Thrashfire(old school thrash)-ankara

IMPULSE'dan selamlar!!!Yeni kaydınızdan dolayı tebrik ederiz.Umarız sizin için en hayırlısı olur.Şarkılar hakkındaki fikrimiz ise şu şekilde ;

Kill the Fake God:Diğerinden daha güzel gibi.Riffler daha canlı ve orjinal geldi.Davullar da daha iyi geliyor kulağa.Şeref'in vokali konserdeki tınısından biraz farklı olsa da yine harika.

Silent Torture:Görece biraz daha geride kalmış gibi geldi şarkı.Özellikle gitar riffleri çok sade geldi.Solo da ise detone gelen bir kaç yer var.Onun dışında gayet iyi bir parça.

Genel olarak iki şarkınızda çok iyi.Tebrik ediyoruz.Thrash kitlesini damardan vuracak hafif karanlık güzel şarkılar olmuş.Kill the Fake God ayrıca başarılı bir isim seçimi.Sizleri daha büyük işlerde göreceğimizden eminiz.Görüşmek üzere!!!

IMPULSE....

Kayıtlar esnasında başka bir davulcuylamı çalışdınız?
Konserinizde izlemiştim davulcunuz sanki biraz daha zayıftı.Kayıtta baya canlı bi davulcu var.Kısa sürede bu kadar gelişeceğini sanmıyorumda.
Besteler çok başarılı.

Ozaman bidahiki konsere geliyorum.Kendisini de tebrik ediyorum.İki ayda baya bi gelişmiş..Ama pek inanmadım.Canli izlemem gerek.Sıradaki konseriniz ne zaman?

asalsayi demiş ki:
Demo çok sağlam valla . bana göre tam anlamıyla old school :D Başarılar yolunuz açık olur inş. THRASH TILL DEATH ! ! !

eski deathciler simdi thrashci olmus old school falan diolar cok iyi anlıolar old school dan :) sözlüklerindeki tek slogan Thrash Till Death!!! :):)

Silent Torture:Görece biraz daha geride kalmış gibi geldi şarkı.Özellikle gitar riffleri çok sade geldi.Solo da ise detone gelen bir kaç yer var.Onun dışında gayet iyi bir parça.

adamlar old school dio muzik turlerine bilmem dikkat ettinmi....old school thrash metal de sadelik dışı riff nasıl oluyo ben anlayamadım 3riff vardır doner durur hatta 3bile fazla solo olayına gelincede teknik solo icin kibar muzik lazım Thrash icin ise BODOS DETONE PiSLİK SOLO lazım o yuzden bence gayet guzel olmus ha bu lafları simdi sizi uyuz etmek icin muzikten cok anladıgımı iddia ettigim ama bi b.k bilmedigim icin falan soyledigimi dusuneceksiniz evet oyle dusunuyosanız oyleyim Ama Thrashfire elemanları icin tam tersiyim :) bunları Thrashfire i sevdigim icinmi yazdım tabikide hayır sadece cok sevdigim icin yazdım....Saygılar Orhan Kökbudak :)

adamlar old school dio muzik turlerine bilmem dikkat ettinmi....old school thrash metal de sadelik dışı riff nasıl oluyo ben anlayamadım 3riff vardır doner durur hatta 3bile fazla solo olayına gelincede teknik solo icin kibar muzik lazım Thrash icin ise BODOS DETONE PiSLİK SOLO lazım o yuzden bence gayet guzel olmus ha bu lafları simdi sizi uyuz etmek icin muzikten cok anladıgımı iddia ettigim ama bi b.k bilmedigim icin falan soyledigimi dusuneceksiniz evet oyle dusunuyosanız oyleyim Ama Thrashfire elemanları icin tam tersiyim :) bunları Thrashfire i sevdigim icinmi yazdım tabikide hayır sadece cok sevdigim icin yazdım....Saygılar Orhan Kökbudak :)[/quote]

forumunuzu tartışma ile kirletmek istemem ama cevap hakkım olduğunu ve konuyla ilgili olduğunu düşünüyorum.Thrash gitaristleri genellikle virtüöz oldukça iyi gitaristlerdir ve bunların çok iyi armoni bilgisi olur.Detone solo yazmalar.Senin o dedğin unholy denilen tarzda yapılır.Zaten grup elemanlarının bazılarına ekstradan daha ayrıntılı fikirlerimi sonradan söyledim de.Bu yorum,şarkı ya da şarkıların kötü olduğu anlamına gelmiyor.Kill the fake God BENCE daha güzel çünkü ..... şeklinde bir yorum sadece.Başka yorum yok tekrar kusura bakmayın beyler...

visual_silencer demiş ki:
asalsayi demiş ki:
Demo çok sağlam valla . bana göre tam anlamıyla old school :D Başarılar yolunuz açık olur inş. THRASH TILL DEATH ! ! !

eski deathciler simdi thrashci olmus old school falan diolar cok iyi anlıolar old school dan :) sözlüklerindeki tek slogan Thrash Till Death!!! :):)

adamlar old school dio muzik turlerine bilmem dikkat ettinmi....old school thrash metal de sadelik dışı riff nasıl oluyo ben anlayamadım 3riff vardır doner durur hatta 3bile fazla solo olayına gelincede teknik solo icin kibar muzik lazım Thrash icin ise BODOS DETONE PiSLİK SOLO lazım o yuzden bence gayet guzel olmus ha bu lafları simdi sizi uyuz etmek icin muzikten cok anladıgımı iddia ettigim ama bi b.k bilmedigim icin falan soyledigimi dusuneceksiniz evet oyle dusunuyosanız oyleyim Ama Thrashfire elemanları icin tam tersiyim :) bunları Thrashfire i sevdigim icinmi yazdım tabikide hayır sadece cok sevdigim icin yazdım....Saygılar Orhan Kökbudak :)

Benim ne kadar thrash çi ne kadar death çi olduumu sen bilemezsin bilmeden herşeye yorum yapma lütfen !!!
Ben thrash çiyim bunu refreshment ta dahil olmak üzere herkes biliyodu fakat bazen sevdiğin tarz ile yaptığın müzik tarzı uymayabiliyor...
Ne oldu orhan abi neden birden böyle bi nefret duydun anlayamadım doğrusu...neyse

*****Bu arada , Tüm Thrashfire ekibinden özür diliyorum böyle bi kirliliğe yol açtırmaya sebebiyet vermek istemezdim.herneyse artık...

Başarılarınızın devamını dilerim. . .

THRASH BALÇIKLAN SIVANMAZ

nefret?ne nefreti?ben thrashcisiniz diorum zaten :D :D

Thrashfire forumunu kirletiyorum...Kankalar banlatın beni pls klavye bu parmak üstünde durdukca biseyler yazıyorum :D...herneyse ben virtuozleri farklı goruyorum tabi sizin icin virtuozler kerry,jeff vs ise onu bilemem benim icin virtuoz(dimebag,vai,satriani,malmsteen,friedman,becker)vb. dir ama yinede olabilir sizin icin oledir saygı duyarm elestiriye acık bi konu nede olsa

Destructionun Gücü Adına Ölümüne Thrasherim artık....Amon Amarth t-shirtli duygusal thrashciler yuruyun kardeslerim benim :)

dipnot:bu en son yazdıgımıda sırf senin o msn nickinden ötürü yazdım gökhan....neyse...

Geri