Radyo - Ankara

Teşekkür ederiz efendim. 16'sındaki organizasyon da H.Ü. Tıp Fakültesi MANTAR Topluluğu'nun organizasyonu bu arada. Ayrıntılı bilgiyi hangibar.com sayfamızdaki haberler başlığı altında bulabilirsiniz.

Esen kalın.

Sevgililer gününün saçma bir gün olduğu yadsınamaz bir gerçek olsa da bu 14 Şubat'te eğlenilemeyeceği anlamına gelmiyor(muş). Grup geçen haftaya göre çok daha rahattı, en azından ben daha çok eğlendiklerini düşündüm; ama tabi benim 5 numara miyop olduğum gerçeğini de göz önüne almak lazım :)

Şaka bir yana, bir kaç saniye içerisinde kafasının ısırılmak suretiyle koparılacak olduğunu göremeyecek kadar kör bir yarasa misali etrafıma boş boş bakınıyor olabilirim; ama kulaklarım hala sağlam :D Lenslerimi takıp o kadar da kör olmadığım vakitlerde de grubun, seyirciyi sıkmamak, onların karşısına yeni parçalarla çıkabilmek için çok uğraştığını görebiliyorum (zaten sevgililer günü için repertuarda değişiklik yapmaları da bunun kanıtı). Grubun arasındaki iletişimin güzelliğini de onlar sahneden indikten sonra uzaktan da olsa bakan herkes görebilir zaten.

Ne yazık ki bu sefer programın ne kadar eğlenceli geçtiğini gösterecek fotoğraflarım yok. Hem fotoğraf makinesini unutmamdan, hem de başka bir arkadaşa güvenmemden dolayı programa gelmeyenler hayal güçlerini çalıştırmak zorunda kalacaklar; ama yarınki partide yine grup elemenlarını yakın takibe almış olacağım.

Cumartesi günü yeni saçmalıklarla yine burada olacağım!

Bu da etkinlik afişiydi, çok güzel fakat sanal bir afiş, sokaklarda görülmedi. Bari buradan gösterelim.

204642720070208_1.jpg

Radyo'nun Mantar Partisi'ndeki performansından (If, 16.02.2007).

DSCI0004-resized.jpg

Kalabalıktan ilk başta ancak bu kadar yaklaşabildim, if hıncahınç doluydu.

DSCI0020-resized.jpg

DSCI0038.jpg

Zeynep bir ara Melisa'yı sahneye çağırdı, kendisi de çok tatlı bir insan ve sesi de çok küsel :)

Fotoğraf makinesinin pili bittiği ve kalabalıktan hareket etmek imkansız olduğu için çok fazla fotoğraf çekemedim, çektiklerim de tek bir açıdan oldu; ama dönüşüm muhteşem olacak. Zeynep'in tefi kayboldu, umarım en kısa zamanda geri gelir.

Vay vay vay diyorum başkada bişey demiyorum. Fotoğraflar çok ii çıkmış ama en iyi Levent çıkmış.

Hepinize tekrar başarılar bir gelemedik iadei ziyarete umarım yakında fırsat bulur geliriz.

Bobuz demiş ki:
Vay vay vay diyorum başkada bişey demiyorum. Fotoğraflar çok ii çıkmış ama en iyi Levent çıkmış.

Hepinize tekrar başarılar bir gelemedik iadei ziyarete umarım yakında fırsat bulur geliriz.

Levent'in çok hoş fotoğrafları var gerçekten ama daha ziyade videoları seyredince çok gülüyoruz biz ona :D Rica ediyorum elinizi çabuk tutunuz. 1,5 aydır ne yüzünüzü görebildik, ne sesinizi duyabildik. Bizi daha fazla endişelendirmeyin de gelin gari! :D

Cuma günü doktorları -daha doğrusu doktor adaylarını- epey eğlendirdik sanıyorum. Benim için biraz kayıplı geçtiği doğrudur (zaten "otriş otriş" dediniz, nazar değdi otrişe de, o da gitti) ama o kalabalıkta kendini kaybetmediğine şükretmeli insan. İzdiham oluştu zira :D Gelebilen herkese teşekkür ederiz. Melisa'ya da ayrıca teşekkür ediyoruz. Keşke sesi kısık olmasaydı da siz de daha iyi duysaydınız onu, gerçekten de çok başarılı.

Sanıyorum önümüzdeki hafta bir ekstramız daha olacak yani yine 2 gece sizlerle olacağız. Haberini burada görürsünüz zaten.

Şimdilik çarşamba görüşmek üzere ;)

Esen kalın :D

Fotoğraflar çok ii çıkmış

çok teşekkürler, ilk defa grubun dışından biri fotoğraflara yorum yaptı :)

radyo demiş ki:
Sanıyorum önümüzdeki hafta bir ekstramız daha olacak yani yine 2 gece sizlerle olacağız. Haberini burada görürsünüz zaten.

Oh oh çok güzel :) Yanılmıyorsam bahsedilen ekstra pazartesi günü yine Radyo Odtü'nün düzenlediği bir parti olacak; ama aldığım duyumlara göre grup biraz erken başlayabilirmiş, Radyo dinleyicilerinin dikkatine.

reverie demiş ki:
Oh oh çok güzel :) Yanılmıyorsam bahsedilen ekstra pazartesi günü yine Radyo Odtü'nün düzenlediği bir parti olacak; ama aldığım duyumlara göre grup biraz erken başlayabilirmiş, Radyo dinleyicilerinin dikkatine.

Aldığın duyumlar doğru reverie'ciğim. Pazartesi günü yine Radyo ODTÜ'nün bir etkinliğinde sizlerleyiz. Ayrıntısından çok da haberim olduğunu söyleyemem ama sanıyorum 20.30-21.00 gibi bir saatte sahnede olacağız ve programımız çarşambaları olduğundan biraz daha uzun olacak tabii ki yeni parçalarımızla beraber. Pazartesi akşamı tüm Radyo İzleyenleri If'e bekleriz :D

Bu arada geçen çarşamba biz programımızı bitirip sahneden inince tanımadığımız insanların mekandan ayrıldığını görmek güzeldi gerçekten ne yalan söyliyim ;)

Pazartesi ve çarşamba görüşmek üzere :D

Esen kalın.

radyo demiş ki:
Pazartesi ve çarşamba görüşmek üzere :D

Pazartesi vardık, güzel geçti. ODTÜ Radyo Topluluğu'nun üyeleri umarım eğlenmişlerdir. Fakat çarşamba -yani bugün- yokuz zira !f İstanbul Film Festivali bu sene Ankara'da da yapılıyor biliyorsunuz, bunun açılışı da If'den başka yerde yapılabilir mi? Sanmıyorum :D Haftaya görüşmek üzere ;)

Sevgili Radyo İzleyicileri, bu hafta -geçen haftaki gibi- yine pazartesi gecesi sizlerleyiz. Bu gece If Performance Hall'da Mirkelam'ın katılacağı Lokal Anestezi adlı güzide programın ardından sahnede olacağız.

Bakarsınız bir sürprizimiz filan da olur ;)

Bu gece görüşmek üzere :D

Esen kalın...

Not: Bu çarşamba da İlhan Erşahin konseri nedeniyle IF'teki rutin programımızı gerçekleştiremiyoruz. Onu bu geceki programla telafi edeceğiz ;)

Sevgili Radyo İzleyenler,

Bahsettiğim gibi geçen hafta pazartesi günü hem size hem de bize muhteşem bir jest olarak Mirkelam bizimle sahnedeydi. Bu durumda ben Asuman oldum tabii ;) Umarız eğlenmişsinizdir bu ufak düetimizle :D Bu performansın fotoğrafları da yakında elimizde olacak sanıyorum.

Bu hafta ise her zaman olduğu gibi çarşamba gecesi -yani bu gece :D - If Performance Hall'da sizlerleyiz. Yalnız bu gecenin 1-2 ufak farkı var normal gecelerden ki bunlardan biri bu gece If Performance Hall'da gerçekleşecek Modern Sabahlar 1500. Program Partisi'ne iştirak ediyor oluşumuz, bir de geceyarısı başlayacak olmamız. Herkesi bekliyoruz :D

Esen kalın.

Uzun bir aradan sonra Radyo'yu canlı görebilmek gerçekten çok güzeldi. Gerçi If'in fotoğrafçısı fotoğraf çekerken ben biraz ortadan ikiye çatt diye çatladım; ama olsun, ben zaten yeterince şantaj malzemesi topladım. Neyse, bu kadar geyik yeter

bd-1.jpg

Bu arada Radyo Odtü, Radyo'yu ciddi ciddi sahiplenmiş gibi görünüyor :)

Bu arada Radyo Odtü, Radyo'yu ciddi ciddi sahiplenmiş gibi görünüyor

Ehe grubun ismini koyarken bunları hesaplıyorduk biz zaten ;)

Şaka bir yana güzel bir kutlama gecesiydi. Modern Sabahlar'ı her sabah dinleyen kişiler olarak çok eğlendik yine. Ayrıca çıkacağımız saate kadar bizi bekleyenler oldu Green'le bu haftalık yer değiştirdiğimizi öğrenince. Green de sağolsun kaldı bizi dinledi bizim her hafta onları dinlediğimiz gibi :D Çok keyifli bir geceydi yani.

Yalnız bu hafta yokuz (bir ekstra olmazsa tabii ;) ). Karina Zeviani ve ekibinin performansı olacak bu çarşamba If'te. Bir dahaki buluşma tarihimizi buradan bildiririz elbet :D

Esen kalın.

radyo demiş ki:
Yalnız bu hafta yokuz (bir ekstra olmazsa tabii ;) ). Karina Zeviani ve ekibinin performansı olacak bu çarşamba If'te. Bir dahaki buluşma tarihimizi buradan bildiririz elbet :D

Evet, tam da düşündüğümüz gibi oldu ve cuma gecesi sizlerle olmak suretiyle bu çarşamba günkü yokluğumuzu telafi edeceğimizi öğrendik. Cuma akşamı 22.30 civarı görüşmek üzere :D

Esen kalın.

Radyo D yarışmasında bişey çıkmadı arkadaşlar.Anladığım kadarıyla POPSTAR tadında bir yarışma hayal etmişler çünkü finalistler içinde ben rock parça göremedim neyse...

1 Nisan Pazar günü bir kanser hastasına yardım amacıyla HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ROCK TOPLULUGU konser düzenliyor; konser geliri hastaya tedavi amaçlı yardım olarak ulaştırılacaktır işte konser afişi :

[img=http://img150.imageshack.us/img150/8923/yard305mafi3511jv6.th.jpg]

Evet, tam da düşündüğümüz gibi oldu ve cuma gecesi sizlerle olmak suretiyle bu çarşamba günkü yokluğumuzu telafi edeceğimizi öğrendik. Cuma akşamı 22.30 civarı görüşmek üzere :D

Arkadaşlar Radyo'nun programı cumartesi gününe alındı, bütün Radyo izleyicilerine duyurulur :)

allapoligies demiş ki:
oncelikle KOLE grubu olarak konserdeki destektekten dolayi tessekkurler...en kisa zamanda if deki progmaniza gelicem sesin bek guzelmis beyaw ha bu arada oyumuz sekizeydi hehehe 8O :D www.myspace.com/kolerockband

Rica ederiz efendim ne demek. İstediğiniz yerlere gelirsiniz inşallah. Biz de o gün çalmaya gelmiştik ama bir de baktık ki siz varmışsınız. Harbiden de sürpriz grup durumu oldu yani. Neyse hevesimiz kursağımızda kaldı biraz ama eğlendik yine de. Biz de bu hafta iade-i ziyarete bekleriz. Radyo bu akşam If'te :D

Esen kalın.

Not:Şike vardı o yarışmada! ;)
Not 2: Önümüzdeki iki hafta CUMARTESİ akşamı sizlerle olacağız. Bekleriz.

Geri