Cem Özkan

Cem Özkan, uzun yıllar Mirkelam'dan Edip Akbayram'a kadar birçok sanatçıyla beraber çalışmış; aynı zamanda "Gula gula gula mari bandare cani bandare kuri bandare" ve "sheep" şarkılarıyla tanınan Rebel Moves grubunun kurucularından olan çok değerli bir müzisyendir.
Soundcheck adlı bir müzik stüdyosu vardır aynı zamanda.

Rebel Moves'un bas gitaristi olan Cem, 4 ekim itibariyle ilk albümüyle karşımızda!
"Kendimce" ismini verdiği albümde çok değerli müzisyenler mevcut. Aynı zamanda bir müzisyenin, sanatçının elinden çıktığı da çok ortada!
Albüm çıkmadan önce bir süre "Kim Demiş ki" şarkısını kendi sitesi http://www.cemozkan.com 'da yayınladı.
Şimdi ise albümün ilk klibi Kendince şarkısına çekildi.

Bu klipte hiç kamera kullanılmadı. Tünel, Beyoğlu, Cihangir gibi yerlerde çekilen 30000 civarı fotoğraf, özel bir teknikle birleştirildi ve ortaya bu harika klip çıktı.

Albümde benim en çok sevdiğim üç şarkı şu şekilde;
1-Sensiz olmaz (masalsı bir şarkı)
2-Kim Demiş ki (inci tanesi)
3-Dön Bana (çaresizlik şarkısı)

Ayrıca Cem, 11 kasım cumartesi günü saat 22.15'te Cnn Türk'te Frekans programında Şafak Ongan'ın konuğu.

var olsun..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
onurkale demiş ki:
albümü cidden çok güzel özellikle çıkış parçası olan kendimce bambaşka yolu açık olsun umarım hep böle devam eder...

Cem Özkan hakkında bilgi almak için web sitesi
www.cemozkan.com

ufak bir düzeltme..
çıkış parçasının adı "kendince"; albümün adı "kendimce"
arada karışabiliyor böyle.(kafiyeli oldu!) :LOL:

ryaonair demiş ki:
onurkale demiş ki:
albümü cidden çok güzel özellikle çıkış parçası olan kendimce bambaşka yolu açık olsun umarım hep böle devam eder...

Cem Özkan hakkında bilgi almak için web sitesi
www.cemozkan.com

ufak bir düzeltme..
çıkış parçasının adı "kendince"; albümün adı "kendimce"
arada karışabiliyor böyle.(kafiyeli oldu!) :LOL:

iyide arkadaşım benimde kafam karıştı cem'de bunun gibi bişeyler söledi ama (n) -(m) arası gidip geliyor insan dimi...

evet ama şöyle özetleyeyim. "kendimce" albümün ismi. yani cem'i anlatıyor tamamen. cem'in çıkış fikrini.
klip "kendince" ilk şarkı yani. o da herkesin kendi düşüncesini analtıyor. herkes kendince takılıyor yani. öyle düşünürsen çok zor değil ;)

ryaonair demiş ki:
evet ama şöyle özetleyeyim. "kendimce" albümün ismi. yani cem'i anlatıyor tamamen. cem'in çıkış fikrini.
klip "kendince" ilk şarkı yani. o da herkesin kendi düşüncesini analtıyor. herkes kendince takılıyor yani. öyle düşünürsen çok zor değil ;)

iyide bunu zaten hepimiz biliyoruzki yani sadece 1 (n) veya (m) harfi ile karışıklık oluyor genelinde bir örneğinide ben yaptım açıklama yapman hoş yinede teşekkür ederim albümü aldım neyin ne olduğu açıkca belli zaten ;) yinede teşekkürler...

yapılan albümün tamamen hakkını vermiş.. albümde en çok kendi sesini beğenmiyormuş (tevazu büyük bi ihtimalle) helal olsun. gerçek bi rock albümü yapmış..

cem özkan gibi değerli müzisyenlerin başka şarkıcı ve gruplar için yaptıkları işlerle yetinmeyip kendi albümlerini yapmaları çok iyi .çok iyi.sesini beğenmiyomuş ya,o kadar da kötü değil.hatta iyi.

kendi forumlarına üye olmak istedim ama beceremedim ve dayanamayıp buraya yazıyorum.

albümü dinlemedim. sadece kendince yi biliyordum ki çıkış yapmak için yanlış şarkı bence.

dream de melis in röp. üne denk geldim. bitmek üzereydi. ve bu yüce insan "biz birşey yaptık, ortaya koyduk.bi şans versinler" dedi.

bu cümleyi söyleyebilmek çok önemlidir ve inanılmaz hoşuma gitti.daha sonra yüxexes te izledim. müzikten bahsederken şartlara rağmen inanılmaz heyecanlıydı.

çalarken yüzündeki gülümseme ve bakışlarındaki ışıltıyı da görünce zaten söylenecek birşey kalmadı benim için

gözüme kestirdiğim isimleri hep en kısa zamanda orjinal albümlerini alıp dinleyeceğim. ve eğer isim cem özkan sa bu süre hep kısalıcak

cem özkan'ın üç videosunu izledim.kendimce ve dön bana'yı başarılı buldum.dön bana'yı erotik açıdanda olumlu karşıladım.ama şu ağaça jak takılan çoluk çocuğun oynaştığı klibi pek sevmedim.yaygın olana bir şamar atılmış.bence güzelde olmuş.başarılar

Geri