Manik (Alternatif Rock/Metal) - İstanbul

bugun (cuma) jokerde çıkacakmışsınız galiba.. öyle duyumlar aldık ama burada yazmayınca doğru mu diye sorayım dedim.
çıkıcaksanız, saat kaç gibi, ne kadar sahnede olacaksınız

mel_cavalera demiş ki:
bugun (cuma) jokerde çıkacakmışsınız galiba.. öyle duyumlar aldık ama burada yazmayınca doğru mu diye sorayım dedim.
çıkıcaksanız, saat kaç gibi, ne kadar sahnede olacaksınız

Mel haftaya cuma (25 Ocak) ve 2 Şubat Cuma gecesi Jokerlive dayız bir aksilik olmazsa... Saat 12 gibi sahnede olucaz büyük ihtimalle... Bir değişiklik ya da aksilik olursa burdan duyurucaz... Takipte kal... Haftaya Cuma görüşmek üzere...:) :) :)

melcavalera demiş ki:
thirteenways demiş ki:
Manik 16 subat ta ucnoktabir ile birlikte Bronx Club ta !

evet artık vakit yaklasıo. ne zaman cıkıorsunuz sahneye ne kadar kalıyorsunuz.. 3.1den önce mi sonra mı... ayrıntılar öğrenmek lazım =)

Mel, gece 22:00'da başlıyor muhtemelen bir aksaklık olmazsa 22:30 dan sonra sahnede olucaz 3.1den önce... Bronx'u bizde özledik çok:) Bekliyoruz ...

melcavalera demiş ki:
yok mu yeni haberler??

Mel bu ara kendi parçalarımıza yoğunlaştık biliyosun konuşmuştuk yanlış hatırlamıyorsam en son... Gelen teklifleri de buna göre değerlendiriyoruz.... Yakında bir kaç konser olacak muhtemelen Mayıs gibi... Kesinleştimi hemen duyurucaz....:))

arkadaşlar selam herşey yolunda okuduğum kadarıyla ;) ben artık sizi bu ''amatör gruplar'' bölümünde ziyaret etmek istemiyorum 8)

Geri