Nev

Bir arkadasım tanışma fırsatı bulmuş.. vokalinin yanında cok saglam bir gitaristmiş.. parmaklarını göremedim diyor calarken...

Vokal konusunda da mükemmel bir ses bence.. ses aralıgı cok geniş ve cok tiz sarkıları bile hiç zorlanmadan söylüyor.. (örn: Efkarlı Am'den)

benim favorilerim ise; Efkarlı, Zor, BAzen, Nereye

evet yeni albümü çıkmış,kral da dönen şarkının adı"senin gibi".ben beğenmedim.ilk albümünden "bazen" çok iyi bir şarkıydı,özellikle sözleri.onun dışında dinlemedim.biraz hafif geliyo bana,pop-rock tarzı olduğu için.ama iyi sesi,yorumu var.sakin bir adam.yeni albümünde başarılar.

Nev' in ilk albümünden Zor ve Herşeye Rağmen favori parçalarım...Bir kere de Beyoğlu Hayal Kahvesindeydi sanırım, canlı dinleme fırsatım oldu...Ortalamanın üzerinde hatta iyi bir gitarist olduğunu söyleyebilirim..Ama "Efkarlıyım" çok dandik bir parça...Bunu kesinlikle polemik yaratmak laf atmak amacıyla söylemiyorum yanlış anlamayın lütfen...Defalarca dinledim bir türlü ısınamadım napayım :D ...Tabi ki herkesin görüşü kendini bağlar kimse alınmasın...

Dem in sözleri ya da en azından bir kısmı zaten ilk albümün kapağında yazıyordu.Bir kısmını dinledim o yüzden tam bilmiyorum.
Bunun dışında Nev'in ilk albümü güzeldir, kalitelidir.(Her şeye rağmen ve efkarlıyım favorimdir)
İki kez sahne performansına tanık oldum.İlki çok güzeldi ;okulumuza dinletiye gelmişti,kendi şarkılarının dışında blues filan çalmıştı,hayran olmuştum.ama ikinci performansında çok beğenmemiştim,çok 'piyasacı' görünmüştü gözüme.
Yine de saygı duyduğum,secdiğim bir insandır.

son şarkısıda çok güzel. ZOR ve SEN GİBİ parçasını daha çok tutdum ve daha anlamlı .bu arada sen gibinin klibindeki kızın çok farklı bi güzelliği var nev e zaten laf yok başlı başına harika

Geri