Gece

Gece grubu if rock barda sahne almayacaktır . bu yüzden cume günü bizi dinlemek için gidecekler boşuna gitmesin.

Bunun yanında bu Cuma Gece grubu ODTU Cheers partide Kargo'nun alt grubu olarak sahne alacaktır. Gece grubunun konser performansını merak ediyorsanız kaçırmayın.

g.e.c.e grubunu, Odtü Cheers22 de Kargo konseri öncesi sahnede dinledim. gayet başarılıydılar. özellikle Eren Arkadaşın davulu ve tekniği. dikkatimi çekti.. genel olarak hepsi başarılı..
o akşam hava olduğundan soğuktu. bu şartlara rağmen yinede performansları başarılıydı.
dahada iyi olabilirler..

başak ve diğer eski şarkılarımız, ayrıca yeniler de, yavaş yavaş her programda çalınacaktır. bestelerimizi merak edenler Salı günleri Manhattan barda dinleyebilirler.

Gokce, bn Odtuden Sebnem. Bir kez daha soylemeye gerek var mı bilmiyorum ama :p sahneniz super.Bu salı olmadı ama 8 kasımda gelicem Manhattan'a. Can'a tekrar gecmis olsun!! NOT:Icq dan da konusabilirsek super olur,Erdem bahsetmistir gerci.

alla allaa...

cana noolmuşki geçmiş olsun dedik??
bide gece cumaları "if"de çıkıo dediler bi ara, artık çıkmıyolarmı??

Gece, salı gunleri Manhattan da cıkıyor. Bu salı Can hasta oldugu icin sahne alamadılar. (Benden bu kadar :p) Gokce bilgilendirir artık...

Geçtiğimiz Salı davulcumuz Eren'in hasta olması sebebiyle çıkamadık Manhattanda. Bu salı her zamanki gibi sahne alacağız.

Bir de Gece grubu Cuma geceleri If rock barda sahne almamaktadır arkadaşlar. bizi dinlemek isteyenler sadece Manhattan'da takip edebilirler.

o zmn erene geçmiş olsun dielim :D
salıları manhattanda çıktığınızı biliyorum, bikaç hafta üst üste ifde çıkınca acaba dedik sadece!!!
kızma yani! :?

istanbulda yakında konserler olucak tarihler kesinlestikce burdan duyuracgız.sarkıların ınternetten ındırılmesı konusundada sanırım bı kac sarkıyı koymak ıstıyoruz artık belkı sarkıların tamamı olmaz ama fıkır vermesı ıcın 1 dakıkaları fln olur.ne yapıcagımız kesınlesınce nerden ındırebılıegınızı duyurucaz arkadaslar.

Geri