Thrashfire(old school thrash)-ankara

lan olum internet cafeden yazdım msj ı bilgisayar sorun çıkardı göndermedi die bi daa attım yine yarıda kesildi gene attım böle olmuş artık kusura bakmayın seviorum sizi....

infradark_lead_guitarss demiş ki:
ama sunuda sölemek isterim metallicayida megadethi de sewerim ama megadeth, müzüği sewdikleri için deil hirs we muhalefet için kurulmuş bir grup olduğu için herzaman duygusuz we sadece teknik şarkilardan oluşmustur... nese thrashfire ye başarilar :D

Duygusuz? Hırs ve muhalefet için kurulmak? Kusura bakma arkadaşım ama bence sen ne dediğinin farkında değilsin.Sana göre duygusuz gelebilir ama hiç bir zaman duygusuz diyemezsin. Bence deseydin biraz olsun anlardım. Megadeth benim en sevdiğim gruplardan biridir.Nedeni de bana her türlü duyguyu yaşatıp her türlü ruh haline sokabilmesidir ve bunu da onlarca grubun onlarca albümünü dinlemiş biri olarak söylüyorum.Hırs ve muhalefet için kurulmuş ve sadece teknik şarkılardan oluşmuş demişsin.Evet gerçekten tekniktir ama eğer dediğin gibi öyle olsaydı sence megadeth bugünlere kadar gelip, müzikal anlamda bir çok gruba örnek olup, dünyanın en büyük gruplarından biri olabilir miydi?Eğer dediğin gibi olsaydı en sevdiğim soloları en sevdiğim melodileri yapabilirler miydi?Sen sanırım Megadeth çalmakta çok zorlandığın için sadece teknik demişsin buradan bu kanıya varıyorum.Bunları yanlış anlama.Benim istediğim sadece oturup dediklerini tekrar düşünmen.Saygılar

Sevgili Thrasfire'daki kardeşlerim sayfanızı sizden diilde başka şeylerden konuşarak kirletmek istemezdim.Ama uzun bir süre sonra foruma uğrayıp neler yapıyolar acaba diye merak ettim.Böyle bir şeyle de karşılaşınca dayanamadım kusura bakmayın.Zaten bu konuda ne kadar hassas olduğumu en iyi siz bilirsiniz.Şu sınav bi geçse de sizi en kısa zamanda bi izlesem.Merak ediyorum vallahi.Çalışmalarınızda başarılar.Her zaman yanınızdayım.

hic sorun degil bu muhabbet kapanmıstı ama olsun zaten herkes Megadeth'i anlayamaz ve anlamak zounda da degil neyse bırakalım bunları artık bu arada seni konserlede görmekten mutluluk duyarız

burakcım onun için biraz daha vakit var ama merak etmeyin ben sizden daha çok sabırsızlanıorum eskişehirde adam akıllı metal konseri izlemek için yakın zamanda kesin bi şekilde haber veririm burdan....

Arkadaşlar 25 inde büyük ihtimalle garageda thrash metal günü gibi bişey olacak.Afiş hazır oldugunda buraya koyacagız.O gun randevunuz varsa şimdiden iptal edin:)

justiceci demiş ki:
infradark_lead_guitarss demiş ki:
ama sunuda sölemek isterim metallicayida megadethi de sewerim ama megadeth, müzüği sewdikleri için deil hirs we muhalefet için kurulmuş bir grup olduğu için herzaman duygusuz we sadece teknik şarkilardan oluşmustur... nese thrashfire ye başarilar :D

.....Sen sanırım Megadeth çalmakta çok zorlandığın için sadece teknik demişsin buradan bu kanıya varıyorum.Bunları yanlış anlama.Benim istediğim sadece oturup dediklerini tekrar düşünmen.Saygılar

.

:D:D:D komik.. bak dostum
o konuyu konustuk kapandi gitti ama senin benimle bir sorunun warsa özelde konusalim ... bu arada megadeth iidir kötüdür bunun tartismasini yapmadik ben kendi görüşüü söledim dierleri kendi görüşünü söledi olay bitti.... bana kalirsa tanimadiin kişiler hakkinda yorum yapma ...

bu konu kapandı millet buraya cevap yazmayın artık bi sorun varsa özelden tartısın forumu çöplüge cevirmeyin!!!!!!!!

infradark_lead_guitarss bu son mesajı atmak yerine özelden konussaydınız daha iyi olurdu biz grup olarak burada müzik ve thrashfire hakkında konusulmasından yanayız gereksiz tartısma ve geyiklere prim vermek istemiyoruz.Anlayısla karsılarsanız seviniriz

Saygılar....

Bi de ben hatırlatayım 25 in de ki konser iptal olmuş :p Ayrıca bi izleyemedim sizi delircem artık :p Başarılar bi izleyelim artık sizi ya da beraber çıkalım bişeyler yapalım işte neyse görüşürüz

Radyo D yarışmasında bişey çıkmadı arkadaşlar.Anladığım kadarıyla POPSTAR tadında bir yarışma hayal etmişler çünkü finalistler içinde ben rock parça göremedim neyse...

1 Nisan Pazar günü bir kanser hastasına yardım amacıyla HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ROCK TOPLULUGU konser düzenliyor; konser geliri hastaya tedavi amaçlı yardım olarak ulaştırılacaktır işte konser afişi :

[img=http://img150.imageshack.us/img150/8923/yard305mafi3511jv6.th.jpg]

eskişehir konseri hakkında birkaç gelişme oldu öncelikle galiba hayal kahvesinde bi organizasyonda çıkacakmışsınız şerefin dediğine göre...bizde şerefinen konuştuk bizim rock klubüyle onlarda bahar şenlikleri kapsamında çıkabileceğinizi fakat talep eden grupların değerlendirildiğini bildirdiler...bizden yani sizden grubu tanıtan bi yazı yada demo falan istediler..artık gerisi size kalmış ama şeref zaten yanımdaydı o halleder açıklar size.bide ben onlara bahar şenliklerindeki konsere blacktooth un çağrılmasını önermiştim büyük ihtimal onlar gelcekler.umarım sizde aynı şenlikte onlarla aynı sahneyi paylaşırsınız banada sizleri keyifle izlemek düşer bütün thrashfire ekibine selamlar....

Bu konserden önce 222 de ayarlamayı düşündüğümüz bir konser var.Eyer o olursa kendimizi göstermiş oluruz...O konserler ilgili irtibatı kurduk sadece görüşmelerin bitmesini bekliycez...

Olmadı mayısa kadar bi hücum alıcaz...

-"Hücum - kanal yada studioda çekilmiş bir videonuzu yada konser videonuzu görmemiz lazım" dedi arkadaş yani her alternatifi sunuyor.

Bunu göz onünde bulundurarak bişiler yapmamız lazım...

Geri