Nev

Türkiye'nin en iyi söz yazarıdır bence NEV...
özel bi yoruma sahiptir kendisi, o yüzden kendine has bir tarzı vardır; kimse NEV gibi şarkılarını söyleyemez aynı güzellikte...

canlı performansı da süpperdir, bir insan albümdeki şarkılarını sahnede bu kadar mı güzel rock söyler??? kendisi akustik şarkılarda da süperdir...

gitar ve ney çalan böyle bir yetenektir... böyle başka kim var ki acaba??

***yıllar sonra da dinlenebelicek şarkılara imzasını atmıştır***

ayrıca içten va samimidir çok severim, takdir ederim kendisini!!!

ses var goruntu yok die bilicegim kisidir nevi hoporlere bagla o sadece sarki solesin :) ama son yillarda kendini gayet iyi topladigini soyleye bilirim :) bildigim kadariylada vogs 'ta sahne aliyor :roll: bilginize :D

hakkaten çok güzel bir sesi var ya bayılıyorum dinlerken çok hoş aynen böyle devam ederse mükemmel bu arada klibide izledim hele şükür yaw bence güzel olmuş ama sanki biraz bazı yerlerde abartmış gibi... :roll: :twisted: 8)

geçen hafta beyaz show'da iki laf edemedi, biraz paldır küldür ağırlandı nev. son derece kötü, şişirme bi programdı. nevi izliycem diye oturdum hayal kırıklığına uğradım. kadir çöpdemir'e ağırlık verildi sadece.

erkan oğur'la oturup kalkması bile benim için yeterli ama bu adam hakikkatten çok iyi müzisyen oturup kalkmasına dikkat eden ender rock müzik müzisyenlerinden birisi çok beğeniyorum umuyorum uzun süre kendinden bizi mahrum bırakmaz.

haklısın erkan ugur gibi gibi adam herkesin arkasında çalmaz onun ötesinde parça mükembel ney kendisine çekiyo 10numara

valla en çok zor u seviyorum sözleri çok manalı ve içten zaten bence müzik sözle birleştiği zaman etkili ve dinlenebilir oluyo

nev'e gidilir derim. kalitenin nadir adreslerinden biridir nev. müzik ruhundan anlayan, sözlerle tamamlayan doğru düzgün bir müzisyen...

Geri