deli

olum hem sitede hem burda aynı mesajlarla karşılaştığım için midir nedir bilmiyorum ama boğasım geliyor seni saygıder rhcp manyağı kardeşim benim... gelcem denizliye kırcam boynunu o olacak... :D

uzun zamand1r bu biladerlerin sesi solugu ç1km1yordu allahtan bu cumartesi toplan1p gelmisler sagolsunlar..görüstük de haberdar olduk bi nebze ne yapt1klar1ndan...

ama hala maç teklifimizden kaç1nmaktalar,k1n1yoruz...hadi bakal1m...

walla o gün de dediğim gibi bedenen uygun olmadığımdan ötürü tırsıyorum açıkçası :) ama çok iyi masa tenisi oynaırm o ayrı... lakin şöyle uzunca bir zaman kalmak üzere geldiğimde oynayalım tabi ki neden olmasın değil mi?

bu cumartesi tekrar bir konserle sevenleriyle buluşacaklarmış...
allah tamamına erdirsin...bu arada afiş pek bi leziz olmuş,tekrar tebrik ederim...

bu çocuklar gülümsetiyor adamı yav... :)

bildiğin gibi berkerim kirkorum... sen ankaradayken neyse o... bu arada iki hafta sonra bursadayım... bir haftaya yakın kalcağım, gelebilirsen canlı canlı görüşme imkanı bulabiliriz!

sad, sana da ayrıca teşekkürler :)

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

evet efenim gördüm yazılarınızı... zaten benim izahatıma gerek kalmadan mehmet halletmiş olayı :) haftaya bir aksilik çıkmazsa Bursa'dayım, gelip ellerinizden öpücem ona göre...

Geri