Transpoze (Alternative) -Ankara

hııımmmmm...zuppeerrrdiniz yine..
bi ara görkem dussek zannettim sahneden ama iyi zıplıyoo :LOL:
buraaakkk galiba seeyyy ben senin birandan azcık içtim :oops:
yahu erkenden kalkmak nası koyuyo bana anlatamam,tam coşçakken ooofff oofff..
neyse cuma akşamı nedjimadayım..
bide sizin dısınızda dans eden arkadaslara bayıldım..
ailecek seviyoz dinliyoz sizi...
saoluuunnn varolunn beyler 8O

Tansiyon12-8 demiş ki:
insan numaradanda olsa bi tesekkür eder lan :) Okadar bekledik sizi sogukda ne adamsınız olum.

yaa ayıp edion şimdi bişi dicemm inanmıcan ama söylüorumm konya dönüşü forumu çok aradım sizin formu bulamdım yaa anlamadım neden olduğunu eyw. teşekkürlerler uğraştığınız için....

dün akşam nedjimaya gelen dinleyen herkese teşekkürler hoş bir programdı aksaklıklar olsada ses sistemine dair iiydi her cuma nedjimaya beklrizz efenmm:D

hakkaten ermancım ya söz seni çekicem bi daaki sefere :D oturduum yerden kalkasım gelmeyince bööle oldu :oops: hehehe ben movie maker ı cok sevdim ya eglenceli oldu fotolar 8)
bu arada nasıl bi kalabalıktı ya nedjimadaki, alt katı hiç bööle görmemiştim :taptim görüşmek üzreeeee :elsalla

yahu bu akşam bambaşkaydı..
yine erken kalktım,doyamadım ama superdiniz yaa..
ortam zaten çok iyidi..
sahneye uzakta kaldım yoksa valla diger mikrofonu kaptırmazdım kimseye :LOL:
elinize kolunuza sesinize yureginize saglık yahu..
cok eglendim bu aksam..
ııyyykkk giderken yine içimdeki kıroyu durduramadımm :oops:
buraaaaakkk attıgım çiçeği aldın mı yerden..??
aslında ben onu tek tek koparıp görkem in başından aşağı atcaktım da ortam musait diildi.. :roll:
ben transpozeyi herşeyinlen cok ama coookkk seviyom 8O
görüşürük haftaya..

O geceden bikaç foto efendim gelen herkese çok teşekürler çok eğlendik masada zıplayanlar kendini yerlere atanlar herşey süperdi haftaya görüşmek üzere...

valla sağol ipekcim:D:D ii oldu :D cmt gelen eğlenen coşan zıplayan herkese teşekkürler transpoze her cumartesi olmakla berbarer yılbaşı geceside nedjimada sahne alacaktırr eğlenceye doymak için orda buluşuoruzz.. :D :beer

Geri