olabilir tom morello için.

switchsiz yapmak için de les paul, tele custom gibi gitarlarda da tek manyetiğin sesini kısmak dahiyane bir fikir. kullanmak nasip olmadı ama eğlencelidir de bayağı.

manyetik_porecesi demiş ki:
Dreamkiller, tokai zaten çok saygı görem bir markadır, özellikle eski modelleri vintage olarak değer sahibi gitarlardır. Ben özellikle sitelerindeki müziği çok seviyorum arada dinlemek için açıyorum. :p .

hmm sen dedikten sonra tekrar girdim ve bu sefer dinledim sarkıları.. :) yuhh tüm samurayların gitarist olası gelmiş sanki :)

manyetik_porecesi demiş ki:
Çok sakinleştirici ve keyifli bir müzik ama...

Dayanamadım bende dinledim , önce sizi Animeci sandım sonra elektro sesi gelince rahatladım :D
Gercekten güzel gitarları varmış tokai in demekki çakmakdan başka markalarda varmış:)Mitsubishi ninde kalemi var :LOL:
Mitsubishi pencil co. :p

g-system demiş ki:
Dayanamadım bende dinledim , önce sizi Animeci sandım sonra elektro sesi gelince rahatladım :D
Gercekten güzel gitarları varmış tokai in demekki çakmakdan başka markalarda varmış:)Mitsubishi ninde kalemi var :LOL:

Mitsubishi kendi sitesinde Pencil Corp'ın bünyelerinde olmadığını yazmışlar.Adamları direk ezmişler. :x

ZebulaH demiş ki:
g-system demiş ki:

Mitsubishi kendi sitesinde Pencil Corp'ın bünyelerinde olmadığını yazmışlar.Adamları direk ezmişler. :x

süpersin ya :D

beni büyük bir ikilemden kurtardın , çunkü sadece bu yüzden evo 7 lere uzun süre tekerlekli kalem gibi baktım :p

Mitsubishi Evo alanlara torpidoda bir kırmızı, bir mavi bir yeşil kalem veriyormus.. Bonus Special.. :)

Bu arada bu tokai leri türkiyede bulmak deveye hendek atlatmak gibi birşey olsa gerek sanırsamki.. bir abinin vardı zamanı evvel, cok iyi aletti yalnız kamyon gibi gibson tonu geliyordu adamın üzerine üzerine :)

dreamkiller demiş ki:
Mitsubishi Evo alanlara torpidoda bir kırmızı, bir mavi bir yeşil kalem veriyormus.. Bonus Special.. :)

Bu arada bu tokai leri türkiyede bulmak deveye hendek atlatmak gibi birşey olsa gerek sanırsamki.. bir abinin vardı zamanı evvel, cok iyi aletti yalnız kamyon gibi gibson tonu geliyordu adamın üzerine üzerine :)

tokaii bisikletim vardı zamanında, mahallede her espirinin ilham kaynağı oluyordum ,ikinci gün ön freni 1 hafta sonra arka freni bozuldu,direksiyona kaç kere kaynak yaptırdım hatırlamıyorum,tokaii çakmak vardı hatta,gitarı da varmış demek :roll:

Geri