Kısa Filmimiz Saw 3.5

egexxxx' e itafen;

Pardon!
Beyefendi olmak bile size çok yukarda kalıyormuş demek ki...

Ben üst sınıfım demedim. Öyle olsam bile buna sen mi karışacaksın? :LOL:

Bu insanlar buraya başlık açmayı biliyorlarsa iyi veya kötü bütün yorumları kabullenmişler demektir. Kötü yorumları hazmedemiysanız forum yönetimine başvurun ve başlığınızı çöpe atsınlar...

@PepeLePew~bu işi bu kadar uzatmanında bir mantığı yoktu kanımca. dikkatini çekerim, ben olumlu ve olumsuz eleştirilere açığım. zannediyorum Görkem'de öyle. bir önceki entry'imden de anlaşılacağı üzere, gayet sakin ve olabildiğince seni kırmamaya çalışarak birşeyler karaladım. ha zaten "kırmak" ibaresi de burada çok saçma olur. herşey herkese hitap etmez... örneğin; ben ailem'le oturup gora'yı izleyemem. çünkü argo kelimeler var. sende haklısın biryerde, ama bizim amacımız zaten tüm topluma hitap etmek değil. kendi çapımızda, etrafımızdaki insanlarla paylaşıyoruz. yine dikkatini çekerim;

SAW 3.5
Yapımcı: M-S Productions
Yönetmem: Deathtrip (kenan)
Oyuncular:
try_to_stay_alive (görkem)
insan (ceyhan)
vehemence06 (ahmet)
süre: 15:50
tarz: komedi
uyarı: Argo içerir. (+16)

diye özellikle not düştüm. olaki okumadıysan bunları, eyvallah.

ayrıca, konunun, üst sınıf insanlarla ne alakası var acaba? nereden nereye.

bilakis, kötü yorumları da seve seve okuyorum. çünkü "bazı şeylerin herkese hitap etmesi" gibi bir saçmalığın doğruluğuna inanmıyorum. sen sevmezsin, başkası sever.

önceki mesajlarında, sevmediğini dile getirdin, eyvallah. ama sevenlerin adına da bazı şeyler söyledin. hatta, konu taa ajdar'a kadar uzanmıştı. birde bu yönden düşün derim.

sen sevmedin, ama sevenlerde var, senin sevmemen onların adına yorum yapma hakkı doğurmaz. bilmem anlatabildim mi.

sevgiler, saygılar.

Tamam peki. Keşke tek seni muhattab alsaymışım.

Baştaki o yazıyı görmemiştim. Kendi adıma özür diliyorum ama, benim anlatmak istediğim şeyi de sen anlamışsın, olay sadece çok fazla argo olmasıydı...

Bu arada keşke bu cümleni ilk cümleniz yapsaydınız;

bizim amacımız zaten tüm topluma hitap etmek değil. kendi çapımızda, etrafımızdaki insanlarla paylaşıyoruz

heh şunu bileydin ... Kendi aklınca eleştiri yaptığını sanmışsın şahsa hakaretle eleştiri olmaz daha öncede kötü eleştri aldık 1-2 tane ama adamların dediği sadece ben pek beyenmedim küfürler ve son güzel olmamış demesiydi eleştri böyle olur senin yaptığın gibi çekene ve oynayana yönelik değil ...
neyse Kaldığımız yerden devam ;) :arrow:

PepeLePew birader,aman küfür kullanmayalım muhabbeti daha sakat bi durum çünkü inandırıcılık için bu gerekli o karakterin başına gelen olaylaylara kim olsa o şekilde karşılık verir yani küfür ederdi anladın koç?ortada bi emek var eleştirini yaptın(......,sıvama) yeter adamlardan kendine göre bişeyler almıştır,baltalamanın lüzumu yok...

bu arada film ekibinden arkadaşlar o sinema metropol sineması mı bi ankara havası sezdim:)ellerinize sağlık beyler...

kısa komik bi film çekmek için testere senaryosu başarılı bi seçim, ama komik olmamış hatta küfürler falan da çirkin olmuş, hani karakterine göre küfür de güzel konuşmak da yakışır ya, küfür olayı başrol oynayan arkadaşa yakışmamış. musluk suyu satma olayı hariç esprilerde çok basit olmuş. bence böyle, beğenmedim yani. ama başarılılarını yapacak nitelikte insanlara benziyosunuz, bunları komik görüp köreltmeyin kendinizi... hadi kolaylıklar...

eleştrileriniz için teşekkürler arkadaşlar eğer fırsat bulup ankaraya gidebilirsem 2. filme koyulcaz merak etmeyin 1. filmdeki hatalar bu sefer olmıycak ve doğaç değilde üzerinde birazcık durarak çekicez filmi hatta bu filmin devamı niteliğinde çekersek daha güzel olur gibi geliyo ne dersiniz ? :D

Arkadaşlar emeği geçen herkesi tebrik ediyorum, gerçekten çok güzel bir çalışma!.. Tabi ufak tefek hatalar mevcut ama bunlarda işin içine o amatör ruhu katınca ortaya tadından yenmez durumlar çıkıyor hakkatten..
Başrolün Görkem'e verilmesi zaten ciddi anlamda bir başarı :) Görkemcim hakkatten deli vermişsin kendini filme ya... Saf kefal karakteride hakkatten cuk diye oturmuş kardeşim sana :p (şaka)

Şaka bir yana, gerçekten bende kısa metrajlı birkaç filmle uğraştım zamanında ve gayette güzel buldum arkadaşlar!..Devamını şiddetle bekliyoruz :) Kötü ve kırıcı olarak eleştiren arkadaşlara da emeğe biraz daha saygılı olmalarını tavsiye ederek, başarılarınızın devamını diliyorum...

Görüşmek üzere!.. Eyvallah ;)

selamlar

filmin iki partinida izledim genel itibariyle komik ve guzel olmuş elinize saglik
dikkatimi ceken bişi oldu part1 de elemanin donu beyazken part ikide sari olmuş :D ayrica su esprileri de guzel filmler ilgili tek olumsuz eleştirim gecislerde kullandiginiz fade efektleri olmamis cok basitleştirmiş filmi onlari crossfade ile gömebilrbiniz ya da hic kullanmayabilrdiniz
filmin sonuda guzel olmus zaten bi kisa filmi kaliteli iyi yapan guzel bir sondur
tebrik ederim basarilar..

_erotoMaNia_ demiş ki:
kısa komik bi film çekmek için testere senaryosu başarılı bi seçim, ama komik olmamış hatta küfürler falan da çirkin olmuş, hani karakterine göre küfür de güzel konuşmak da yakışır ya, küfür olayı başrol oynayan arkadaşa yakışmamış. musluk suyu satma olayı hariç esprilerde çok basit olmuş. bence böyle, beğenmedim yani. ama başarılılarını yapacak nitelikte insanlara benziyosunuz, bunları komik görüp köreltmeyin kendinizi... hadi kolaylıklar...

ehehe. eleştiri budur işte, sağol abe.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

film güzel bence başarılıı ...izlerken eğlendim..ama sizinde deiğiniz gibi üstünde biraz daha çalışılsa güzel olur...özel bi ricam olucak filmin sonunda çalan müzikğin adı veya grup öğrenebilrsem sevinirim...

gRİ mEvsim bass

serhattt demiş ki:
film güzel bence başarılıı ...izlerken eğlendim..ama sizinde deiğiniz gibi üstünde biraz daha çalışılsa güzel olur...özel bi ricam olucak filmin sonunda çalan müzikğin adı veya grup öğrenebilrsem sevinirim...

gRİ mEvsim bass
yorumun için teşekkürler ;)
sonda çalan gruba gelince behemoth çalıyo sonda ;)

serhattt demiş ki:

gRİ mEvsim bass

ayrıntı istersen eğer,

Behemoth\2004 -Demigod\Conquer All.mp3 [03:29]

review içinse (eng.)

http://www.metal-observer.com/articles.php?lid=1&sid=1&id=7198

ayrıca, blackened death tarzı seviyorsan, özellikle tavsiyemdir bu albüm.. :metal

Geri