Crossfire

Insan biraz dolaylı yoldan söyler :p Sen direk hediye falan girmisin olaya , direk alın demiyoda , hediye dio :LOL:
Anubis hanım ' a alalım bi foto makinası da daha guzel fotolar ceksin demi efem , özellikle kaya bey efem alın bi makina :D

gbanes374 demiş ki:
ABOOOOOOO!!! dedim içimden yazının sonunda... süpermiş hakkaten, orda olmak isterdim :cry:
bundan sonrkileri sanırım kaçırmıcam.... kaçırdıkalrıma yanarım artıkın... :(

Fan kulüpten olanlar biliyordur fakat bilmeyenler için de buradan söylemiş olalım...
NIGHTWOLVES dinletiler, konserler ve kendi turları gibi etkinlikler öncesi Nightwolf üyelerine cep mesajlar yolu ile ulaşarak etkinliklere çağırıyor. Bu da üyeler ile aktif iletişim içerisinde kalmamızı sağlıyor. Ne kadar sıcak ve birebir bir iletişim sağlanırsa bu gönüllü fan oluşumunun gücü de o kadar artacaktır.

Gelmek için hazırlık yapıyorduk ki, şu an gördüğüm bu iptal haberi beni gerçekten üzdü. Güzel olacaktı Crossfire konserini de içerisinde barındıran bir Ankara yolculuğu... Artık başka konserlere inşallah.

Purgatory demiş ki:
Gelmek için hazırlık yapıyorduk ki, şu an gördüğüm bu iptal haberi beni gerçekten üzdü. Güzel olacaktı Crossfire konserini de içerisinde barındıran bir Ankara yolculuğu... Artık başka konserlere inşallah.

Ankara da konser olur abi elbet, gelin siz. :LOL:
Beraber takılırız, gezeriz, eğlencenin dibine vururuz... :LOL:

banner.jpg

FAN KULUP ADINA DUYURU:
NIGHTWOLVES'da yönetim değişikliği...

Fan Kulüp oluşumu için yola çıkarken hep yoğun katılımlı ve demokratik bir şekilde çalışmayı düşündük. Her zaman kalabalık bir yönetim oluşturma çabası içine girdik.
İşin aslı çoğu zaman belli bir "yönetim" ünvanı da kullanmadan, dağrudan üyeler olarak hareket ettik. Üyeler arası hiyerarşi yaratmadan ve ünvanlara yer vermeden çalıştık.

Şimdi kuruluşumuzun 2. yılı yaklaşırken iki yıldır görev yapan yönetimi değerlendiriyoruz.
Ve Ekim 2005'ten itibaren ikinci bir iki yıl için aktif olarak görev almak isteyen arkadaşların katılımlarını bekliyoruz.

Aktif görevler arasında neler olduğu, ne tür sorumluluk ya da fedakarlıklar gerektirdiği bu arkadaşlar ile yüz yüze yapacağımız bir toplantı ile açıklanabilir.
Fakat burada da soru yanıt yolu ile pek çok konuya açıklık getirebiliriz.

Aktif olarak yönetim görevi almak isteyen Nightwolf üyelerinin 15 Eylül'e kadar Nightwolves forumdaki ilgili konu başlığı aracılığı ile ( http://crossfirenet.com/forum/viewtopic.php?t=214 ) ya da nightwolves@crossfirenet.com adresi ile bizlere ulaşması gerekiyor.
Konu ile ilgili 0505 340 2647 numaralı telefondan deerrudolf'a da ulaşabilirsiniz. (lütfen arayın, ne yazık ki çağrı bırakmalar dikkate alınmayacaktır)

Söz konusu olan bir görevi bırakma değildir, demokratik olmaya ve istekli arkadaşlara fırsat yaratmaya çalışıyoruz.
Yeni arkadaşlarla birlikte eski yönetimin devam etmesi ya da yönetimin hiç değişmemesi de söz konusu olabilir.

15 Eylül'e kadar iletişime geçen üyeler ile bu tarihten sonra yapılacak bir toplantı ile yeni yönetim şekillendirilecek. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

CROSSFIRE RULES !!!
NIGHTWOLVES EXECUTES !!!

banner.jpg

vokalin sesini beğenmiorum.. yoksa gitarlar falan süper o yğzden de tek sevdiim şarkısı son albümünde enstrumental olanı =)

AnkaRock 2005, 16 Ekim 2005'te Garaj Rock Bar'da(Karanfil Sok.'ta). Kapı açılış saat 13.30'da. Giriş+1 Bira: 5 YTL

Gruplar aşağıdaki sıralama ile çıkacaktır.

Purple Rain: Bir dönem barlarda da çalmış olan Purple Rain grubu, ilk sırada Rainbow ve Deep Purple gibi grupların parçalarıyla hard rock ruhunu yaşatacak ve seyirciyi ısıtacak.

KaraLeke: Henüz 1.5 yıllık maziye sahip olan grup yenilenmiş kadrosu ile karşınızda. Daha önce de birçok rock konserinde yer alan grup, size heavy metal adına güzel dakikalar yaşatacak.

Origam: Heavy ve thrash metal şarkıları çalacak olan grup yeni vokaliyle sizlerle buluşacak.

Arcane: Albüm çalışmaları içinde olan thrash metal grubu, albüm öncesi kendini sergileyecek. Keyifle bekleyin...

Celestial Asylum: Türkiye'nin sayılı power metal gruplarından olan Celestial Asylum'un güçlü soundu ile melodik metale doyacaksınız...

Soulitary: Roxy yarışması finallerine de kalan bu grup Türkiye'deki sayılı crossover örneklerden biri. Sahne performansı olağanüstü olan grubu kaçırırsanız, çok üzülürsünüz...

Magick: Türkiye'nin en köklü geçmişine sahip olan heavy metal gruplarından biri. Albüm kaydında olan grubun bestelerini canlı dinleme fırsatı yakalayacaksınız. Saat 20.00 gibi sahne alacaklar.

Crossfire: Son dönemlerin en çok satan metal albümünü yapmış olan Crossfire gecenin headlinerı. Saat 21.00 civarı sahne alacak olan Crossfire'ın yurtdışı standardındaki thrash metal bestelerini dinlemek için kesinlikle orada olun.

Yalnızca 5 YTL ile bu grupların hepsini dinleyebileceksiniz. Ayrıca bir adet de bira veriliyor biletin yanında.

E şimdi bu da 16 ekim oldu, ben tamamiyle çöktüm mental anlamda... Hangi tarihte ne bok yiyecem bilemiyorum afedersiniz. Lig ve ŞL maçları bir yandan, okul açılış tarihi bir yandan, 25 eylül buluşması bir yandan, Kreator diğer bir yandan derken alabora olmuş bu kardeşinizin bünyesi karşınızdadır. Acil yardım beklenir, Çağlar uzat elini... :?

Purgatory demiş ki:
E şimdi bu da 16 ekim oldu, ben tamamiyle çöktüm mental anlamda... Hangi tarihte ne bok yiyecem bilemiyorum afedersiniz. Lig ve ŞL maçları bir yandan, okul açılış tarihi bir yandan, 25 eylül buluşması bir yandan, Kreator diğer bir yandan derken alabora olmuş bu kardeşinizin bünyesi karşınızdadır. Acil yardım beklenir, Çağlar uzat elini... :?

Benim durumum da senden çok farksız değil. Ben geleyim de İstanbul'a, gideriz Do-rock'a, içeriz biramızı, yaparız bir şeyler abi. :D

Geri