Kısa Filmimiz Saw 3.5

Selamı aleykum görkem :D :D bir yorum yapmak istiyorum :D elinize saglık.. tenceredeki "kefal" de süper olmuş :D

filmin kendisini izlemedim ama "su oyunu" ndaki konuşma 10 numara ayraniç :D devamını bekleriz kolay gelsin...

@telecaster52~herhangi bir efekt yok, orjinal kendi sesim... bu işi gerçekten ciddiye alıyoruz. en az bunun kadar kısa,,, bir dram veya komedi filmi daha yapıcaz. bekleyin anacım... ayrıca tavsiyemdir, sizde girişin bu tür işlere... stres'e birebir vallahi. ayrıca çokta eğlenceli...

deathtrip demiş ki:
@telecaster52~herhangi bir efekt yok, orjinal kendi sesim... bu işi gerçekten ciddiye alıyoruz. en az bunun kadar kısa,,, bir dram veya komedi filmi daha yapıcaz. bekleyin anacım... ayrıca tavsiyemdir, sizde girişin bu tür işlere... stres'e birebir vallahi. ayrıca çokta eğlenceli...
eehehe kenancım en uygun zamanda ankaraya gelip 2. filmi yapıcaz merak etme boş rol oyuncun daima hazır :LOL:

deathtrip demiş ki:

selamın aleykum deathtrip :D :D

gece yarısı adamı işetirsin sen yahu o sesle :D cep telefonuyla gizli no ile birilerini aramayı düşünmü hiç?

@telecaster52~abi aslında açık söylemek gerekirse, arkadaşın birini aramıştım.. çok doğal halimle konuşuyordum. aramızda geçen dialog:

Deathtrip: alo,
AndersNystrom: efendim..
Deathtrip: naber.
AndersNystrom: kimsiniz?
Deathtrip: tanımadın mı?
AndersNystrom: telefonu kapatacam bak kimsin?
Deathtrip: benim olm Kemal... kenan ben.
AndersNystrom: abi ohaa yaa... tırstım valla.. o ses senden mi çıkıyo aq.
Deathtrip: abi, ben normal konuşuyorum ama?
AndersNystrom: normal miş.. peee..

tüm samimiyetimle, adam ürktü valla :C bende kendimden korkmaya başladım ha :C

hade, kal sağlıcakla..

İğrenç olmuş, küfür ile popülizm yapmaya çalışmışsınız. Hem oyunculuk adına hem de çekim adına rezil ötesi...
Ayrıca hiç de komik değil... Galiba herkes aşırı stress vs. olaylardan dolayı gülmek için malzeme arıyor...

"Çok güzel olmuş abi devamını istiyoruz" diyenlere;

Sizin gibiler yüzünden Ajdar piyasada ve her gün görmek zorunda kalıyoruz...

@PepeLePew~Saygı duyarım fikrine üstad. fakat şunu da belirtmek isterim. izlediğin o kısa film dediğimiz şey, bir anda gelişen birşeydi. zaten kimsenin bu işte zerre kadar da tecrübesi yok. ne çekenin, ne de oynayanların. eğlenmek için rastgele yağılan bir iş, olağandı bu. ha, senin "iğrenç olmayanlarını" öğrenmek isterim. bizim gibi amatör kişilerden ne bekleyebilirsin ki? ayrıca kızgınmışım imajı da vermek istemem çok sakinim ve sadece sana cevaben birşeyler yazmak istedim. yanlış anlama.

özür dileyerek şunu da eklemek istiyorum... umarım, "amatör"ün tanımını biliyorsundur. =)

P.S.~mesajımı editleyerek birşey daha eklemek istiyorum. eğer olaki bu mesajıma kızdıysan ve burada agresif bir şekilde kendini savunacaksan, Msn'de konuşalım dostum. hem buradaki insanlarıda rahatsız etmemiş oluruz. ne dersin, yanlış anlama sakın herhangi bir art niyet güderek yazmıyorum bu satırları..

Kendimi "agresif bir şekilde" savunmayacağım. :twisted:

Yalnız, anlamadığım şey şu; size göre amatörlük galiba o kadar itici ve anlamsızca, belkide bilincli bir şekilde küfürü bir kalıp altına koymak ve bu kavram ile yaptığnız hareketlerinizi aklamak.

Ben "amatör" tanımını biliyorum, ama sence burada herkes biliyor mu?
Sonuçta buradaki kimse tabiki bende dahil hiç bir konuda otorite değil, herkes kesinlikle kendi fikirlerini beyan ediyor. Doğal olarak sizin karşınıza da hem olumlu hemde olumsuz eleştiriler çıkacaktır.

İlk mesajımda söylediklerim belki biraz sert geldi fakat ben bu filmi kız arkadaşımla seyretmem, ailemle de seyretmem, ki o zaman doğal, yani olağan bişey değil. Ayrıca üstüne basarcasına hep aynı küfür ediliyor.

Birşeyleri oluşturmak, birşeylerden dikkat çekmek için küfür kullanılması çok gereksiz bence. Saymadım ama galiba on civarı aynı küfür duyuluyor...

Anlatabildim mi?

PepeLePew demiş ki:
Kendimi "agresif bir şekilde" savunmayacağım. :twisted:

Yalnız, anlamadığım şey şu; size göre amatörlük galiba o kadar itici ve anlamsızca, belkide bilincli bir şekilde küfürü bir kalıp altına koymak ve bu kavram ile yaptığnız hareketlerinizi aklamak.

Ben "amatör" tanımını biliyorum, ama sence burada herkes biliyor mu?
Sonuçta buradaki kimse tabiki bende dahil hiç bir konuda otorite değil, herkes kesinlikle kendi fikirlerini beyan ediyor. Doğal olarak sizin karşınıza da hem olumlu hemde olumsuz eleştiriler çıkacaktır.

İlk mesajımda söylediklerim belki biraz sert geldi fakat ben bu filmi kız arkadaşımla seyretmem, ailemle de seyretmem, ki o zaman doğal, yani olağan bişey değil. Ayrıca üstüne basarcasına hep aynı küfür ediliyor.

Birşeyleri oluşturmak, birşeylerden dikkat çekmek için küfür kullanılması çok gereksiz bence. Saymadım ama galiba on civarı aynı küfür duyuluyor...

Anlatabildim mi?

Tamamen doğaçtır ve amatördür. Bu ibreyi gördüğün yerde çok aşırı kalite aramak biraz saçma olur bence..Biz kendimizce bişi yaptık ayrıca replikler ve senaryo dahil herşeyi oynarken aklımdan sundum..Bide şey demişsin küfürü kullanarak falan bilmem ne bana burda entel dantel ayaklar yapma lütfen hangimiz günlük hayatımızda küfürü kullanmıyoruz.
Demişsinki 10 küfür tekrarlanıyor zaten insanlara itici gelmesin diye küfürü elimden geldiğimce kullanmamaya çalıştım yoksa çok yaratıcı küfürlerde koyabilirdim emin ol..Hem ayrıca Sen hep beyfendi türkçesi mi konuşuyorsun çözemedim..
Neyse beyenmemiş olabilirsin tabiki ama böle saçma şeylerle gelme lütfen adı üstünde doğaç ve amatör !! Ne bu işin eğitimini aldık ne de bunun için oturup haftalarca uraştık.Sadece muhabbet ortamında aklımıza geldi saw 3 filminide yeni izlemenin heycanıyla böyle kendi aramızdaki espirileride katarak çektik önce yakın çevremize izlettik herkesden olumlu tepki alıncada you tube e koyup insanlarla paylaşmak istedik.
Senin söylediğin gibi mal tiplerden değiliz merak etme "hee biraz küfür edelim youtube a koyalım kızları karıları kapalım" mantığı hiç bir şekilde yok ailenle izlemen yada kız arkadaşınla izleyemeye bilirsin insanların mizah anlayışı farklıdır saygı duyarım ama mizahın içerisinde illaki bi argo vardır.senin yaptığın eleştiri şahsımıza hakaret boyutuna gelmiş. Daha bizi tanımadan amacımızın ne olduğunu anlamadan böle şeyler yazman sinir bozucu.İtamına dikkat et lütfen...

Savunma süper....
Hangimiz günlük hayatımızda küfür kullanmıyoruz?
Özrün kabahatinden büyük olmuş
insanlara itici gelmesin diye küfürü elimden geldiğimce kullanmamaya çalıştım
Teşekkürler, o kadar az kullanmışsın ki küfür yok denecek kadar az.

Beyefendiler beyedendi Türkçesi kullanır ve bende o sınıftayım. Alt sınıfa hitap etmek kolaydır, önemli olan üst sınıfa hitap etmektir.

Senin söylediğin gibi mal tiplerden değiliz merak etme
Ben kimseye böyle bişey demedim, kendi kendine hakaret etme.

Böyle bir laf ettiğine göre kızları küfürle kaldırma fikrini çok parlak sanan zihniyetsiniz hepiniz.

yok ailenle izlemen yada kız arkadaşınla izleyemeye bilirsin insanların mizah anlayışı farklıdır saygı duyarım ama mizahın içerisinde illaki bi argo vardır
Şahan da bunu gördük, başta nasıldı sonradan abartınca nasıl oldu?

senin yaptığın eleştiri şahsımıza hakaret boyutuna gelmiş

Eleştirimin kesinlikle hakaret boyutunda değil, size yol göstermek amacında olduğuna eminim... Kimseye karşı bir ithamda bulunmam...

PepeLePew demiş ki:
Savunma süper....
Hangimiz günlük hayatımızda küfür kullanmıyoruz?
Özrün kabahatinden büyük olmuş
insanlara itici gelmesin diye küfürü elimden geldiğimce kullanmamaya çalıştım
Teşekkürler, o kadar az kullanmışsın ki küfür yok denecek kadar az.

Beyefendiler beyedendi Türkçesi kullanır ve bende o sınıftayım. Alt sınıfa hitap etmek kolaydır, önemli olan üst sınıfa hitap etmektir.

Senin söylediğin gibi mal tiplerden değiliz merak etme
Ben kimseye böyle bişey demedim, kendi kendine hakaret etme.

Böyle bir laf ettiğine göre kızları küfürle kaldırma fikrini çok parlak sanan zihniyetsiniz hepiniz.

yok ailenle izlemen yada kız arkadaşınla izleyemeye bilirsin insanların mizah anlayışı farklıdır saygı duyarım ama mizahın içerisinde illaki bi argo vardır
Şahan da bunu gördük, başta nasıldı sonradan abartınca nasıl oldu?

senin yaptığın eleştiri şahsımıza hakaret boyutuna gelmiş

Eleştirimin kesinlikle hakaret boyutunda değil, size yol göstermek amacında olduğuna eminim... Kimseye karşı bir ithamda bulunmam...
beğenmediysen uzatmanın mantığı yoktur sayın beyfendi üst sınıf tabakası insan...
kusura bakma senin kadar üst sınıf olamıyor bu insanlar...
madem o kadar üst sınıfsın ne işin var burda git takıl seviyenden ahbaplarınla...

Geri