Radyo - Ankara

RADYO -nihayet- YAYINDA!!

Davulda Kıvanç Çubukçu, gitarda Levent Karabay, bas gitarda Evrim Öngören ve vokalde Zeynep Tarkan'dan oluşan Radyo uzun ve meşakkatli hazırlık döneminin ardından en sonunda siz dinleyicilerinin huzuruna çıkıyor.

90'lar ve günümüzün sevilen rock ve pop-rock parçalarından oluşan, yeniliklere açık repertuarıyla şimdilik sadece If Performance Hall'da çarşamba geceleri 22.00-00.00 arası sahnedeyiz. Herkesi bekleriz :D

If Performance Hall: Tunus cad. 14-A Kavaklıdere Ankara

2004-06-10-old-radio.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler. Gelen gelmeyen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz :D Haftaya daha da iyi olacak inşallah, eh alışıcaz o sahneye yavaş yavaş ne de olsa ;)

Çarşamba 22.00'da görüşmek üzere :D

Radyo bu akşam 22.00'de birkaç yeni parçayla If Performance Hall'da yayında olacak. Herkesi bekliyoruz :D

Özellikle de geçen haftaki eve dönüş grubunu. Tezahüratlar filan derken ışınlandık sanki eve ;)

Bir de reverie tabii ki :D

VIP locası yerini alsın, herkes kemerlerini bağlasın. Bu gece Green'den önce sizlerleyiz efendim.

Saygılar

Bu hafta başlangıçta bizi de biraz endişelendiren final haftasında sınavları olan herkese başarılar dileriz :) Bu ve benzeri sebeplerden gelemeyenler sevgili dostumuz Güntaç'ın (Jinga, ex-Sürgün vokali) bize Lovesong'da eşlik ettiği, sonlarına doğru iyice şenlenen programımızı kaçırdılar :D

Önümüzdeki hafta çarşamba yeni birkaç parçayla yine 22.00'de If'teyiz.

not:sahneden selam vermedim filan diye posta koyan arkadaşlarım, gözüme öyle bir ışık geliyordu ki kimsenin yüzünü seçemiyordum, anlayışlı davranalım reca ederim :LOL:

24.01.07

Radyo sahnede...

...bendeniz...

wallpaper.jpg

...artık ne diyorsa o an :D

patron_arkadaki_tekin_g_r_nm_yor.jpg

...diğerleri az sonra :D

Dün gelen herkese teşekkürler, özellikle de yabancı izleyicilerimize :D

Bir de artık beş kişiyiz. Köksal da aramıza gayet hoşgeldi :D

24'ünde bize yine çok eğlenceli bir gece yaşattığınız için teşekkürler :D Yeni parçalar çok güzel olmuş, "Underneath It All" gerçekten de eğlenceli oldu bu arada Zep'ciğim, benim yaptığım kayıt iğrenç olsa da.

Yenilik derken klavyenin eklenmesiyle zaten pek bir yahşi olan grup eminim şimdi dadından yinmez hale gelecek.

7'sinde (olacaktı değil mi gelecek program?) tekrar görüşmek üzere :D
O zamana kadar ben sokakata yürürken insanları çevirip "Radyo! Her çarşamba saat 10'da If'te!!" diye yüzlerine haykırıyor olacağım (hem de oyuncak megafoumla).

umarım tutuklanmam.

90lar mıı... tüh ya benim de programım olmasa aynı gün, gelirdim

Üzülmeyin canım yakında başka günler de çıkıyor oluruz bakarsınız, o zaman mutlaka beklerim ama! ;)

24'ünde bize yine çok eğlenceli bir gece yaşattığınız için teşekkürler Yeni parçalar çok güzel olmuş, "Underneath It All" gerçekten de eğlenceli oldu bu arada Zep'ciğim, benim yaptığım kayıt iğrenç olsa da.

Yenilik derken klavyenin eklenmesiyle zaten pek bir yahşi olan grup eminim şimdi dadından yinmez hale gelecek.

7'sinde (olacaktı değil mi gelecek program?)
O zamana kadar ben sokakata yürürken insanları çevirip "Radyo! Her çarşamba saat 10'da If'te!!" diye yüzlerine haykırıyor olacağım (hem de oyuncak megafoumla).

O kayıtlar iyi ya da kötü bize çok faydalı oluyor ne yaptığımızı görmek açısından o yüzden devam edelim :)
Klavyenin katkısı da yadsınamaz harbiden :D
Bir sonraki programımız bir aksilik ya da başka bir organizasyon olmazsa 7'sinde olacak dediğin gibi. 31'inde YOKUZ çünkü Radyo ODTÜ'nün yaşgünü partisi var kostümlü. Belki ben ona katılırım ama kostümlü olduğumdan tanınmama riskim var o yüzden -düşündüm de- ne gerek var :LOL:
O oyuncak megafonu programa da bekliyoruz, süper bir cihaz kendisi! :D

7 Şubat'ta herkesi bekliyoruz! Zira bu çalmadığımız bir haftada yeni bir sürü parça eklemek gibi çılgınca(!) bir fikrimiz var! (Gerçi geçen hafta da yeni parçamız vardı ama vakit kalmadı)

SON DAKİKA!!! SON DAKİKA!!! SON DAKİKA!!! SON DAKİKA!!! SON DAKİKA!!!

SEVGİLİ RADYO İZLEYENLER YARIN AKŞAM -HER ÇARŞAMBA OLDUÐU GİBİ- YİNE IF PERFORMANCE HALL'DA SAHNE ALIYORUZ!!!

Geçen hafta sizlere hem oraya geldiğinizde hem de buradan bu hafta yukarıda bahsi geçen Radyo ODTÜ yaşgünü partisi nedeniyle çalamayacağımızı söylemiştik ama bir son dakika haberiyle o gece -yani yarın- saat 00.00 itibariyle -bu sefer her zamankinden daha uzun bir programla- yine sizlerle olacağımız haberini aldık. Mutluyuz gururluyuz! :D

Sanıyorum o gece sadece radyonun (bizim değil Radyo ODTÜ'nün :D ) davetlileri geceye katılabiliyor olacak o yüzden elinizi çabuk tutup Radyo ODTÜ'nün ve RADYO'nun şanslı dinleyicileri arasına katılın. Bunun için 103.1'i dinlemeniz veya www.radyoodtu.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. HADİ KOSTÜMÜNÜZÜ HAZIRLAYIN, YARIN AKŞAM SİZİ TANIMAYA ÇALIŞALIM :D

Görüşmek üzere ;)

Bir önceki geceyi essay yazarak geçirmiş olmamdan ve Shakespeare essayinin son teslim tarihi geçmiş olmasına rağmen daha başlamamış olmamdan dolayı , bu akşam pek eğleneceğimi düşünmüyordum; ama aylak ve sorumlulukarını bilmeyen bir insan olduğum için olsa gerek, Marc Bolan kılığında zıp zıp zıplarken bunlardan hiçbiri aklıma gelmiyordu. Bu arada şakşakçılıktan tefciliğe terfi ettirilmiş olmanın gururunu yaşıyorum sağolun varolun. Bu akşam eminim herkes gerçekten çok eğlendi.

Alın size kanıtı :)

DSCI0179.jpg

DSCI0180.jpg

more will come

p.s.: Zeynep "otriş benzeri şey"in artık benim oldu vermicem onu sana muhahahaha X).

HAAYIIIRR!!! "Otriş"(?) benimdir benim kalacak!!

Evet dün gece çok eğlenceli bir geceydi gerçekten. Hiç bu kadar heyecanlanmamıştım sahneye çıkmadan ve hiç bu kadar eğlenmemiştim sanırım(geçen haftakilere de haksızlık olmasın tabii de :D )

Radyo ODTÜ gibi sürekli dinlediğim bir radyonun yaşgünü partisinde yer almak gerçekten gurur vericiydi benim için. Çok da eğlenceliydi. Her gün radyodan sesini duyup da tipiyle ilgili fikrim olmayan insanların yanısıra şans eseri pek çok eski dostla karşılaştık (Merve, Tuncay, Faruk, İrşad vs. ) hepsini de çok özlemişim gerçekten, o yüzden hayırlara vesile oldu da diyebiliriz dün gece:D

Dün gece bizi ilk kez dinleyen ve samimiyetle beğenilerini dile getiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum grup adına(diğer elemanlar nedense yazmıyor, okuyarak iştirak ediyorlar foruma :D). Sabit VIP locası da tabii ki bizi yalnız bırakmadı, kendilerine de minnettarız efendim. Normalde bu hafta olmayacaktık biliyorsunuz ama o önümüzdeki haftaya kaydı, yani 7'sinde If'te yokuz sanıyorum bir başka organizasyon nedeniyle. Ben sizleri yine buradan haberdar ederim tabii ki son durumdan.

Esen kalın :D

not:fotoğrafların kalanına da bi bakalım da koyalım buraya sevgili tef insanı reverie :D eline sağlık ;)

Bir de aklıma gelmişken bizden şiddet ve hararetle Madonna dinlemek isteyen arladaşları en yakın zamanda tatmin etmeyi amaçlıyoruz :D

hangibar.com sayfası

Daha önceden bahsetmiş olduğum amatör grup organizasyonu nedeniyle 7 Şubat çarşamba günü biz biraz dinleniyor olacağız sevgili Radyo izleyenler. O yüzden hepinizi bir sonraki haftaya bekleriz -diycem ama o gün de SEVGİLİLER GÜNÜ belki yine bir organizasyon olur ve biz mi oluruz başkası mı bilemiyorum :D Buradan haberdar olursunuz diyeyim yine.

Ve en nihayetinde beklenen haber de geldi ve bizim de hangibar.com'da bir sayfamız oldu. Bize oradan da ulaşabilirsiniz.

http://www.hangibar.com/muzisyen_dj...534720070126&st=Preview&tstmp=190921820070202

Esen kalın :D

Sevgili Radyo izleyenler, geçen hafta da haber ettiğim gibi bu hafta, yani bugün, 7'si gecesi If'te olmayacağız. Bizim yerimize -hatırladığım kadarıyla- Nükleer Başlıklı Kız ve Deprem'in katılacağı bir organizasyon sözkonusu.

Ama üzülmeyin bu hafta yokuz lakin önümüzdeki hafta hem 14'ü (Sevgililer Günü :D) hem de 16'sında sizlerleyiz. Yine alıştığınız saatlerde, 22.30 civarları. Herkesi bekliyoruz.

Bu da geçen haftaki Radyo Odtü yaşgünü partisinden, sayın reverie çekmiş sağolsun. Biz de uçmuşuz, güzel olmuş :D

DSCI0232.jpg

Haftaya görüşmek üzere. Esen kalın ;)

Geri