U.P.O (Alternatif)

ya hakikaten "ellerim bomboş" cover'ınıza bayıldık taylan bey bir kez daha tebrikler bu şarkıyı sizden ikinci kez dinliyoruz ama doyamıyoruz yani haftaya isteriz tekrar çalarsınız umarım hoşçakalın...

konserinizin yarısında çıkmak zorunda kaldım selam bile veremeden :( bi daha sefere daha uzun dinlerim umarım. taylan aracılığıyla sertan'a teşekkürlerimi iletmiştim (amfi konusunda ), bi de burdan "eksik olma" demek istedim.
saygılar

kivomeph demiş ki:
konserinizin yarısında çıkmak zorunda kaldım selam bile veremeden :( bi daha sefere daha uzun dinlerim umarım. taylan aracılığıyla sertan'a teşekkürlerimi iletmiştim (amfi konusunda ), bi de burdan "eksik olma" demek istedim.
saygılar

rica ederim kivomeph. taylan bana teşekürlerini iletmedi ama ben o akşam hissetmiştim birilerinin bana teşekkür ettiğini :). kullandığın HARTKE Kickback 15 120W Combo Bass Amplisi artık satılıktır. haberin olsun ;)

Hakan sen 7 telli'yi de satılığa çıkarmışsın ekipmanı da satıyorsun napacaksın olm satıp söle hele bi sen ondan sonra ben senin setup'a bi göz atarım ;)

Vay butun grup elemanları bişiyini satıyo..bende tüm zil, zil sehpaları ve diger herseyi satıyorum :) gercek ama :D ilgilenen arkadaslar mesaj atabilirler..hakan pedallara ne dion bu arada bi kac tane aliim diom kendime sana bi splash veriim :)

_JiMi_ demiş ki:
Hakan sen 7 telli'yi de satılığa çıkarmışsın ekipmanı da satıyorsun napacaksın olm satıp söle hele bi sen ondan sonra ben senin setup'a bi göz atarım ;)

Yuh abi, sen direkt setup'a göz koymuşsun, ben sadece gitarlarımdan biri ile 2 pedalı satılığa çıkardım.

Orion_83 demiş ki:
Vay butun grup elemanları bişiyini satıyo..bende tüm zil, zil sehpaları ve diger herseyi satıyorum :) gercek ama :D ilgilenen arkadaslar mesaj atabilirler..hakan pedallara ne dion bu arada bi kac tane aliim diom kendime sana bi splash veriim :)

Birkaç tane olmaz olm, kilo ile satıyorum 8)

U.P.O'nun son durumu nedir haberdar etse birileri bizi hoşçakal demeden gitmek olur mu yaa yaşıyo musunuz?

Şimdiye kadar haber vermediğimiz için üzgünüz. Bazı arkadaşların düşündüğü gibi ortada kötü bir durum yok. INSULA programlarımız sona ermiştir. Dolayısıyla Ankara programlarımız da sona ermiştir. Burada nedenlerini uzun uzun anlatmak uygun olmaz. Hiçkimse ile bir problemimiz yok. Hele INSULA ile kesinlikle olamaz. Onlar bizim canımız ciğerimiz :)

Bu cumartesi yine Eskişehir "GLOW Bar" da görüşmek üzere.

Nası ortada kötü durum yok ya U.P.O'yu izleyemiyoruz Angarada daha ne olsun

Bari bi veda gecesi yapsaydınız, tesüflerimi iletiyorum :(

Evet Ankara programlarımız bitti; ancak Eskişehir programlarımızda canlanma var. 19 Mayıs CUMARTESİ gecesi ve 22 Mayıs SALI gecesi GLOW'da sahne alacağız.

Geri