Gode

Afişteki hanım da geliyorsa geleceğim. Bak kişisel değil sürgüncüler, iyisinizi filan ama... eee neyse stüdyoda nasılsınız biliyorum, bakalım canlı canlı nasıl oluyorsunuz. :)

Atalay demiş ki:
Afişteki hanım da geliyorsa geleceğim. Bak kişisel değil sürgüncüler, iyisinizi filan ama... eee neyse stüdyoda nasılsınız biliyorum, bakalım canlı canlı nasıl oluyorsunuz. :)

Sen gel abi Afistekinden daha iyisini getirirm BEN.... ;) Söyle kanli canli bir izle bakalim :p Bu arada studio demisken bizim kayit vardi da :LOL: :p :roll:

6 Mart Pazar Aksamindaki GÖLGE Organizasyonunda Saat 19:00 da sahne alacagiz..... Öncelikle SÜRGÜN elemanalrinin dikkatine ve daha sonra tesrif etme istegi içerisinde bulunanlarin..... :!: :!: :!:

Ya Sürgün'den birşey çıkmaz ben size söyliyim. Ankara'nın en fukara grubusunuz. Ekipman lazım size. Daha doğru düzgün gitarınız, amfiniz, efektörünüz yok. Bu yoksullukla hangi bara çıkmayı düşünüyorsunuz ki? :D :D

akinu demiş ki:
Ya Sürgün'den birşey çıkmaz ben size söyliyim. Ankara'nın en fukara grubusunuz. Ekipman lazım size. Daha doğru düzgün gitarınız, amfiniz, efektörünüz yok. Bu yoksullukla hangi bara çıkmayı düşünüyorsunuz ki? :D :D
Değil mi ? Ne öyle 10 gitar 20 pedal 30 ampli falan :roll: :LOL:

Çok özledim vallahi sizi dinlemeyi, inşallah gelince fırsat bulurum. Gerçi alıyorum haberlerinizi sürekli. 6 Mart'ı da kaçıracağım. Size yürekten başarılar. Çok eğlenceli olacağından eminim. 13 Şubat'ta da esmişsiniz yine anladığım kadarıyla. Chronosum benim yerime teşrif ediyordur size :) Bu arada İzmir'den de selamlar burada da çok dinleyiciniz var. Öptüm herkesi...

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederiz. güzel bir geceydi. İleride daha iyi oluruz inşallah. İzleyenlere ve diğer gruplara çok teşekkürler.

Chronos devamsızlıktan kalacak gidişle ya neyse ...

Malesef... Inanizlmaz ilgisiz gölge personeli+saçma sapan sound balance+multi rezalet ses sistemine inat yine de Eglenebildikse, eglendirebildikse ne mutlu.... Birkaç geribildirim sonucunda ortak düsünceye göre çok net anlasilmamis sarkilar... 3 grup içinde yazik oldu o kadar alet edavat tasimaya degdimi bilemiyorum.... benim içime hiç sinmedi açikcasi... neyse Çok daha iyi yerlerde yeniden beraber olabilmek dilegiyle... Geçmis olsun....

Başlığı tekrar birinci sayfada görmek çok güzel. Ankara'daki evde internet olmadığından giremiyordum çok siteye. inşallah bizim de bir katkımız olmuştur.:) Caner konser senin pek içine sinmemiş sanırım. Anladığım kadarıyla sizden kaynaklanan bir durum değil zaten. Dinleyemedim ama çok daha iyi konserlerin olacağına eminim. Bu arada Çarşamba oradayım, görüşmek üzere...

SheCHRONOS demiş ki:
Başlığı tekrar birinci sayfada görmek çok güzel. Ankara'daki evde internet olmadığından giremiyordum çok siteye. inşallah bizim de bir katkımız olmuştur.:) Caner konser senin pek içine sinmemiş sanırım. Anladığım kadarıyla sizden kaynaklanan bir durum değil zaten. Dinleyemedim ama çok daha iyi konserlerin olacağına eminim. Bu arada Çarşamba oradayım, görüşmek üzere...

Sorma yaa... hiç sinmedi hemde... neyse madem çarsamba buradasin o halde PAZAR günü Biziz'e bekleriz son konçertoya.... 13 Mart Pazar....

SurguN demiş ki:
Malesef... Inanizlmaz ilgisiz gölge personeli+saçma sapan sound balance+multi rezalet ses sistemine inat yine de Eglenebildikse, eglendirebildikse ne mutlu.... Birkaç geribildirim sonucunda ortak düsünceye göre çok net anlasilmamis sarkilar... 3 grup içinde yazik oldu o kadar alet edavat tasimaya degdimi bilemiyorum.... benim içime hiç sinmedi açikcasi... neyse Çok daha iyi yerlerde yeniden beraber olabilmek dilegiyle... Geçmis olsun....

Ekipmanım dandik demiyo da :roll:

SurguN demiş ki:
amaan ne sinirini bozuyorsun ya
bunlara hepimiz alıştık daha da alışmalıyız

Arkadaslar SÜPER Bir haberimiz var paylasamadan duramiycam... 13 mart Pazar günü BiZiz deki Konserimsi Olay iptalize olmustur.... :LOL: gidecekler varsa bence gitmesin..... 8)

sevgiler+sagliklar+saygilar+esenlix.....

Kırk yılın başı dinleyebiliyorum onu da kaçırdık desene. Yakın zamanda konser olursa haber vermeyi unutmayın. İzmir'den atlayıp gelirim konsere :D
Bu arada kayıtlar bitti mi, var mı bir gelişme?

Geri