Starfish (Classic Rock&Blues&Pop-Rock) - Ankara

StarFish eğer buradaysanız bir isteğim olacak whitesnake çalarmısınız sizden dinlemek eminim çok keyifli olacak. Proud mary yorumu da bu arada çok eğlenceli olmuş....
Görüşmek üzere

Sabırsızlıkla bu geceyi bekledik. Sahneyi dolduran ender gruplardan Starfish bu gece 22:00 sularında yine "Koyu Mor" esintiler sunacak. 76 sonrası Deep Purple, Starfish ile anlam kazanıyor...

Teşekkürler hocam çok sağol.
Dün akşam biraz hasta idim biliyorsunuz. Elimden geldiğince çalmaya çalıştım. Öyle fazla ilaç almışım ki sonlara doğru şaşı görmeye başladım desem yeridir.Barda tek Kahve içen bendim galiba :)

Bizi kırmayıp gelen dostlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz.

perşembe günleri yolcu rockbar da starfish seyircisi oluşmaya başladı. Grup hafta sonları çalmaya müsait bir repertuara sahip.Cuma cumartesi bütün gruplar barı dolduruyor.Zira Ankara'nın 80 li yıllardan bu yana süre gelen sadece hafta sonları bara gitme geleneği aradan 25-30 sene geçsede hiç değişmedi,buda hafta içi çalan grupların önünü kesiyor.Ama starfish bunu kırabilecek yetenekde elemanlar tarafından oluşturulmuş bir band.

Bu adamlar taşşş gibi çalıyor.

Bu adamları sürekli izlemeyi isterdim ancak bi ara kaybettim :( Yolcu'da Cumartesi günü yeniden yakaladım :D Bu adamlar gümbür gümbür çalıyor. Starfish! Burayı okuyorsanız bişii diicem;nerde çalarsanız ordayım bundan sonra yeter ki böyle çalmaya devam edin :D
LOOONG LIVE ROCK!!! :twisted:

Starfish Yolcu'da perşembe günleri çalıyor. Ancak Bazen hafta sonları konuk grup olarak sahneye çıkıyor. Mesela geçtiğimiz cumartesi Tuşe yerine sahneye çıktı.

Abilerim ablalarım!..... Şu elimizde gördüğünüz Deep Purple 'ları alana yanındada şu şekil.... hendrixler,judaslar ve daha pekçok eşantiyon bedava.........bu akşam STARFISH yolcu rockbar'da 22.30 :D :D

STARFISH PERŞEMBE PERFORMANSINI YAPTI.........
YENİ GELİŞME 5 MAYIS CUMARTESİ GÜNÜDE STARFISH YOLCU BARDA ÇALIYOR.........
LONG LIVE ROCK N'ROOL......................
GÜÇ SİZİNLE OLSUN.............................

Geri