Hitch (İzmir)

Pazar günü ilk defa sizi izleme fırdatım oldu!!
Özellikle repertuarın farklı oluşu ve bu şarkıların bi o kadar iyi çalınması ve yorumlanması özellikle ilk bölüm için beni çok mutlu etti!!

Bascınız Fatih zaten uzun zamandır mercek altında olan biri benim için:)kendisine ayrıca burdan slmlar gönderiyorum!! :LOL:

Yolunuz açık olsun yürekten başarılar!!!

Efendim ses soluk kesildi, günlerdir foruma Hitch ilgi yok gruptan. :) Bu hafta sanırım yılbaşı dolayısıyla doğumgünü kutlamalarına ara verdik öyle mi? :dans
Neyse noolur ne olmaz, ben şimdiden kutlayayım bu pazarınızı. Olur ya belki o zamana kadar bir daha giremem nete... :) Nice mutlu yıllara, her şey gönlünüzce olsun! :elsallaa

işte geldık buradayızz!!!!!!!!!!!!!!!!
yılbası dolayısıyla hepımız bı yerlere dagıldık
kosusturma falan fılan derken nete gırmek yalan olduuu :)
bu arada gecmıs yılbasınız ve de bayramınız kutlu olsuuunnn........... herkese ıyı seneler :)

Yine güzel bir pazar gecesi yine birbirinden sevimli şeker 5 insan biarada. Sahnede enerjileriyle ve sevimlilikleriyle seyircisine pozitif enerji aşılayan nadir gruplardan Hitch... Amma övdüm yaw :) Hadi kolay gelsin arkadaşlar görüşmek üzre...

Alive-bass demiş ki:
Yine güzel bir pazar gecesi yine birbirinden sevimli şeker 5 insan biarada. Sahnede enerjileriyle ve sevimlilikleriyle seyircisine pozitif enerji aşılayan nadir gruplardan Hitch... Amma övdüm yaw :) Hadi kolay gelsin arkadaşlar görüşmek üzre...

valla sımardık bak sımdı ..... :)
bu arada bızı kırmayıp sarkılarımıza eslık ettığın ıcın cok tesekkur ederız:)

evet evet ben tam o perşembe geldimm sonunda...hemde sonuna kadar izledimmm yehuuuu=)) çook güseldi teşekkür ederim..bu arada beni kırmayıp senden dinlemeyi çook sevdiim "benim şarkımı" çaldıınız için teşekkür ederim. :oops: ..tüm tersliklere rağmen çook eğlenceliydi valla=)) umarım herşey istediiniz gibi olur valla...tuna abiyide(eheehe yaşlı olduunu belirtiyim dedim) ilk defa tek gitar dinledim malummm=)) çook iisiniz başırıların devamı diyip kaçıyım ben fazla gevezelik yaptım...

pazar günü guardian bardaydık izledikk izledik ictik, en öndeki masadan sahneye düsecek gibi olduk bi ara :))
bi dahaki izmir ziyaretimde umarım sahnede olursunuz, basarılar...

dsc00277uk1.jpg

tebrikler...

Misafir olarak bulunduğum izmirde rastgele bi bara gittim ve grup hitch'i tanıdım... İzmir'e 350 km uzaklıktayım ama elimden geldiğince her hafta pazar günleri gelicem... o nasıl bi gruptur öle yaaa
ABARTMIYORUM süpersiniz

Allah Allah.. bu resim benim çalmadığım bi zaman mı çekilmiş? Ben nerdeymişim ki? :roll:
öpcük. teşkür. saygı ve sevgiylen... :LOL:

Geri