Gode

Caner abi bni belki zor hatırlarsın ama Studio ruin de ilk kaydımızı yapmıştık. Çok heyecanlıydık sen içeri geldin sakin olun gençler dedin brakın herşey yolunda gdecek demiştn ve biz amatör de olsa kendi çapımızda güzel bir hücum kayıt yapmıştık.Hatta çıkışta bze olm Cruel End (bzm beste) i bna yollayın bi ara sıkı beste olmuş demiştn ama türkçe yapsanız daha ii olur demiştn. Biz pokerhead grubunun vokal ve gtaristinin sıkı dostlarıyız hatta bze ilk o gün YOL ' u dinletmiştn bzd vay anasını bzde çalışıp böle bi kayt yaptıralım lan diyip gaza gelmiştk. Senin yazılarını Pokerhead in forumunda grünce Caner abimize bi selam vermeden olmaz dedim.

Biziz de çıkacaksınız galiba. sizin canlı performansınızı grmek isteriz BackStage olarak tüm grup kanal kayıtlarınızı da dinlemek isteriz. Bu arada eşşeklik ettik sana o istediin bestemizi yollamadık Affet Caner abi en kısa zamanda grüşmek dileiyle

OO caner abiii, ewt burak'in dedigi gibi bize ilk kaydimizi yapmistin, biz o kdr heycanliydk ki, elimiz ayamiz titriodu. Sonra sen geldn bize raat olmamizi fln soledn bizde nasl oldu raahatladk... o bzm ilk kaydimzdi ve sen bize guven asilamistin. Cruel end dinnediinde de ne gsl beste olmus demistin yollayin banada demistin (yollamadk kusra bakma) ki oda beni cok sevindirmisti geleceye daa bi hevesle bakmami salamisti. Bunnar icin sana bi tessekkur etmek istedm. Cruel End i istersen beni add et ben sana yollarm : his6_infernal6_majesty6@hotmail.com . Sürgünü de en yakn zamanda görmek isterz backstage olarak. Basarilar....

buraks demiş ki:
Caner abi bni belki zor hatırlarsın ama Studio ruin de ilk kaydımızı yapmıştık. Çok heyecanlıydık sen içeri geldin sakin olun gençler dedin brakın herşey yolunda gdecek demiştn ve biz amatör de olsa kendi çapımızda güzel bir hücum kayıt yapmıştık.Hatta çıkışta bze olm Cruel End (bzm beste) i bna yollayın bi ara sıkı beste olmuş demiştn ama türkçe yapsanız daha ii olur demiştn. Biz pokerhead grubunun vokal ve gtaristinin sıkı dostlarıyız hatta bze ilk o gün YOL ' u dinletmiştn bzd vay anasını bzde çalışıp böle bi kayt yaptıralım lan diyip gaza gelmiştk. Senin yazılarını Pokerhead in forumunda grünce Caner abimize bi selam vermeden olmaz dedim.

Biziz de çıkacaksınız galiba. sizin canlı performansınızı grmek isteriz BackStage olarak tüm grup kanal kayıtlarınızı da dinlemek isteriz. Bu arada eşşeklik ettik sana o istediin bestemizi yollamadık Affet Caner abi en kısa zamanda grüşmek dileiyle

BONJOUR !!!! :LOL:

Selamlar... Öncelikle O şarkının Kayıdını HALEN beklemekteyim ve hatta Eğer Pazar günü gelecekseniz bir Kopya getirirseniz ÇOOokk sevinirim.... Hatırlıyorum sizi tabiki de daha sonra DETAYda da karşılaşmıştık....

Kendinize iyi bakın Bekliyoruz PAZAR günü..... :twisted:

SurguN demiş ki:
akinu demiş ki:
Caner sen GT6yı satmıyo muydun yau? :D

K7 ile TAKAS ederim.... İstersen 8)

Oha be abi, gitar alıyoruz 1 hafta sonra herkezin dilinde.. Ne çevrem varmış da haberim yomuş hehahe.. GT6'ya da ıslık çalarım artık. "Se-se-ses" diyip auto-arpeggio yaptırırım ne yapalım artık :LOL: Sen yarın öbürgün e-bow için stick'imi de istersin benden allah bilir :p

jasminto demiş ki:
yahu ben de bişi anlamadım 8O :D başarılar diliyecektim pazar günü için... sanırım diledim... diledim di mi... evet evet... karıştı valla kafa :D

Boşveeeeeeer ....... 8) Sen pazar günü gel bence..... :twisted: Yoksa gelmiyecek misin ?** :evil:

guntouch demiş ki:
biz salı geldik sizde pazar gelin :)

Evet. Bundan sonra da bu olayı gün şeklinde davet edelim. "15inde taklamakla nın günü var" gibi mesela . Konserde evde yapılan baklavalar börekler gelen diğer grup elemanlarına ikram edilsin, misafir grup elemanları da sahnedeki gruba para versin, altın taksın ne bileyim maddi destek olacak şekilde yardım etsin. Ne güzel olur değil mi???

Yahu guntouch bzm charles de gaulle deki güntaç mı? Bzm kafalara davulcu olarak yerleşmişti. Sıkı da davul çalar biliriz. Hatta hocam olacaktı da bn kaytarmıştm. Ama vokal lik yaptıı bir cd yi dinlemiştm Hakikaten iyi sesi var. GÜZELE LAF YOK ! Selamlarımı iletiyorum kendisine tanır beni.

LCDG den burak!

akinu demiş ki:
Eee maça sayılı günler kala taktik antrenmanlarına başladınız mı?

4 bir koldan saldırıcaz ADAM adama MARKE uygulayacağız...
Bir diğer taktikte Şaşırtma taktiği: Ben vokaldei Güntaç BASS da Everim DAVULda ŞİŞKO da gitar da başlayacak.... Millet NOOOLIUYO lan derken hemen patlatıcaz No ONE Know's ki Anlamlı olsun ŞArkı CUK otursun..... 8)

Geri