Gode

Yahu Trabzonspor fanatikleri de `trabzon bi numara`der. Yani bu Trabzonspor`un gercekten of of sahane en iyi takim oldugunu gostermez. Arkadasimiz olarak kayiriyoruz ;) Bizim icin gonullerin sampiyonu Surgun :D

Üşenmeden buraya yorum-yazı yazan, iyi kötü eleştiren TNK Caner, tüm Nightshot tayfası, Atalay, Umut, Idea'dan Eren ve Veddie, aslan parçası Akın ve tabii ki biricik Damla'ma sonsuz teşekkürler.

Umarız her şey daha güzel olur ....
:)

Adamlar istedikleri şarkıyı istedikleri gibi çalıyolar, babalar gibi de programlarını yapıyolar.
Müzikte 1 numara, 2 numara, 5 numara yoktur beyler, isteyen istediğini yapar isteyen dinler, ama "basit" denemez kimsenin emeğine. Bunu en üstad müzisyen bile yapmaz, yapamaz.
Sadece alkış almak değil, aynı zamanda alkışlayabilmek mesele bence...

SÜRGÜN= en Basit en berbat en komik en anlamsız en şımarık an uyduruk en gereksiz en saçmasapan en piyasa, en gode, En Oğlum en bar grubudur aslında grup bile değildir çünkü sevgi saygı ahlak yoktur SÜRGÜN de :) hatta bence bırakalım bu işleri ÇOk ciddiyim ben.. Sakın gelip dinlemeyin Paranıza zamanınza KULAKlrınıza yazık açıkcaıs sizin yerinizde olsam gelip dinlemem Sürünüyoruz ;)

bana bunlarla gelmeyin Lütfen....... :cry:

Kimse kusura bakmasın ama bir numara fln değil!!!!
cok basit bir bar grubu.

Yorum mu bunlar ?

Hayır okuyan eden adamlarsınız birde. Tanıdığım kadarıyla da efendi çocuklarsınız ama yakışmamış bu yorumlar bence. Bir insanın bir insana garezi varsa böyle şeyler yazar benim bildiğim. Ha sizin jenerasyonun olayı buysa bilemem. Beğenmediğiniz birşey varsa yazarsınız efendi gibi, o yazılardan çıkarılacaklar çıkarılır zaten. Hayır efendim benim garezim var bu heriflere, böyle gelir bok atarım diyorsanız, yaşınıza veririm. Dün insan pisliği idiniz bugün koktunuz deyimi gelir aklıma. Benim bildiğim böyle insanlar değilsiniz. Öyle mi ?

Ne verirsen onu alırsın ;)

Mehmet Can AKSOY

Allah allah ben saldirmak amacli bisey yazmadim baktim veddie bisey yazdim bende yorumumu yazdim evet cok basit bir bar grubusunuz yaptiginizi yapamayan yok bunda alincak kizacak birsey yok ki? bu bir gercek mi degil mi onu soyleyin?
Ayrica saldiriyorsunuz gereksiz yere dun b..tunuz bugun koktunuz diyorsunuz da ben dunu cok iyi hatirliyorum..
Sizin probleminizi cozdum buyuk oldugunuz icin sizden kucukleri ezmeniz gerekiyor bide biz 2 sene once 17 yasindaydik diye b.. oluyoruz enteresan birsey bence bu b.. yasla olunmuyor bence...
Davulcunuza anlayisindan dolayi tesekkur ediyorum ve ona kolay gelsin basarilar diliyorum...

Selam arkadaşlar :elsallaa
Sizinle aynı sahneyi paylaşmak çok güzel! Aynı gün paylaşmak da öyle. Keyifle dinliyoruz ve de izliyoruz, yani sahne performansınız alkışı hakediyor. Yalnız bazen korkuyorum biri düşecek mi acaba diye, çarpışan arabalar gibisiniz 8O :) Kendiniz eğleniyorsunuz bir kere :zipla Ses&görüntü süper! Devamını dilerim :)
Tonlar için birşey söylemeye gerek yok, hayırlı olsun diyelim ;)
Cuma görüşmek üzere :dans

downender demiş ki:
Caner Bey ler nasılsınız Sürgün ne zaman konser verecek son hali bir dinleme fırsatı bulamadık ya!!!
Bu arada 15 Mayıs PAZAR günü saat 15.00 muhakkak bekliyorux.Desteğinize ihtiyacımız var.Black tooth olarak sizi grupça orda görmek istiyoruz.
www.blacktooth.leetranos.com

8) TUNA BEeeey !!!! Vallahi bizim godelere bir sorayım olmadı alırım CHRONOSu gelirim artık bende ADAm gibi izlemek dinlemek istiyorum... Şöle kafama Beyzbol Sopasını yiye yiye dinliiim sizi :)

Alc43Vol demiş ki:
Allah allah ben saldirmak amacli bisey yazmadim baktim veddie bisey yazdim bende yorumumu yazdim evet cok basit bir bar grubusunuz yaptiginizi yapamayan yok bunda alincak kizacak birsey yok ki? bu bir gercek mi degil mi onu soyleyin?
Ayrica saldiriyorsunuz gereksiz yere dun b..tunuz bugun koktunuz diyorsunuz da ben dunu cok iyi hatirliyorum..
Sizin probleminizi cozdum buyuk oldugunuz icin sizden kucukleri ezmeniz gerekiyor bide biz 2 sene once 17 yasindaydik diye b.. oluyoruz enteresan birsey bence bu b.. yasla olunmuyor bence...
Davulcunuza anlayisindan dolayi tesekkur ediyorum ve ona kolay gelsin basarilar diliyorum...
Şimdiiii,

Bu sadece Sürgün forumunda olan birşey değilmiş, başka gruplarında forumunda da aynı boku yemişsiniz, demek ki sabıkalısınız bu konuda bu bir.

Bu abuk sabuk, yorumdan uzak, ağızdan hava kaçırmalar sizin başınızın altından çıkıyor, sonra da efendim biz birşey demedik ki, bize niye saldırıyorsunuz a geliyor, ki efendi gibi yorumunu yapabilsen veya yapabilseniz, yapsanız demiyorum bak, kim size "saldıracak" ki? Ama yok ben yazarım, yorum kaldıramıyor mu bu herifler dersen olmaz çünkü yaptığın yorum değil aşağılamaya giriyor, ki burada müzik te değil olay kişisele kayıyor, bu iki.

Ben grup elemanı değilim, gruptakiler sen doğduğundan beri arkadaşım bu üç.

Çamur atayım izi kalsın mantığından uzak durun bence biraz, oynadığınız bataklıkta boğulmayın sonra bu dört.

Neye, kime, neden gareziniz var bunu da pek anlamadım ama doğru düzgün derdinizi anlatmazsanız, dün insan pisliği idiniz bugün koktunuz a gelir konu, ki bir önceki mesajımda belirttim, öyle insanlar olmadığınızı düşünmüştüm sizi tanıdığım kadarıyla bu beş.

Yapın müziğinizi, dinleyin insanları, beğenmediğinize anlatın derdinizi, beğendiğinizi alkışlayın yada yalakalık yapın ne bileyim ama sebebiniz olsun bunları yaparken. Boşa çıkmaz ağızdan havalar. Bence böyle olmalı bu altı.

18 i geçmek sadece yaşla olmuyor, biraz da yaşamak mı lazım ne ? Küçüğüz diye ezmek falan değil bunlar, herhangi bir yerde karşılaşınca da konuşuruz bunları. Kendi aranızda konuşursunuz, bok atarsınız insanlara beni ilgilendirmez ama böyle çıkışlar yapıp saygısızlığa gelince olay, pek hoş durmaz, bu yedi.

Bilmem anlatabildim mi ? Saygısızlık kolay birşey, karşıtı biraz yorucu olabiliyor ama. Biraz deneyin bence. Ne siz insanların sinirlerini bozun ne sizin ki bozulsun. Grup elemanları benim kadar takmamıştır belki bunları ama bu tip insanlara tahammülüm pek az ne yapayım.

Ben sinirli bir insanım bu da sekiz. ;)

1.Caner Abi ve bilimum ruin tayfası saygı duyduğum abilerimdir.
2.Sürgün şu anda gerçekten basit bir bar grubudur,ama bunda kötü birşey yoktur,ayrıyeten barda insanlarca başarılı bulunan bir gruptur.
3.Bir numara,üç numara,yedi numara lafı daha öncede belirtildiği gibi saçmadır.Bende çıkar bir numara benim derim,öteki çıkar hayır bir numara benim der,ayrıyeten müzikle alakalı forumları stadyuma çevirmenin bir alemi yoktur.
4.Ben İdea'nın gitaristi ve bir insan olarak her fırsatım olduğunda desteğimi esirgemem.Ayrıyeten niye bu kadar kötü niyetli algılandığımı anlamış değilim.
5.Saygılarımı sunar,teşekkür ederim...

Ne biliyim abi sonuçta yüzyüze bakan insanlarız,kötü niyetli saldırı amaçlı bişey yazmayacağımı anlarsınız diye düşünmüştüm.Anlaştık herhalde şimdi:)

Geri