İlk gitarınız

ilk gitarım cort g 254.. Babamın bana almamı söylediği strat taklidi gitarı beğenmeyip vitrinden indirtmiştim onu.. Baba bunu alalım bak KoRn'un basçısının da bu renkten var böyle mat ahşap ama bu elektro alalım baba?? filan demiştim çocukluk işte.. Ama gitarımı çok severim az uğraşmadım onla iyi bile dayandı bana.. hala kullanıyorum.. bi ara satayım dedim alan olmadı şimdi herkes sat diyo iyi ki satamışım tonlarını seviyorum ben.. fiyatına göre iyi..

ha ondan sonra üzerine bissürü gül kokladım ama o hala baş köşede durur..

Alman malı bir framustu aslında güzel gitardı ama bugünün parasıyla en fazla 40-50 liraya almıştım.Biraz paramparçaydı birde aldığım zat gitarın telleri manyetikleri perdeleri fredleri herşeyini yağlı boya fırçasıyla bordoya boyamıştı:)güzel gitardı ama çok çalmadım asıl ilk gitarım dediğim aslında bir bc rich warlock'tu oda paramparçaydı ama çok harbi gitardı...

95 wasburn akustik bir gitarım wardı, daha sonra 96 sonunda sb heavy marka siyah bi elektro buldum ama salak gibi sattım onu. Keşki satmasaydım çünkü klavyesi ve kasası çok iyiydi. Varsa elinde 94 95 sbheavy olan bana ulaşsın luffen : :D

ilk gitarım 2000 de olmuştu washburn maverick serisiydi

onu almak için her hafta dersaneye giderken 10 milyonumu saklardım ve baya bizaman sonra 165 milyona almıştım sanırım :) ama aldıktan sonra gerçekten çok mutluydum güzel bir gitarım olmuştu unutamam o gitarı

1998 yılında aldığım ilk göz ağrım olan Marina M-30 marka klasik gitarım, 2002 yılında aldığım ikinci göz ağrım Aria Mac_60V marka elektro gitarım,
dsc01401yr5.jpg

Hala durur odamın en nadide köşesinde :LOL:

benim yatak örtüsünün aynısı benim klasik gitarın aynısı, yoksa?? kardeşimmm :D,ilk elektro gitarım century seg 501 hala durur ilk günkü gibi, yanına epiphone geldi takılıyolar öyle

Selamlar;;
Bende de ilk başta ''Satürn'' marka bir klasik gitar vardı. Hala duruyor.. 9 sene geçti üzerinden hala sapasağlam. Gerçi klavyede sararmalar olsa da yine de ilk gözağrım :)

bassmania demiş ki:
kenna demiş ki:
İlk gitarım "Caraya" marka bir ibanez jem kopyasıydı :D Üstüne neler geldi geçti.

ahahah bizim gitaristimizn de ilk gitarı buydu.bana habire soruyordu başka var mıdır acaba kimsede diye.hemen gidip söylemem lazım."caraya" üstüne tanımam :D

valla benimki siyahtı ve pickguardı gri yaldızlıydı. trigon dan almıştım izmir'de. ben aldığım sıralarda kırmızı olanları da gelmişti. sonrasında sırasıyla cort x6 - fender strat meksika hss - fender strat amerikan sss kullanıyorum şimdi. arada elimden bir fender highway one ve bir de cort x-th geçti. halen de cort x-th yi verdiğime çok pişmanım.

ilk gitarım vişne çürüğü bi cort stat3t ydi.pedalım falan yoktu amfim de yoktu öle çalıyodum ödünç amfi bulmuştum :)
bayram parasıyla pedal almıştım dod marka :)
ahh ahh neydi o günler... :D

Geri