Nev

TV karşısında Nevzat çıksın diye saatlerce bekledikten sonra,trt nin Açıköğretim Derslerini konserin arasına sokmasına hala anlam veremiyorum.Saolsunlar o kadar bekledikten sonra izleyemedik tabii..

uyuzz demiş ki:
TV karşısında Nevzat çıksın diye saatlerce bekledikten sonra,trt nin Açıköğretim Derslerini konserin arasına sokmasına hala anlam veremiyorum.Saolsunlar o kadar bekledikten sonra izleyemedik tabii..

aynen yaa..bir isi yaptın tam yap bari demi..ya ver hepsini..heycanlandırıp sevincimizi kursagımızda bıraktılar resmen..
izleyemedimm :(

arkadaşlar aldığım bi duyuma göre NEVzat abimiz 14 şubatta ankarada özel bi knser vercekmiş...ben kesin bilgileri öğrenince yazcam..yada başlığı okumadım yazan olduysa özür ama o gün orda olcam...sevglimle olmasa bile arkadaşımla...

CroW-06- demiş ki:
arkadaşlar aldığım bi duyuma göre NEVzat abimiz 14 şubatta ankarada özel bi knser vercekmiş...ben kesin bilgileri öğrenince yazcam..yada başlığı okumadım yazan olduysa özür ama o gün orda olcam...sevglimle olmasa bile arkadaşımla...

14 şubatta ankara'da olamayacağım :( ikinci kez geliyor ve ben ikisinine böyle bir nedenle kaçırıyor olacağım.

aaa evet doğru ama ben yine gidemedim maalesef.çalıştığım için. gader ağlarını yine acımasızca ördü yani. nev gelse ben de giderim uça uça...

uyuzz demiş ki:
valla ya bende deli oldum! trt ye nasıl sövdüm bilemezsin.(ama daha çok açıköğretim derslerine sövdüm) 8O

aaa kaç sene denizlide yaşadım. nankörlük etmeyelim lütfen. denizli bu açıdan son derece şanslı bir il. hele havalar ısındı mı açık hava tiyatrosunda ardı ardına konserler oluyor. bir kaç senede değişmemiştir herhalde...

Nev kesinlikle çok kaliteli..Adam tam bir müzisyen...Sesi,yorumu mükemmel..O Trt deki konser kesilince Power Turk'te devamını verdiler.Çok güsel oldu..Adamın canlı performansı çok güzel yaa..İnsanın ömrüne ömür katar:) Geçenlerde Hiç izlememe rağmen sırf Nev var diye Funda Arar'ın programını izledim..Nev yine çok iyiydi.Piyanoyla söyledi hemde kendisi çaldı
Canlı söyledi.Son albümünde hareketli parçalar çok kötü ama Sen gibi,Bazen ve Mühürlü Kaderim şarkıları çok iyi..

14 şubatta Ankaradaydı ben gitmedim..Hem de gidemedim..Çünkü aynı gece Feridun Düzağaç konseri de vardı..Açıkçası Feridun Düzağaç daha ağır bastı ona gittim bende..

Geri