Türkiye'de yapılmış en iyi korku filmi ?

Sizcede Türkiye'de güzel bi korku filmi yapılmalı mı ?

• Toplam oy veren
    1,095
valla Seytan filmini gece kuzenler ile oturarak izlemistik artik karnimiz fena sekilde agriyodu izledikten sonra :D tam komedi filmdi ya oynayanlar kimdi o filmde??

"en iyi korku filmi henüz çekilmemiş olandır."ya türkiye de harbi korku filmi falan çekilmez.yani hem "çekilmez" hem de çekilse de "çekilmez".
biz bi film çekmeye başladık gece.4 saatte anca 5 dakka falan çekebildik.şimdilik iyi gidiyo ama sonunu bilemem.

son zamanlarda amerika da uzak doğu filmlerinin kopyasını yapıyor veya eskiden çevrilmiş bir filmi yeniden çekiyorlar, işi iyi yaptıktan sonra kopyalama pek problem olmaz(yeni birşey yaratmak daha makbul tabii de) ama bizimkiler biz yaptık oldu mantığında olduklarından komik oluyordu filmler, son dönemdeyse sinema açısından ciddi bir ilerleme var Türkiye'de...

yok öyle bi film valla saçma sapan filmler çekilmiş bu zamana kadar yabancı ülkelerde millet gülmek için alıp izliyor filmlerimizi(ki bunu sadece korku filmleri için söylemiyorum) okul filminede korku filmi demişlerdi komik ya

ha aklıma geldi şu şeytan olayı nedir(amerikalıların yeniden çektiği ve vizyona girecek olan) valla sapıttı onlarda :D eheüe ama müzikleri çok iyi onun ya harbi tırsıyorum ben onda :D onun başrol oyuncusu kız ölmüştü demi :D

s_hifty demiş ki:
ha aklıma geldi şu şeytan olayı nedir(amerikalıların yeniden çektiği ve vizyona girecek olan) valla sapıttı onlarda :D eheüe ama müzikleri çok iyi onun ya harbi tırsıyorum ben onda :D onun başrol oyuncusu kız ölmüştü demi :D
yok ölmedi başrol oyuncusu zaten bi o ölmedi galiba filmden :) yeniden çevrim değil o film, hikayenin başlangıcını anlatıyormuş...

Dün televizyonda Okul filmini izledim. Sanırım biraz korkuya giriyor. Beklediğimden daha başarılı olsa da vasatın az üstünde diyebilirim ancak. Hollywood mantığıyla yapılmış bir film. Taylan kardeşlerin tarzı bu zaten, farklı bir şey beklemiyordm. Fakat Sinan Çetin'in içine girdiği hiç bir işten adam olmaz! Bunu bilir bunu söylerim.
Fakat en güzel korku filmi yine de "Böö The Movie" idi şimdiye kadar izlediğim.
www.kkymn.com adresinden izleyebilirsiniz. 5 eksi 1 isimli film ise süper, korku olmasa da gerilim havası var onu mutlaka izleyin derim.

iCe demiş ki:
Dün televizyonda Okul filmini izledim. Sanırım biraz korkuya giriyor. Beklediğimden daha başarılı olsa da vasatın az üstünde diyebilirim ancak. Hollywood mantığıyla yapılmış bir film. Taylan kardeşlerin tarzı bu zaten, farklı bir şey beklemiyordm. Fakat Sinan Çetin'in içine girdiği hiç bir işten adam olmaz! Bunu bilir bunu söylerim.
Fakat en güzel korku filmi yine de "Böö The Movie" idi şimdiye kadar izlediğim.
www.kkymn.com adresinden izleyebilirsiniz. 5 eksi 1 isimli film ise süper, korku olmasa da gerilim havası var onu mutlaka izleyin derim.

"okul" benim de beklediğimden iyiydi,çünkü çok kötüdür heralde diye bi önyargım vardır.(vizontele,kahpe bizans,o şimdi asker gibi abudik gubidik amaçsız filmelerin yarattığı bi önyargı)ama sonuçta klasik amerikan tarzı bi filmdi.çekilmese de olurmuş.

bende okulun bu adar eleştirilmesini anlamadım.tv de izlediğim kadarıyla özelliklede sonu gayet iyiydi.hiçbir çalıntı veya esinlenme yoktu.valla ben beğendim.gayette sevkle izledim.bravo yine yapsınlar yine izleyeceğim.anlamadığım şey ne bekliyolarki daha iyi olması için

ya su okul'a da korku demiyor musunuz anlamıyorum.hic korku filmi seyretmediniz mi?neresi korkunc?gerilim bile yok. bu filmi bi kategoriye sokmak istiyorsanız dunya sineması adına "trajikomedi" adı altında konusabilirsiniz.

Geri