Boss LS-2 Line Selector hakkında

Arkadaşlar ben drive'lı ritmlerde efekt kullanmayı sevmem(reverb,delay,copmressor gibi) ama sololarda hepsinden azar azar kullanmayı çok severim şimdi sololarda 3 pedala birden basmak zor olacağı için LS-2 acaba benim için bi çözüm olabilir mi diye düşündüm...şimdi amacım normal drive ile çalarken LS-2 ye bastığım anda reverb,delay,compressor'ün açılması bu mümkünmüdür? Bir de LS-2 bu şekilde bağlıyken ve LS-2 kapalı iken reverb'e bastığımda tek başına onu aktive etme şansım oluyor mu? Bu pedal hakkında bilgisi olanlar yardım edebilirlerse çok sevinirim.
Eğer Ankara'da analog setup'ında LS-2 kullanan arkadaşlar varsa ve uygunlarsa bi denemeyi,kullanımını görmeyi çok isterim
iyi günler

Line Selector A/B switchi. Yani sen Delay - LS2 - Compressor die bağliosanü Delay ve Compressor u LS2 ye bağliosan, LS2 ye bastığında Delay ve Compressor arasında geçiş yapıcaksın. Teker teker birini kapatıp dierini açma zahmeti olmıcak. Bunun dışında değişik modları da var LS2 nin, A/Bypass - B/Bypass - A/B gibi. yani pedala bastıında nerden nereye switch edeceğini gösterior. Boss Line Selector ın bi özelliği de pedalboardundaki diğer pedalları besliyor. A/B Switch + Güç dağıtıcı olduğu için ve Boss olduğu için bu kadar yüksek fiyata satılıyor.

Benim bilgim bu pedal hakkında. Yanlışım varsa zaten düzeltilir.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler