Gece

Digitürk'ü olanlara veya seyredebilecek imkanları olanlara:
Pazar günü Başkent Tv'de saat 16'daki müzik programında(30 db veya -30 db di sanırım ismi) Gece grubunun röportajı yer alacaktır. Bizi daha yakından tanımak isteyenler programı seyredebilir. Ayrıca bir bestemize de yer verilecek programda.

İlk kez dün gece izledim kendilerini çok da eğlendik ayrıca.Bizi kırmayıp plug in baby i çaldıkları için de ayrıca teşekkür ederiz :LOL: Başarılar...

demirciim, 7 aralık çıkıyoruz. büyük aksilik olmazsa, bir şey olursa burdan duyururum.
arkadaşlar bir de bilmeyenlere her salı gecesi 00:30 da manhattanda sahne alıyoruz. herkesi bekleriz

saol gökçeciğim, normalde kalabalıktan geçilmeyen GECE programında daha da büyük bir kalabalık yapacağız, görüşürüz yarın akşam ;)

saol gökçeciğim, normalde kalabalıktan geçilmeyen GECE programında daha da büyük bir kalabalık yapacağız, görüşürüz yarın akşam ;)

demir ve diğer dinleyenler,
biliyorum bayağı geç bir saatte yazıyorum ama / Aralık gecesi Gece grubu Manhattanda sahne alamayacak, MAnhattan kapalıymış çünkü. duyanlar duymayanlara söylerse sevinirim. tabi duyan olursa daha da sevinirim.

arkadaşlaar merhaba,

14 Aralık gecesi Manhattanda, gene bir aksilik olmazsa şayet, sahne alacağız. gene de gelecek olanlar burayı takip etsin ne olur, ne olmaz.

dün gece gercekten çok iyiydiniz.
özellikle plug-in baby süperdi, costurdunuz :)

hepsi bu ve basak`ta cok güzel besteler..

sali gunleri 'Gece' Manhattan` da cikmaya devam ediyor.

yanlıs hatırlamıyosam gecen sene atatürk anadoluda cıktınız hem sıhhiyede hem bahcelide
valla cok iyi bi grup bence canla kücük bi sohbetimiz olmustu harbi bi adam bateristinizde basketciymiş galiba...
basarilar...

Geri