Nameless(Nu-Metal/Hardcore)-İzmir

Düş Fırçası ismi sadece ilk konser için kullanıldı(yani kafadan bir isim atmak gerekiyordu konser için :D). Bir Takım konserlerden sonra vokal ayrıldı. vokalliğe Gürkan'ın isteği üzerine Çağrı getirildi(yani ben :D)(zaten Gürkan, Onur ve Çağrı'nın oturtmaya çalıştıkları bir death metal grubu vardı oradan da birbirlerini tanıdıkları için uyum sorunu olmadı). Grup Nu-Metal ve Hardcore tarzı bir müzik icra etmektedir. Grup 23 Aralıkta Aydın Baraquda barda yeni vokaliyle ilk konserini vermiştir. Grup kadrosu ise;
Gitarist - Onur
Bas Gitarist - Gürkan
Baterist - Baran
Vokalist - Çağrı seklindedir.

NOT=Aydın konserinde yaşanan aksaklıklardan dolayı özür dileriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Repertuar ise şu şekildedir;
Blind - Korn
My own summer - Deftones
Y'all Wana Single - Korn
Between Angels And Insects - Papa Roach
Make Me Bad - Korn
Freak On A Leash - Korn
Korn - Another Brick In The Wall(pink floyd cover)
repertuar cok cabuk hazirlanmak zorundaydi cunku ben gruba geldigimde onumuzde sadece 2 hafta vardı o yuzden repertuar pek iç açıcı sayılmaz :D
bu arada 13 ocak gibi izmir de konser vericez sanirim ama tam belli degil belli olunca buradan haber veririm

önemli değil çağrı kayıtlarınızı beklıyorum buarada ınsallah izmire konsere geldığımızde aynı sahneyı paylasırız görüsmek üzere tekrar basarılar arkadaslar...saygılar.....

ha bak bunu hatirlattigin iyi oldu kayit icin uzun zaman var cunku ugrastigimiz bir death grubumuz var onu oturtunca ancak kayit sunucaz ama 13 ocakta konser olacak gibi

Nameless izmir'deki ilk konserini 3 şubatta Dungeon bar da verecek saat 14.00 te başlıyacak

ilk konseri Aydın'da verdik ikinci konseri dungeon da verecez üçüncüyü nerde vercez acaba :D

42283Nameless.jpg

3 Şubat Cumartesi Günü Dungeon Barda Saat 14.00 te başlıyacak biletler 8 YTL almak isteyen bana müracat edebilir.

teşekkürler erbil abi

elemanlarıma güveniyorum zaten ben yıkamasam bile onlar kesinlikle yıkacak :D

bu arada konser biletleri 7.5 YTL oldu(Fazla satıştan dolayı)

konser iptal oldu ayrıca iletişim bozuklukları sebebiyle gruptan ayrıldım nameless a başarılar dilerim beni başka projelerde görebilirsiniz her an her yerden çıkabilirim :D

erbil abi sana da destegin için teşekkürler

Geri