Bluestone (Blues & Hard Rock) - Fethiye & İzmir

slm tan slm selçuk ve slm işte yav herkese,,8en osman silence dan,,a8i herkese şu kadar sölim 8en 8ugün izinliydim perşem8e günü yani iş olmaz diye izinliydim 8lustone 8ugün sahnedeydi ve her hafta siftahsız kapattıımız perşem8e günü 8u hafta 8lustonle ilk defa full dü yaa,,8u adamlar 8u işi 8iliyo,,valla hepside çok iyi çocuklar siz elinzi uzatmadan onlar uzatırlar,,nese 8enim uykum geldi 8en kaçar herkese saygılar,,,,,

saol osman umarım yeni sistem gelir ve daha çok dinleyici kitlesine ulaşırız çarşamba günü 20:00 de silence bekliyoruz yine sahnedeyiz safkan rock fırtınası devam etmekte:D

Im a legal alien;)

senelerdir dinlememize rağmen hala her programlarına gtmekten kendimizi alıkoyamadığımz tek grup ;)
bu arada gitarist çocuk: hastayım sna, hey joe' n olayım senin :ask
swgi saygıyla, dewam...hoş kalın.. :elsallaa

öncelikle aylinciiğim tesekkurler yorumların için daha iiye gidicez insallah desteklerinizle...sora şirin bekleriz tabikide ösletme kendini fazla..

kötü bir sevgiler günü proglamı hiç değildi çok güzeldi ama insanlar biraz garipti hınca hınç dolduk yine hala gelmeyenleri bekliyoruz bugün perşembe ve 20:00 de sahnedeyiz bekliyoruz...:D

herkese selam müzik günlerinde ufak değişmeler var onları bir duyurayım :D perşembe günü için silence barı bıraktık!! çalmıyoruz sadece pazar çarşambasilence da çalıyoruz .......hayalbazda ise cuma cumartesiye devam...

çok garip bir çarşambadan sonra yepyeni bri cumaya yelken açtık :D hayalbazdayız tekrar ...
neden türkçe bukadar az var yada bunun gibi bir çok yorum hala yanıtsız diyorsanız yanıtı çok açık yazın fethiyede sadece turist dinleyicilerimiz olduğundan ve türkçe parçalar dünyada fazla popüler olmadığından çok az çalıyoruz çok ta türkçe dinlemek isteyenler varsa şöle bir bornova yapıp gelsinler herzaman da bal yenmez dimi :D neyse arkadaşlar yine azgın bir şeyirci ile karşılaşıcağımızdan çok eminiz safkan rock mutlaka haftada en az bir doz alın diyorum görüşmek üzere..:)

Geri