Cort Turkish Edition

cavo demiş ki:
abi böyle saçma fikirlere böyle cevap oluyor şahsa değil fikre soyluyorum,adam 1-2 sn düşünür başlık açmadan bi kere olsun gitarın resmine bakar ,ulan bu gitar turkish edition olabilir mi diye içinden geçirmez mi yaaa????
türk adı geçen bi gitar böyle nasıl olur türk adını bi gitara sığdırabilir misin bu hakkı nerden aldın ,turk adını istediğin malzemede kullanamazsın !!!
cok onemli bi kelime bunu bilmen gerekir, başlık bile aptal zaten turkish edition ne yaaa turkler için yaz bari ing.özentiliğinide bırkalım artık yaaa :roll:

Kimden: 01
Kime: DreamofStyks
Tarih: Çrş 25.10.2006 19:22
Konu: Dikkat !! Alıntı yap
Eğer forumdaki üslubunu değiştirmezsen gerçekten çok ağır konuşmak zorunda kalıcam !!

CORT TÜRKİYE FORUMLARI Arrow www.cort.gen.tr

Senin bana ağır konuşman için ilk önce benim, seni takıyo olmam lazım!

DreamofStyks demiş ki:
Kimden: 01
Kime: DreamofStyks
Tarih: Çrş 25.10.2006 19:22
Konu: Dikkat !! Alıntı yap
Eğer forumdaki üslubunu değiştirmezsen gerçekten çok ağır konuşmak zorunda kalıcam !!

CORT TÜRKİYE FORUMLARI Arrow www.cort.gen.tr

Senin bana ağır konuşman için ilk önce benim, seni takıyo olmam lazım!

İnan sana çok ağır şeyler yazar ve çok güze deşarj olurum ama gerçekten şu site içerisindeki arkadaşlarımdan çekiniyorum :)

Ama artık bi tarafların soğumuştur ki çok güzel olayı provoke ediyorsun !!

Burada bu tartışmayı yapmak yerine özel mesaj yoluyla halledebileceğin saçmalıklarını foruma taşıyarak kendi karakterini gözler önüne seriyorsun :)

abi cok agresif bir adamsın biraz sakinleş.ağır konusmadan da halledilebilir bazı şeyler.uslubunu artık biraz yumusat bence.olay cıkmasın.

cavit iyi güzel diyorsun da provokasyonun bini bir para farkındaysan limon olmanın hiçbir lüzumu yok... bu fikri beğenenler çıkarmadı tartışmayı aralarında. eleştiri yapmayı bilmeyen dandun insanlar bozdu başlığı ve çok saptı artık bence...

cavo demiş ki:
abi cok agresif bir adamsın biraz sakinleş.ağır konusmadan da halledilebilir bazı şeyler.uslubunu artık biraz yumusat bence.olay cıkmasın.

Ben onun için çaba sarfediyorum cavo .

Benim bu kadar alttan almama rağmen adamlar olayı rağmen provoke ediyor.

Adamlara kendi üslublarıyla cevap yazıncada agresif taraf ben oluyorum.

Adam olayı resmen provoke ediyor.

Yani şu laf şuraya durduk yere yazılacak bir şey değil,insan ister isteemz bu adamın bir yarasımı var bir taraflarında diye merak ediyor
DreamofStyks demiş ki:
boşuna ötmeyin sanki kataloğa girecek bi gitarmış gibi siz kim kataloğa gitar sokmak kim

Kaldıki saçma sapan agreisfce bunun gibi bir çok mesajı var bu şahsın bu başlıkta,nereye kadar alttan alırsın sana soruyorum?

aslında resmi bir yazı koysanız suraya herkes böyle düşünenler kapatacak cenelerini.madem bu kadar ciddi bir iş yapıyorsunuz bunun sözleşmesi belgesi filan yokmudur.4c den alın bir yerden alın susturun insanları.kanıtlarsan inan ki alttan almana gerek kalmayacak ;)

cavo demiş ki:
aslında resmi bir yazı koysanız suraya herkes böyle düşünenler kapatacak cenelerini.madem bu kadar ciddi bir iş yapıyorsunuz bunun sözleşmesi belgesi filan yokmudur.4c den alın bir yerden alın susturun insanları.kanıtlarsan inan ki alttan almana gerek kalmayacak ;)

cavo,

Bu anlaşmayı,proje ile ilgili iletişimi ben yapmadım.

Bir insan kullanmayacağı,almayacağı bir gitar için neden bu kadar (terbiyesizce) yorum yapar?Çok merak ediyorum.

Kardeşim almayacaksın,kullanmayacaksın,kaldıki resmen markacısın ve Cort düşmanısın.Peki nedir bu kadar merak ettiğin,seni neden ilgilendiriyor?Diye bu vatandaşa sormak lazım.

Biz kimseye kanıt sunmak zorunda değiliz,durduk yere kimse kimseyi kandıracak değil.Hepimizin belli arkadaşları ve çevresi var bu sitede.

Ha illede birileri ürüyecekse buyursunlar devam etsinler,ama sınırı aşmadan!

arkadaşlar özel mesajla veya açıktan tehdit içeren mesaj göndermek suçtur. lütfen daha dikkatli olalım. "nokta nokta yapmazsan nokta nokta yaparım" tarzı mesajlardan olabildiğince uzak durmaya çalışalım

Zupar demiş ki:
Gözünü yağını yiyim bu gitar neck-thru(ki bu özellik bile daha iyi bi gitar olduğunu fazlasıyla kanıtlıyo), önü kaplamalı figurlu ağaçlı, bass manyetiğinden falan anlamam ama eq ve manyetik devreleri aktif, iyi bişiye benziyo ve tek özel bi gitar, sipariş üzerine özel yapım yani. Ben sattığını bile bilmiyom ama fiyatı eder etmez, o sahibinin bileceği iş fiyatı ki sattığını bilsem buraya yazmazdım.

Senin gitarın da gerçekten güzel bi gitar ama, set-neck gördüğüm kadarıyla veya bolt-on ve fabrikasyon bi gitar, yani seri üretim, kaplama figurli ağaç yok. Git fujigene sor bakalım boyle ozel yapım bir gitar ne kadar diyecekler?

Yani benim gitar bundan ÇOK ÇOK iyi diyosan, bir bilene sor derim?

Şimdi gözümün yağını yeme de neck-thru ,"kaplama figürlü ağaç(!)" yada elyapımı olunca çok mu kaliteli olduğunu sanıyorsun yada senin kalite anlayışın bu mudur??

el yapımı dediğin gitarı kim yapmış bari belli mi?? :LOL: :LOL:

bende bi usa select jackson var, onda da kaplama figürlü ağaç var. el yapımı da değil. moralim bozuldu şimdi, 250 dolar veren olursa alsın gitsin. ama alan da olmaz herhalde bu söylediklerinden sonra.

Brezilyanın bayrağı bile ESP gibi bir gitardayken bizim Türk bayrağı cort'ta son derece amatörce yapılmış bir tasarımda dursun iyi mi?? benm içime sinmiyor doğrusu....

İlla heryere amele işi ay-yıldız konmaz ki bak yapan nası yapıyor...

MC600_grn.jpg

Hiç olmasın daha iyi...

Evet, benim kalite anlayışım el yapımı gitardır, Denediğim tüm el yapımı gitarlar kaymak gibiydi (gerçek ustalardan çıkan) CNC tezgahıdan çıkan gitar değil. Param olsa yine el yapımı gitar alırım, yaptırırım, nasıl sen Erkan Sızarlar'a (saygım sonsuz mükemmel bassları var) yaptırmak istiyosan. Benim demek istediğim aynı katagorieki gitarlar değil, Neck-thru tabiki sustaininda daha başarılı ve daha zor işçiliğe sahip. Kaplamanın tona fazla bi etkisi yok sadece kozmetik sayabiliriz ama gene işçilik artıyo ve masraf.

cimg0959685mj3.jpg

Bak bu bu gitar üzerindeki Cort Limited Edition amblemi, Bide Custom Shop ambeli var. Bu amblemleri gördüğün bütün cortlar (elektrik gitar, elektrik bass, Akustik, Klasik) Cort Master Luthierleri tarafından özellikle limitedler tamamen, Customların çoğu tamamen (bazılarında gövde falan hazır oluyo, yine canalıcı klavye elle) elle üretilir. İşte ordan biliyorum.

Edit: Custom derken, Custom Shop amblemi olan...

secks demiş ki:
bende bi usa select jackson var, onda da kaplama figürlü ağaç var. el yapımı da değil. moralim bozuldu şimdi, 250 dolar veren olursa alsın gitsin. ama alan da olmaz herhalde bu söylediklerinden sonra.

jackson ke1 e 250 dolar cok...üstünde bi kere ne idi-ü belirsiz bir kaplama var.150 dolar veririm. :D :D

zupar cok gereksiz şeyler yazıyorsun .bilmem farkındamısın.cort markasından bahsetmiyoruz burada.baslığın dısına cıkıp cort custom shop reklamı yapma

Geri