Nev

katil_cocuk demiş ki:
Efkarlı mıdı tam bilemiyorum ama eski çalışmasında acaip bi parça vallahii içimdeki arabeks ruhu dışarı fışkırdı ama gerçekten bu kadar yorumlanırdı bu parça, tek kelime ile harika! parça üzerine içip içip sızıyorum (; daha yapmasın böyle parça yoksa siroz olucam yakında ;)

sen gibi albümünde de dem adlI bir parca var ben hep benzetirim ikisini..

bencede çok iyi..gerçekten şarkıyı sölerken hissettiriyo...sanki acı çekermiş gibi...dinleyenleriyle dertleşiyo adeta...herkese tavsiye ederim....

kendisini pek tanımıyorum ama dem şarkısı ne kadar güzelmiş öyle...böyle sözlere alışkın değiliz pek... eskilerde kaldı sanırdım :roll: çok hoşuma gitti türkçemizi güzel kullanarak şarkı yapması çok hoş gerçekten :)

Şuanda Nev çok iyi bir çizgide.Umarım başta çok sevilip sonra şımaran sanatçılardan olmaz.Zaten öyle birşey yapacağını zannetmiyorum,öyle görünüyor.Gerçekten iyi bir başarı yakaladı ve umarım bu başarısı devam eder.Tama olarak rock müzik yapmadığı ile ilgili şeyler söyleyenler var.Ama bence çok iyi müzik yapıyor.Dinlemekten çok büyük zevk zalıyorum.SAYGILAR...

pudding demiş ki:
katil_cocuk demiş ki:
Efkarlı mıdı tam bilemiyorum ama eski çalışmasında acaip bi parça vallahii içimdeki arabeks ruhu dışarı fışkırdı ama gerçekten bu kadar yorumlanırdı bu parça, tek kelime ile harika! parça üzerine içip içip sızıyorum (; daha yapmasın böyle parça yoksa siroz olucam yakında ;)

sen gibi albümünde de dem adlI bir parca var ben hep benzetirim ikisini..

aynı düzlemde yer alan iki şarkıdır 'efkarlı' ve 'dem' tıbkı 'sen gibi' ve 'zor' gibi.

aynen yener..hatta bilmem katIlIrmIsIn bi tane daha var..

ilk albümden umut sahilinde ile son albümden bazI parcalarI benzetiorm..ama bi türlü tam denk getiremedim..hangisi diye:))

benmisim'e klip gelsin artIk..

nev'de bazı parçaların bilerek böyle seçildiğini söylemişti.bu olaydaki amaçlarıda belli bir nev tarzı oturtmakmış.benceamaçlarına ulaştılar ve başarılı oldular.

yosun demiş ki:
"dem" i dinledikçe dinleyesim geliyor.. pes yani böyle bir şarkıyı anca nev yapar..

'dem' olsun 'efkarlı' olsun harika şarkılar.bildiğim kadarıyla nev tarzını iyice benimsettikten sonra bu tarz şarkıların olduğu değişik bir albüm yapma düşenceside var.

şu anda bu piyasanın en iyi söz yazarlarının arasında nev'i söylemeden olmaz.dili o kadar ustaca kullanıyorki hayran olmamak elde değil.

arkadaşlar tarzı hakkında ne diyebiliriz birşey söyleyebilecek var mı?
tam rock diyemeyiz, kendisi de biraz popa kayıyo diyo ama
bu poptur ya da rock tır diyerek herşeyi aynı kefeye koymazsak nedir?

zlatan1937 demiş ki:
arkadaşlar tarzı hakkında ne diyebiliriz birşey söyleyebilecek var mı?
tam rock diyemeyiz, kendisi de biraz popa kayıyo diyo ama
bu poptur ya da rock tır diyerek herşeyi aynı kefeye koymazsak nedir?

daha önceki sayfaları okursan eğer nev'in kendi müziğini nasıl tarif ettiğini görürüsün.

Geri