Amfiler Hakkında herşey (Genel)

DaRtH_ErLiK demiş ki:
PhoibosApollon demiş ki:
300w alltube kafa mı olur yau. Öldürür adamı.

Arkadas kabini kastetmis sanirim 300 watt olarak. 1960'larda 4 tane 75watt'lik speaker var. Toplam 300 yapiyor.
VHT Pitbull 120 watt'lik head. Yani elemanin sistem 120W, 300W degil.
bu arada alet özel istek üzerine yapıldı,half power da 150 fullda 300 wattlık tam olarak 8O :x :twisted: :)

plaROCK demiş ki:
DaRtH_ErLiK demiş ki:
PhoibosApollon demiş ki:

Arkadas kabini kastetmis sanirim 300 watt olarak. 1960'larda 4 tane 75watt'lik speaker var. Toplam 300 yapiyor.
bu arada alet özel istek üzerine yapıldı,half power da 150 fullda 300 wattlık tam olarak 8O :x :twisted: :)

Yapma ya. O aletin normal fiyati zaten 3500$ ABD'de, custom olunca iki katini bulur belki de. Senin arkadasa piyango falan mi cikti? :)

DaRtH_ErLiK demiş ki:
plaROCK demiş ki:
DaRtH_ErLiK demiş ki:
PhoibosApollon demiş ki:

Yapma ya. O aletin normal fiyati zaten 3500$ ABD'de, custom olunca iki katini bulur belki de. Senin arkadasa piyango falan mi cikti? :)
Doğuştan piyango olayı, bende bi gnx3 üçümle adama ayak uyduraya çalışıyorum :( :evil:

marshall mg 30 dfx almayı düşünüyorum.ancak çoğu kez akşam çalışacağım için sadece kendimin duyacağı sesler almak zorundayım normalde anfiden kısık seste drive alamam ama pedal bağlarsam kısık sesde distortion nasıl olur verim alabilirmiyim. teşekkürler.

rage_againts demiş ki:
marshall mg 30 dfx almayı düşünüyorum.ancak çoğu kez akşam çalışacağım için sadece kendimin duyacağı sesler almak zorundayım normalde anfiden kısık seste drive alamam ama pedal bağlarsam kısık sesde distortion nasıl olur verim alabilirmiyim. teşekkürler.

marshalldan kısık sestede drive alabilirsin..

comprehension demiş ki:
rage_againts demiş ki:

sağol ben kısık seste drive alamam sanıyordum tekrar sağol :)

rage_againts demiş ki:
comprehension demiş ki:
rage_againts demiş ki:

sağol ben kısık seste drive alamam sanıyordum tekrar sağol :)

önemli değil kısık sestede drive alabilirsin ama tahmin edeceğin gibi pek tatmin edici bi saund elde edemezsin. ben 1 senederi 30dfx kullanıyorum daha bi yanlışını görmedim :D kafana takılan bişey olursa sarabilirsin

Selam arkadaşlar.Evde kabinini bekleyen bir triple rectifierim var.Marshall 1960A ile ENGL 4x12 arasında kaldım.Mesa kabin alma imkanım yok.Kabin yaptırmayıda düşünmüyorum.Ne önerirsiniz?İlginiz için şimdiden teşekkürler..

arkadaslar 30-60watt hangı model amfı onerırsınız , evde kayıt - konser ıcın ıstıyorum ve metal muzık yapılacak yapıya sahıp olması tercıhımdır, analog setup la bırlıkte kullanacagım buyuk ıhtımal. Yanı amfının distortionu cok cok ıyı olması gerekmıyor, asıl amac kayıt konser vs..

Arkadaşlar 15 watt amfi alıcak olsanız ...
sırasıyla kalitesine göre hangi amfiyi alırdınız?
sıraya dizin lütfen

1) İbanez tbx15
2)Roland Cube 15x
3)marshall mg15dc

Geri