Transpoze (Alternative) -Ankara

yaa şarkınıza bayıldım süper :alkıs
umarım daha çoookkk hattaa daha da güzel şarkılara imza atarsınız ... ;)

bu arada dün kardeşimle geldik yoktunuz neyse kısmet başka zamana artık
görüşürüz... :elsallaa

Transpoze- Yanlız
gün icinde playlisht'imizde
yeraldıqınada albümü olan
profesyonel gruplardan
farksız olduqunu düsünmeden
dinleyebiliyoruz buda bu kdr
kısa sürede buralara gelmis
bi grup icin mükemmel.

Görkemin sesi cook gsl
yeni bateristi görmedm
ama xP oda eminimki
cok iyidir burak ztn
nese grub cook iyi
ve daha iyi yerlere gelicek
bnce bu grup 1. yılını doldurduqunda
ve arkasına baktıqında cok iyi isler
basardıklarını görücekler

harikasınız. xP

arkadaşlar yeni 3 tane daha parça için çalışmalara başladık en kısa sürede onları da sunacağız sizlere ilgilenen herkese teşekkürler saygılar ...

Haspin demiş ki:
Kolay gelsin başarılar arkadaşlar :)

Ayrıca Burak saksafon çaldığına dair duyumlar aldım dedim belirteyim :p
İşte yolda dururken adamın biri beni tanımadınmı yüzüme iyice bak sen saksafon çalmıyomuydun derse böle dalga konusu oluruz:Dallahım hep benimi bulur böleleri:D

12 Mayıs CUMARTESİ @ Gölbaşı "Gazi Üniversitesi Geleneksel 3. Uçurtma Şenliği" @ 15:00,da sahne alcaz herkesi bekleriz saygılar...

Arkadaşlar sürekli her çarşamba çıktığımız nedjima bardaki programımız bu sene için bitmiştir.Yazın besteler ve kayıtlarla uğraşacağız seneye eylülde devam etceğiz saygılar sevgiler...
Burak ANSEN

çok başarılı bi grupsunuz arkadaşlar bizizde izleme şansın oldu kısa bi süre..sanırım bi keerede nedjimada da izledim...sahne dürüşü filan çok hoş vokal arkadaşın....bestenizide dinledim dinliyorum dinlicem..çok başarılı olmuş....başlardaki basslar çok hoş basscı arkadaşı kutlamak gerek gitarlara dicek söz yok zatiii çok yetenekli bi arkadaş olduğu belli oluyo sahnede....sizleri daha iyi yerlerde görmek üzere...başarılar...

yesil_cakmak demiş ki:
çok başarılı bi grupsunuz arkadaşlar bizizde izleme şansın oldu kısa bi süre..sanırım bi keerede nedjimada da izledim...sahne dürüşü filan çok hoş vokal arkadaşın....bestenizide dinledim dinliyorum dinlicem..çok başarılı olmuş....başlardaki basslar çok hoş basscı arkadaşı kutlamak gerek gitarlara dicek söz yok zatiii çok yetenekli bi arkadaş olduğu belli oluyo sahnede....sizleri daha iyi yerlerde görmek üzere...başarılar...
Yorumun için teşekürler dinlemeye devam ozaman :D saygılar...

solocu666 demiş ki:
yesil_cakmak demiş ki:
Yorumun için teşekürler dinlemeye devam ozaman :D saygılar...

tabiiki hocam dinlemem mi...siz çalın biz dinleriz......

ghn demiş ki:
teşekkürler yeşil çakmak cumartesi bekleriz

c.tesi inşallah gelmeye çalşırım nerde nasıl ne şekilde oldunu söleyin yeter....ogün için şimdiden başarılar dilerim....

Geri