2016'da Kim Ne Almak Istiyor?

'Forum Meydanı' forumunda ogulcaan tarafından 3 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Aldım hatta sıkılıp bir ara satışa bile koydum. Neyse ki sonra geri çektim :)

2. Son günlerine sığdırabilirsem bir çift tannoy reveal 502 ile bu yıllık incir ağacı koleksiyonumu tamamlayacağım.

3. Alamadı. :(

CAJEMIR ve Argetlam bunu beğendi.
  4. ben bu çocuk nerede onu merak ediyorum

5. 1. Sonunda bi G&L daha buldum.
    2. Whammy'den vazgeceli cok oldu. Octavius da rafa kalkti. Eventide Pitchfactor geldi.
    3. Evh Phaser alindi. Satisa bile cikti.
    4. Mobuis da geldi.
    5. Hall of Fame geldi. Big Sky'a goz kesiyorum.
    6. Bkz: Madde 2
    7. Bunu da buldum.
    8. Dolar artisi ile bunu da bi sureligine erteledim.

6. Guncel 2016 bitmeden istediklerim:

1.Strymon Big Sky
    2. Strymon Riverside
    3. Strymon Ojai
    4. Glouglou FX Rendezvois
    5. Lava Piston solderless set
    6. Yeni bir board.
    7. Eldeki kullanmadigim aletleri satmak.

Son düzenleme: 9 Aralık 2016
  7. hahahaha :D 2015 model Jetta demişim. Jetta'ya para verilmeyeceğini anlamış olmama sevindim. 2015 model full paket dizel Toyota Corolla aldım. Beklentimden çok daha iyisini becermişim. Kendimi tebrik ederim. 2017'de ise kredi kartı borçlarımı kapatabilirsem o bana yeter :D

CAJEMIR bunu beğendi.
  8. Daha birkaç saat önce yazmıştım bunu, artık anlamı kalmadı. Anlık bir delirmeyle siparişini geçerek 2016'ya son çivimi çaktım. Önümüzdeki ay hesap kesiminde acı çığlıklar duyarsanız çok da şey etmeyin, yani etmemek gerek.

9. 1)yerine gibson es335 ve "jazzcaster" strat geldi. Gereksiz oldugunu dusunerek 2019a erteledim.

2)mesadan vazgectim,yerine vox ac15 aldim, bir de fender deluxe reverb ariyorum.

3)lace sensor icin proje iptal oldu, seymour duncan pearly gates bakiyorum yerine.

4)ts808 ve russian big muff aldim, ihtiyactan dolayi sattim. Usa big muff ve ts808 bakacagim bu yil tekrar :D.

5)alamadim, bu sene micro versiyonu cikti, yorumlara gore hareket edecegim.

10. Gitar işini USA Strat alarak çözdüm, Nova System aldım.
    Ek olarak referans monitör ve macbook pro aldım.
    Adım adım ilerlemek , acele etmemek doğru zaman/para kesişmesini denk getirmek önemli :)

11. Burada.

MESA/Boogie Mark IV aldım ve şu an için 1X12 Blackstar kabinle kullanıyorum.

Bakıyorum pedal konusunda da çok tutarlı davranmışım. TC göz kırpıyor sadece.

12. 11.000 dolar.

Bu Sayfayı Paylaş