Crossfire

"DRAKKAR"
Acaba şey mi demek: Her Yiğidin Bir Yoğurt Yiyişi Vardır" + "Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yer"

Ne felsefi insanmışsın sayın Can

Aslında " Yiğidi öldür, hakkını yeme" + " Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer". Yaklaşmışsın :) Tebrik ederim...

"gbanes374"
siteniz gayet güzel olmuş... tebrikler tekrardan. konserde görüşmek dileğiylen...

Teşekkürler, görüşmek dileğiyle...

Bu arada çok yakın zamanda siteden albüm ve ticari ürün (merchandise-sevmem bu kelimeyi pek) başlanacak. Gelişmeler için sitemizi takip edin!

:arrow: http://www.crossfirenet.com

Bu tarz geyikler için Msn, Icq, Yonja, mIRC, hatta özel mesaj gibi sistemler mevcut. Güzel arkadaşlarımı bu tarz yerlere davet ediyorum. Gülelim, eğlenelim, balık olalım, baştan kokalım, kendimiz coşalım... :LOL:

Konu başlığı olan Crossfire hakkında konuşmaya devam edelim. Eylül-ekim oldu, piyasa konserler ile dolu. Ama Crossfire ortalıkta yok 16 Ekim'e kadar. Keşke bu arada daha fazla konsere çıkılsaydı.

deerrudolf demiş ki:
Konu başlığı olan Crossfire hakkında konuşmaya devam edelim. Eylül-ekim oldu, piyasa konserler ile dolu. Ama Crossfire ortalıkta yok 16 Ekim'e kadar. Keşke bu arada daha fazla konsere çıkılsaydı.

16 ekim' e kadar bekleyecegiz , bi suredir zaten beklemedeyiz ama buda demek oluyor ki iyi patlayacagız , kafa sallamaya doyacagız ;) :metalhead

Crossfire sitesine grubun sarkılarından kısa kısa sample'lar eklenmis , merak eden yada albumu alma fırsatı olmamıs arkadaslar dinleyip fikir edinebilirler ;)

Nightwolves demiş ki:
FAN KULUP ADINA DUYURU:
NIGHTWOLVES'da yönetim değişikliği...

Fan Kulüp oluşumu için yola çıkarken hep yoğun katılımlı ve demokratik bir şekilde çalışmayı düşündük. Her zaman kalabalık bir yönetim oluşturma çabası içine girdik.
İşin aslı çoğu zaman belli bir "yönetim" ünvanı da kullanmadan, dağrudan üyeler olarak hareket ettik. Üyeler arası hiyerarşi yaratmadan ve ünvanlara yer vermeden çalıştık.

Şimdi kuruluşumuzun 2. yılı yaklaşırken iki yıldır görev yapan yönetimi değerlendiriyoruz.
Ve Ekim 2005'ten itibaren ikinci bir iki yıl için aktif olarak görev almak isteyen arkadaşların katılımlarını bekliyoruz.

Aktif görevler arasında neler olduğu, ne tür sorumluluk ya da fedakarlıklar gerektirdiği bu arkadaşlar ile yüz yüze yapacağımız bir toplantı ile açıklanabilir.
Fakat burada da soru yanıt yolu ile pek çok konuya açıklık getirebiliriz.

Aktif olarak yönetim görevi almak isteyen Nightwolf üyelerinin 15 Eylül'e kadar Nightwolves forumdaki ilgili konu başlığı aracılığı ile ( http://crossfirenet.com/forum/viewtopic.php?t=214 ) ya da nightwolves@crossfirenet.com adresi ile bizlere ulaşması gerekiyor.
Konu ile ilgili 0505 340 2647 numaralı telefondan deerrudolf'a da ulaşabilirsiniz. (lütfen arayın, ne yazık ki çağrı bırakmalar dikkate alınmayacaktır)

Söz konusu olan bir görevi bırakma değildir, demokratik olmaya ve istekli arkadaşlara fırsat yaratmaya çalışıyoruz.
Yeni arkadaşlarla birlikte eski yönetimin devam etmesi ya da yönetimin hiç değişmemesi de söz konusu olabilir.

15 Eylül'e kadar iletişime geçen üyeler ile bu tarihten sonra yapılacak bir toplantı ile yeni yönetim şekillendirilecek. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Evet arkadaşlar...
Bu cumartesi, 24 Eylül'de, 16.30'da Ankara - Hatay Sokak - Zuhal Müzik önünde buluşuyoruz.
Oradan gidip oturacağımız bir yer kararlaştırıyoruz.

Bundan 2 yıl önce de, eylülün 20 küsürüydü, Nightwolves için ilk çalışmalar başlamıştı.
Şimdi hem ilk iki yılın muhasebesini yapmak, hem de yukarıdaki gündem maddeleri üzerine konuşmak için tekrar buluşuyoruz.
Fikirleri ve çalışmaları ile yönetime destek ve yardım için hevesli arkadaşları bekliyoruz...

NIGHTWOLVES Yeni Yönetim adına;
Raikhor - deerrudolf - Rebel Werewolf - Nevermore

banner.jpg

Konu ile ilgili Nightwolves forumunda da mesajlar yazıldı.
Grup ile Fan Kulüp arasında toplantı tarihine ilişkin tersleşmelerin olması hiçbir zaman istemediğimiz, hiç de hoş olmayan bir olaydır.
Bu nedenle 24 Eylül Cumartesi günü ilgilenen arkadaşlarla yeni yönetim belirledikten ve gündeme uygun kararlar aldıktan sonra 25 Eylül Pazar günü (ertesi gün) ikinci bir toplantı ile bir gün önceki değerlendirmelerimizi, katılmak isteyen grup elemanlarıyla paylaşacağız.

I. TOPLANTI
24 Eylül Cumartesi / Saat: 16.30

Buluşma Yeri : Hatay Sokak - Zuhal Müzik önü

* Fan Kulüp yeni yönetiminin belirlenmesi
* Fan Kulüp yapısında değişiklik yapılıp yapılmamasının kararlaştırılması.
* Üyelik armağanlarında değişiliklerin değerlendirilmesi.
* Yeni üyelik bedeli olup olmayacağına karar verilmesi.
* Nightwolves adı ile etkinliklere devam edilip edilmeyeceğine karar verilmesi
... gündemi ile gerçekleştirilecektir.
Bu toplantı aktif olarak görev almak isteyen tüm üyelere açıktır.

II. TOPLANTI
25 Eylül Pazar / Saat: 17.00

Buluşma Yeri : Hatay Sokak - Zuhal Müzik önü

* Bir önceki gün yöneti ve fan kulüp ile ilgili alınan kararların değerlendirilmesi.
* Önceki günün gündemine ilişkin alınan kararların grup elemanlarına aktarılması ve fikir alış verişinde bulunulması
... gündemi ile gerçekleşecek.
Bu toplantıya da önceki cumartesi toplantısına katılan üyeler ve grup elemanlarından konu ile yakından ilgilenenlerin katılımını bekliyoruz.

Herkese saygılar, keyifli bir haftasonu diliyoruz...

Nightwolves demiş ki:
* Nightwolves adı ile etkinliklere devam edilip edilmeyeceğine karar verilmesi
... gündemi ile gerçekleştirilecektir.
bence bu konunun tartışılması bile saçma eğer ismi geçen Raikhor - deerrudolf - Rebel Werewolf - Nevermore hala Crossfire a bağlılarsa ve hala bu grubun fanıysa işlerine devam ediceklerdir buna yeni gelenlerin söz söylemesi gibi bir durum saçma geldi bana nightwolves 4 kişide kalsa devam etmelidir tabiki içindeki bağlılık son bulmadıysa ama ben bu mesajı yanlış anladıysam o başka(alternatif olarak sadece "Nightwolves" isminin değiştirilip değiştirilmeyeceği olarak bir sonuç çıkardım ama hangisi doğrudur bilmiyorum :))

Yok yok, orada asıl kastedilen şey daha önce yapıldığı gibi konserlere tur ya da Nightwolves Metal Attack tarzı konserlerin devam edip etmeyeceği. Kulüp varlığın sürdürülebilmesi için elbette kimi etkinlikler yapılacaktır. Sonuçta Nightwolves, Türkiye'nin en aktif gönüllü fan oluşumudur.
Bu tarz etkinliklere Nightwolves adı ile girilecek mi diye düşünülecektir tabii ki çünkü konser yapmak ya da tur yapmak bu tarz fan oluşumları için kimi riskler içeriyor. En basiti hata yapma ya da baştan savma lüksünüz yok. Siz fansınız ve öncelikle gruplara tatmin sağlamalısınız etkinlikleriniz ile.

Hem daha önceki Metal Attack konserimizde, hem de turda kimi çevrelerce fan kulübü ticari çıkar amaçlı kullanıyorlar gibi eleştirilere maruz kalındı. Buna :kicsalla ile gülüyor olsak da, bu dangalaklara inanacak bilinçsiz kitleler olduğu da açık. Özellikle de bu eleştirileri yapanların sokaktaki herhangi birileri olmadığı düşünülürse.

Geri