Dore Müzik: "batan Pera'nın Malları Bunlar!" :)

Bende ltd 213 alacaktım.
Niyetlendim aradım konuştum.
Sıfır olarak biliyordum ancak ürün teşhir ürünüdür ve ufak kusurları olabilir denilince vazgeçtim.
Dert edilecek şeyler değildir illa ki ama 722 liraya zaten hafif kusurlu gitarlar bulunur.
O fiyata sıfır alabilmek efsane olurdu :)
Sıfır gitar tadını yaşacaktım olmadı :( :) :)

Pera zamanında üzerine ne kadar bindirmiş ki adamlar bu fiyatlara satıyorlar.
Eski kazıkçı ve burnundan kıl aldırmayan tünel firmalarının hiç birisinin kalmaması içimdeki yağları eritiyor.
Bunun haricinde zuhal müziğin de çalışanlarına bir çeki düzen vermesi gerektiğini düşünüyorum. Distribütör bir firmanın 149 dolarlık RV-6 'yı 650 tl ye satması da fiyatlarını da gözden geçirmesi gerektiği anlamına geliyor bence.

Artık daha global bir dünyada yaşıyoruz. thomann.de vb bir sürü kendini kanıtlamış firma varken, insanları salak yerine koymaya çalışmaları sadece komiğime gidiyor. Do-Re müzik çalışanları olsun, fiyatları olsun yeni bir soluk getirdi bence.
(Do-Re müzik ile bol bol alışveriş yapmam dışında hiç bir bağlantım yok.)

Pera zamanında üzerine ne kadar bindirmiş ki adamlar bu fiyatlara satıyorlar.
Eski kazıkçı ve burnundan kıl aldırmayan tünel firmalarının hiç birisinin kalmaması içimdeki yağları eritiyor.
Bunun haricinde zuhal müziğin de çalışanlarına bir çeki düzen vermesi gerektiğini düşünüyorum. Distribütör bir firmanın 149 dolarlık RV-6 'yı 650 tl ye satması da fiyatlarını da gözden geçirmesi gerektiği anlamına geliyor bence.

Artık daha global bir dünyada yaşıyoruz. thomann.de vb bir sürü kendini kanıtlamış firma varken, insanları salak yerine koymaya çalışmaları sadece komiğime gidiyor. Do-Re müzik çalışanları olsun, fiyatları olsun yeni bir soluk getirdi bence.
(Do-Re müzik ile bol bol alışveriş yapmam dışında hiç bir bağlantım yok.)
Adamlar KH-2 Vintage modelini 17 bin TL'ye satıyordu.

ben gl256 kullanıyorum george lynch'ın gitarları genel anlamda tatmin edici o fiyatta bir gitar düşünüyorsan kesinlikle netten dinleyip araştırdıktan sonra sipariş etmeni tavsiye ederim .. :^3
Gibson için para toparlıyorum sagdan soldan gitar fazlalıgınıda eritmekte oldugumdan(3 tanecik aslında)niyetlenemedim.Teşekkürler yorumun için ileride alıp satmak istediğim bir gitar(bulursam :) )

Geri