Antisilence

Güzelmiş. Biz o dakikalarda konserden birkaç saat önce ortaya çıkan 18 yaş sorunu ile uğraşıyorduk. Erdem de sahneden "Kesme Sesini" parçasını ithaf etmişti. Aaaah ah...
RTN'deki bu tarz güzel fotoğraflara bakabileceğimiz bir adres yok mu?

Rock The Nations Festival sitesi yenilenmiş (gerçi ben bakmayalı çok uzun zaman oldu, ne zaman yenilendi bilmiyorum). Fotolar çok güzel...

Bu arada "to be continued" söylemi de ilgi uyandırmadı değil hani. :LOL:

antisilence ı ilk kez 1993 yada 94 (tam hatırlayamıyorum ) izmit çevre tiyatrosunda remains ve deadpan ile birlikte çıktıkları konserde izlemiştim. o zamanki adları immortal dı. son kadrodan oldukça farklı bir kadro vardı. hatırladığım kadarıyla . basta selçuk uzun vardı ki new world u. s. albümünde de o çalıyordu. o zamanki soundları nı kesinlikle çok beğeniyordum. bu konserden bir kaç yıl sonra bir iki kezde izmit beyaz saray konserlerini izlemiştim. biz izmitlileri gerçekten çok eğlendirdiler zamanında hepsine teşekkürü bir borç bilirim. çalışma masamın kenarında grubun ilk zamanlarında izmitin içinden geçen trenyolunun kenarında çektirdikleri resimle blue jean a verdikleri röportaj durmakta.. hey gidi günler hey....

RonJeremy demiş ki:
ANTISILENCE'in son konserinden iki güzel foto:

antisilencelive01.jpg

antisilencelive02.jpg
o antisilince tişörtünden istiyorum :)

ha birde şey diyicem ya abi sizin boy ortalaması ne kadar yüksek öyle ya albümün içindeki resimlere bakıyorumda abooo oyuncakcı dükkanında çömelmişsiniz çömelmiş haliniz cüce bir insandan daha uzun :D

1. O t-shirtten bir tane var, o da bende!!! hiç bir şey teklif etmeyin, vermem!!!

2. ya aslında o kadar hayvan boyda değildik. hatta, cd içindeki teker teker resimlerde, tasarımcı arkadaş (Emre Erdur) abartıp bizi 1.90 falan olarak göstermiş :)

RonJeremy demiş ki:
1. O t-shirtten bir tane var, o da bende!!! hiç bir şey teklif etmeyin, vermem!!!

2. ya aslında o kadar hayvan boyda değildik. hatta, cd içindeki teker teker resimlerde, tasarımcı arkadaş (Emre Erdur) abartıp bizi 1.90 falan olarak göstermiş :)
evet işte o fotoğraftan bahsediyorum
hasanowic evet karşında Erdem var :)

ilk albüm new world order sucks mükemmel bi albümdü gerek söz gerek müzik çok iyiydi ama ikinci albümle oldukça fazla hard core etkileri antisilence ın bi çok dinleyenini kaybetmesine sebep oldu şekil a ben!
yinede deny something marşımız olarak kalacaktır..

Antisilince ve Radical Noise hard core dinlemeyen insanları(ki ben bunların çoğunluğu hard core u bilmeyenlerdir bence) bile bu müziğe alıştırmıştır.Pek çok örneği mevcut :)

valla tüm albüm güzeldirde auotosuckun yeri ayrıdır. adalar kköy vapurunda martılar eşliinde güneşin batışını izlemek ayrı keyiflidir bu şarkıyla.bilin :)

Geri