Transpoze (Alternative) -Ankara

Şuana kadar dinlediğim en süper gruplardan bir tanesidir Transpoze;) Ve Görkem benim için en iyi vokaldir.Üstüne tanımam tek geçerim number one'ımdır (sesine kurban..:D)
Başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşım:)
eminim ki çok iyi bir yere geliceksiniz sendeki o ses herşeye yeter zaten;)
.

saol melekcim teşekkürler sen tekirdağdasın gerçi pek gelemiosun konsere ama senin için bigün söz gelicez tekirdağa :D

arkadaşlar demonun bitmesine çok az kaldı sadece vokal kayıtları kaldı muhteşem bi beste geliyor hazır olun...en kısa zamanda buradan arşivlerinize ekleyebileceksiniz

Arkadaşlar geçen gün sizi yeni basçınızla beraber 2.kez izledim. Tebrikler gene güzeldi performansınız ama eski basçıyı arattı gibi sanki. genel bas sound u olarak, sahne olarak, teknik olarak çok daha iyiydi bence. Kötü değildiniz ama bi öncekine göre daha eksik geldi bana. Başarılar...

katre_b demiş ki:
Arkadaşlar geçen gün sizi yeni basçınızla beraber 2.kez izledim. Tebrikler gene güzeldi performansınız ama eski basçıyı arattı gibi sanki. genel bas sound u olarak, sahne olarak, teknik olarak çok daha iyiydi bence. Kötü değildiniz ama bi öncekine göre daha eksik geldi bana. Başarılar...

Teknik olarak degerlendirmissinde ? Bas gitar tekniği konusunda neler bildiğini veya daha önce bu enstrmanı kullanıp kullanmadığını merak ettim... Ayrıca "teknik olarak daha iyiydi" diye yaygara bi cümle kullanmaktansa "teknik" kelimesini açıklarsan daha olumlu bi eleştiri olur...bende kendimi geliştirebilirim... Genel bas sound u dediğin şeyinde insula veya nedjima gibi bi yerde nasıl iyi yada kötü olduğunu anlayabildin??.."Ben beğenmedim" deyip geçebilirsin eleştiridir, özneldir, senin fikrindir. ama teknik olarak eleştiri yapıyosan yapıcı olabilmesi için "şunları şöyle yaptın şöyle daha iyi olabilirdi" yada "bas çok tiz geldi sound u kötüydü" gibi yapıcı bi eleştiri de bulunursan yine faydalı bi yazı yazmış olursun...

Forumlarda dönen birçok olumlu abartı övgülerin yaygara olması gibi birçok olumsuz eleştirinin de asılsız başka amaçlarla yazılıyor oldugunu bilip bazı şeylere kulak asmamak daha iyi oluyor bence :) alışmak gerek...

Başarılar ;)

teşekürler infradark bass player salı günü gerçekten güzeldi geldiğiniz için teşekürler hepiniz çok baba adamlarsınız
aslinda_o teşekürler ankaraya geldiğinde görüşürüz saygılar

beyler naapionuz bakem siz.. iisiniz olm
walla ne yalan diim alternatifi seemem ama oturdum dinledim yaane çalişin daha ii yerlere gelirsiniz umarim yolunuz açik olsun beyler
oprim kocaman :D

Geri