Gode

PuRpLeWiTcH demiş ki:
tarz olarak beğeniorum grubunusu..başarılıda buluorum zaten...ee konser ne zmn?? :LOL:

Selamlar.... öncelikle tesekekkürler görüslerin için.....

Su s1ralarda albümün kay1tlar1 için seferber olmus bulunmaktay1z... ve tüm zaman1m1z1 ve enerjimizi bu konuya yogunlast1rd1k.. onedenle yak1n bir tarih için konser haberi veremiycez....

ama ilk konserde görüsmek dilegiyle... 8)

sevgili vokalimiz Güntaç'ın doğum gününü kendisi paris sokaklarında olduğu için bu sene burdan kutluyoruz....gerçi telefonla da konuştuk ama olsun İYİKİ DOÐDUN KARDEŞİM :taptim !!! Umarım sağlam kafayla :cigara dinlenmiş şekilde dönersin.....

Hepinize kayıtlarda başarılar!İyi bir albüm dinlemeyeli uzun zaman oldu,sabırsızlıkla bekliyorum kayıtların bitmesini!
Kıvanç yavrum senin için kayıt nedir ki?Sen şu kayıtları bitir ünlü ol tanın ben seni Tool'un vokalistiyle güreşmeye götürücem:)

Engin iyi dileklerin için çok çok teşekkür ederim. Gidelim güreşmeye de korkuyorum açıkçası. Herif tıfıl filan görünüyo, tadımız kaçmasın sonra...

Özel teşekkür ise On-Air ailesine, ve gerek yanımda olan, gerek şehir dışında olan, gerek yurt dışında olup telefonla tebrik eden grup arkadaşlarıma...

evrim33 demiş ki:
sevgili vokalimiz Güntaç'ın doğum gününü kendisi paris sokaklarında olduğu için bu sene burdan kutluyoruz....gerçi telefonla da konuştuk ama olsun İYİKİ DOÐDUN KARDEŞİM :taptim !!! Umarım sağlam kafayla :cigara dinlenmiş şekilde dönersin.....

eyvallah kardesim benim cok saol!
kivanc lan kesildi telefon ama anladin sen ;) hadi yarin don basa!!!

herkese sevgiler ama ozellikle cok ozlediim surgun power uyelerine :LOL: :LOL:

guntouch demiş ki:
evrim33 demiş ki:

eyvallah kardesim benim cok saol!
kivanc lan kesildi telefon ama anladin sen ;) hadi yarin don basa!!!

herkese sevgiler ama ozellikle cok ozlediim surgun power uyelerine :LOL: :LOL:

UZATMADA gel Sarki sözü yaz.... Dardayiz :) ÇOOOK isimiz var Çoook...

Bugün sevgili GODE güzel performans sergiledi... Ellerine saglik.... Devamini daha iyi getirecektir inaniyoruz..... Amanda aman GOdetime Carbon baget nede güzel yakismis...

Geri