Transpoze (Alternative) -Ankara

solocu666 demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
Arkadaşlar! Özellikle de grubun gitaristine sesleniyorum. Şu gitar tonlarına biraz daha dikkat etseniz, biraz daha üstüne düşseniz ne güzel olacak. Dışarda "tiz"den oturulmuyor.

Saygılar...
:D abi sorma ya amfiden çıkan ton tok ama mikrofon gelince tiz oluyor tonmaster ayarlıyamıyor ben amfiden bütün tizleri kıstım halde hala tiz geliyor ses birasda amfinin küçüklüğünden kaynaklanıyor en kısa zamanda sorunu gidermeye çalışcam saygılar
Aklıma geldi, söyleyeyim dedim. Senin processor ayarlarından da kaynaklı olabilir. Amfiden tizleri sonuna kadar kıstıktan sonra bu kadar parlak tonlar bence tamamen tonmaysterin suçu olmayabilir. ;)

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
solocu666 demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
Arkadaşlar! Özellikle de grubun gitaristine sesleniyorum. Şu gitar tonlarına biraz daha dikkat etseniz, biraz daha üstüne düşseniz ne güzel olacak. Dışarda "tiz"den oturulmuyor.

Saygılar...
:D abi sorma ya amfiden çıkan ton tok ama mikrofon gelince tiz oluyor tonmaster ayarlıyamıyor ben amfiden bütün tizleri kıstım halde hala tiz geliyor ses birasda amfinin küçüklüğünden kaynaklanıyor en kısa zamanda sorunu gidermeye çalışcam saygılar
Aklıma geldi, söyleyeyim dedim. Senin processor ayarlarından da kaynaklı olabilir. Amfiden tizleri sonuna kadar kıstıktan sonra bu kadar parlak tonlar bence tamamen tonmaysterin suçu olmayabilir. ;)

Sevgiler...

eleştiri için teşekkürler.bunların hepsi ufak tefek problemlerdir ve önümüzdeki programlarda düzeltilecektir.yaptığımız müziğin kalitesini asla ve asla düşürmeyeceğiz.

burak saçlar süper olmauş laaaan! :LOL: :LOL: yüzün gözün açılmış :LOL: 8)

ghn demiş ki:
arkadaşlar transpoze 26 NİSAN İSTANBUL KOÇ ÜNİVERSİTESİndeyiz hepinizi bekliyoruz

oh oh gelin ne güzel hajım bu ilk olur sonu gelmez işallak..her hafta bilemedin 2 haftada bir gene bilemedin ayda 1 gelin valla bende dinliim arada..aq öptüm :oops:

tabi benim ezbere bildiğim sarkıları iron maiden toplam sarkısından fazladır =p

müziği icimde hissedince hiç acımam eslik ederim =p

sevdim sizi insan olarak<3
sevdim sizi müzisyen olarak<3

arkadaşlar 10 nisan salı günü radyo bilkentteki canlı yayın olayımız.dj'lerden birinin işi çıkıp istanbul'a gitmesi sonucu 17 nisan salı gününe alınmıştır.

TRANSPOZE 17 NİSAN SALI RADYO BİLKENT(96.6)'TE CANLI CANLI YAYINDA SİZLERLE...

TRANSPOZE 26 NİSAN PERŞEMBE KOÇ ÜNİVERSİTESİ'NDE(İST.) SİZLERLE..

Geri