Transpoze (Alternative) -Ankara

valla asıl biz teşekkür ederiz :D bize sahnede eşlik ettiğiniz için :icelim bu arada ömer iki dakkada bass virtözü oldu :deli meuheujheuheuh

XD demiş ki:
valla asıl biz teşekkür ederiz :D bize sahnede eşlik ettiğiniz için :icelim bu arada ömer iki dakkada bass virtözü oldu :deli meuheujheuheuh
kesinlikle katılıyorum ömer zaten bundan sonra bas ve davulu bi anda yürütcek şaka bi yana bugünkü program çok güzeldi herhafta istek geliyor çalabildiklerimizi çalmaya calışıyoruz denemediğimiz parçaları ilk kez deniyoruz ve güzel şeyler ortaya çıkıyor eğlenioruz ve herkesi bu eğlenceye bekliyoruz transpoze her çarşamba 20:00 23:00 arası nedjimada saygılar sevgiler

evet güzel düşünceler için çok teşekkürler.ben artık hayatıma bassla devam etme kararı aldım hehehe :) gerçekten mükemmel bir gün geçirdik her geçen gün birbirimize daha sıkı bağlanıp,çok daha güzel şeyler yapabilmek için gücümüze güç katıyoruz.destekleyen herkese çok teşekkürler..her çarşamba bekliyoruz efenim :)

güzel yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar kayıt bitmek üzere kaydın davulları,elektroları ve bassları bitti sadece vokal kaldı vokalde bu hafta içinde bi aksilik olmassa kayda girecek sonrada kayıt mixlenip son halini kazancak ve sizinle burdan paylaşacağız .51 Promile ve Özgüre bizim kaydımızı yaptığı için tekrardan çok çok çok teşşekkür ederiz. :icelim bu arada afişte çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)

öncelikle dün gelipte dinleyenlere sonsuz teşekkürler.grup artk birbirine çok ısındı bizde artık ortaya süper şeyler çıkarmaya başladık.dün yağmurları kafa sesiyle söledim.umarım şebneme benzemiştir:D bu arada zeynep ablaya da eşlik ettği için teşekkürler.afiş bi harika olmuş.demo çok yakında sizlerle...

XD demiş ki:
teşşekkür ederiz :) öncelikle bu gün aslında benim için önemli bi gündü :D bass gitarı ilk elime tam olarak bi sene önce bu gün almıştım ve o günden beride bi gün bile düşmedi elimden :cigara onun dışında bu gün ilk yarı sound bozukdu :zombi biraz ama ikinci yarı biraz daha toparladık soundu biraz daha eğlenceli geçti. :zipla bu arada dinlemek istediğiniz parçaları burdan bize ulaştırırsanız sizin için o parçları nedjimada çalabiliriz hep bizim istediklerimiz çalınmasın dimi :icelim

Ben istiorm 8O
Muse - New Born istiorm duyun sesimi :metalhead
+ o gitar bnm olsaydı bnmde elimden düşmezdi :LOL:
"Belki alışman lazım" için de çok saolun güncel durumuma uyan bi armağan oldu :p

seLLisonfire demiş ki:
XD demiş ki:
teşşekkür ederiz :) öncelikle bu gün aslında benim için önemli bi gündü :D bass gitarı ilk elime tam olarak bi sene önce bu gün almıştım ve o günden beride bi gün bile düşmedi elimden :cigara onun dışında bu gün ilk yarı sound bozukdu :zombi biraz ama ikinci yarı biraz daha toparladık soundu biraz daha eğlenceli geçti. :zipla bu arada dinlemek istediğiniz parçaları burdan bize ulaştırırsanız sizin için o parçları nedjimada çalabiliriz hep bizim istediklerimiz çalınmasın dimi :icelim

Ben istiorm 8O
Muse - New Born istiorm duyun sesimi :metalhead
+ o gitar bnm olsaydı bnmde elimden düşmezdi :LOL:
"Belki alışman lazım" için de çok saolun güncel durumuma uyan bi armağan oldu :p

euheueh new born u baştan sona çalıyodum bi ara hatta teklif etmiştim bizimkilere çalalım die klavye var muabbeti dönmüştü :D bu arada o gitara kızıl bir kuma getircem :oops: gibi de hayırlısı bakalım :D belki alışmam lazımı burağa sormak lazım neden onu seçti die :kaydim

abi super cok begendim ozellikle bilmece coverini dinledkten sora.ozellke cem bole devam et abi basarilar...

transpoze'ye basarılar isallah nedjimada bi gün izleye biliriz bi kere dinledm baya güzel bu kdr
kısa sürede bu hale gelmesi mükemmel
blaa blaa blaa iste ....sonucta basarılar
taam destek...

Başarılar Diliyorum Transpoze , 11 Marttaki Performasınızı Kutluyorum...

Program Grubu Olarak Müzik Hayatınızın Size Daha İyi Yerlere Getirmesini Temenni Ediyorum...

Geri