U.P.O (Alternatif)

İsteklere cevap zor bundan sonra studyoya giremiyoruz malesef işler dolayısıyla.Siz programlara cıkabildigimize dua edin :D
Tüm yorumlar için tesekkürler.
Bu arada bu gece Insula'dayız yine.Degisik bir gece olcak gelenler gecen haftaki macın baklavasından yiyebilirler :)
görüsmek üzere

tatliyida yedik.. upoyuda dinledik aman efenim pek bi eglendik pek bi eglendik. siz hep mac yapin bole 8)

yine guzel bi cumartesi gecesi uponun eglenceli sarkilariyla costuk kaybedilen onca enerjiden sonra tatlida super oldu.. ayagimiza saglik uzanabilsem 9 gol atan ayaciklarimi opucem.. kufur gibi bee.. tek basima hepinizden cok gol atmisim... :)

geç oldu ama baklava için teşekkürler :) slayt gösterisinden pek bahsetmemişsiniz :D hepinizi seviyorum.bu arada 'one more cup of vodka' olayını halletcez sertan :D cumartesi görüşmek üzere... önce programda sonra maçta :)

Deep-bLacK demiş ki:
geç oldu ama baklava için teşekkürler :) slayt gösterisinden pek bahsetmemişsiniz :D hepinizi seviyorum.bu arada 'one more cup of vodka' olayını halletcez sertan :D cumartesi görüşmek üzere... önce programda sonra maçta :)

afiyet olsun yektacım. maçta canınıza okuyacaz bu sefer... sürpriz golcümüz var..
ayrıca orta sahadan değil soyunma odasından gol atacam size :p
recep abi de askere giti :( , topu götürüp çizgiye bırakmak da yok artık, hath bakalım...

Evet gecen hafta sakat ve kart cezalıları nedeniyle kaybettik ama bu hafta fark için cıkıyoruz sahaya :LOL: Ayrıca bugune kadarki maclarda bizi yalnız bırakmayam muhtesem taraftarımızı da bekliyoruz gece :D haydi görüsmek üzere...
Tabi insula programına da bekleriz.saat 20.00 da her zamanki gibi....

mrb arkadaslar. ben DAPHNE grubunun menejeriyim. persembeleri artık bizde INSULA'da çıkıyoruz. zaten almıssınızdır haberi. sizinle tanısmak isteriz. bu arada adım özcan.

grupdaphne demiş ki:
mrb arkadaslar. ben DAPHNE grubunun menejeriyim. persembeleri artık bizde INSULA'da çıkıyoruz. zaten almıssınızdır haberi. sizinle tanısmak isteriz. bu arada adım özcan.

Başarılar dileriz, umarız en kısa zamanda tanışırız.

U.P.O. bu akşam 20:00'da INSULA'da sahne alacak, herkesleri bekleriz...

exciting19 demiş ki:
Süper bir programdı gerçekten ellerinize sağlık :D:D:D
U.P.O. bu akşam insuladaydı. habersiz... kimse de yoktu. ne güzeldi. U.P.O. takıldı.. ne güzeldi.. U.P.O. Kenan abiyi seviyor. U.P.O. Yektayı Seviyor. U.P.O. Sami'yi seviyor... Başka varsa onları da seviyor..:) (U.P.O. Recep abiyi seviyor...)

Geri