Nev

yeni döndüm ankara'ya ve dolayısıyla nev'in sevgililer günündeki konserini kaçırdım :( giden arkadaşlar çok beğenmişler performansını.

bence son derece saygın,beyefendi biri gibi duruyor.umarın göründüğü gibidir.2.albümü müzikal açıdan herşeye rağmen'e göre daha iyi olmuş.sesi müthiş.türk sanat müziğinede yatkın.sanırım sanat müziği dersleride almış.yanılıyormuyum yoksa?Nev'in ilk albümü çıktığında pek ısınamamıştım ama dedim ya bu albüm güzel olmuş,tekrar tekrar dinlemeye değer.SAYGILAR

kalite böyle bir şey sanırım..
insanı alıp götüren besteler yapıp,içinize işleyen sözler yazan,derin ve kolay kolay bir kategoriye sokamayacağımız müthiş bir sese sahip harika bir adam..

Nev çok iyi ben de çok seviyorum ama bence rock müzik yapmıyor Hayal kahvesinde canlı performansta yapıyor belki ve eskiden grubuyla da belki yapıyordu( bir programda bir gurubun coverlarını yaptıklarını söylemişti ama hanghi grup unuttum) ama şu an yaptığı kesinlikle rock değil bence belki pop rock ...
Ama çok başarılı ve kaliteli...

rock arabesk ne var ya basa mi döndük yine..her sayfada bunu konusuyoruz..asamadiniz bir türlü...
hosuna gidiosa dinle..rock veya degil..soft rock bende..rockın da onlarca alt dalı var sonucta...

johnbonham demiş ki:
buda mı rock!!!!!!!!????????????
müziğin güzel olması için ille de rock kategorisine girmesi gerekmez bakarsın kaliteliyse sözleri ustaca kullanılmışsa(nev ve feridun örneklerinde olduğu gibi) dinlersin bence etiketi çokta önemli değil önemli olan içine işlemeyi başarabilmesi yani bi yerde içmeden sarhoş edebilmesi ki ayrıca bal gibi de rock :!:

işin ilginç yanı türkiye'de pek çok insan çok sert müzikler olduğunda o müziğe rock ve ya metal müziktir diye etiket basıyor.

yener demiş ki:
işin ilginç yanı türkiye'de pek çok insan çok sert müzikler olduğunda o müziğe rock ve ya metal müziktir diye etiket basıyor.

doğrusun..sadece rock veya metal müzik için değil..türkiye'de pek çok insan ne yazıkki birbirinden ayırtedemekleri için tüm tarzlara yanlış etiketler yapıştırıyor.

undomiel demiş ki:
johnbonham demiş ki:
müziğin güzel olması için ille de rock kategorisine girmesi gerekmez bakarsın kaliteliyse sözleri ustaca kullanılmışsa(nev ve feridun örneklerinde olduğu gibi) dinlersin bence etiketi çokta önemli değil önemli olan içine işlemeyi başarabilmesi yani bi yerde içmeden sarhoş edebilmesi ki ayrıca bal gibi de rock :!:
burası türk güzel müzik forumu yada kaliteli sözler yazılmış sözler ustaca kullanılmış müzikler forumu değil, türk rock forumu.ayrıca bal gibi rock değil, taş gibi rock deseydin daha inandırıcı olacaktı. :)

johnbonham demiş ki:
undomiel demiş ki:
johnbonham demiş ki:
burası türk güzel müzik forumu yada kaliteli sözler yazılmış sözler ustaca kullanılmış müzikler forumu değil, türk rock forumu.ayrıca bal gibi rock değil, taş gibi rock deseydin daha inandırıcı olacaktı. :)

bu anlamsız tartışmayı bir kenara bırak.rock ve ya değil beğenen dinler beğenmeyende dinleyenlere saygı duymak zorundadır.

nev.i sevirim
kendisi de tarzı icin 'rock.a yakın ama turk sanat muzigi motiflerini de kabul ediyor' diyor

Geri