Crossfire

Bir konser daha geçti. Ve evet Crossfire yıkıp geçti :LOL:
Bu akşam Saklı Kent'te olup da izleyenler neden bahsettiğimi çoook iyi biliyorlar. İyi müzik ve iyi bir şov tekrar fark yarattı. :metalhead

...ve süper bir performansın ardından, yine ben devredeyim :LOL:
Teşekkürler CROSSFIRE, yine kafamıza mıçtın!!!;)
Fotoğrafı beğnenlere şimdiden teşekkürler... 8) :p
dsc002272aw.jpg

Sahne şovu müthişti, önceden haberim olsa sahnenin bir köşesinde iyi bir açı bulurdum kendime! Balkon tarafından son anda birşeyler çekebildim o yüzden. Keyfliydi oldukça:)

bulent28lc.jpg

b kac teknik aksaklık dışında gercekten ii bir konserdi :twisted: kafayı yedik yani orda.. :twisted: :twisted: :twisted:

Arkaya asılan afiş, salonun çeşitli yerlerindeki bayraklar, sahneye dizilen ve olanaklar dahilinde dizilemeyen bol miktarda gitar ve bas kabini, parça konseptlerine uygun sahne şovları ile grup adına oldukça iyi hazırlanılmış bir etkinlikti. İnce ayrıntılara kadar değerlendirilmişti sahne performansı ve zihinsel olarak sarfedilen bu çabayı da sahneye taşıma becerisi ile Ankaralılara iyi bir gece, eğlenceli bir 52 dakika yaşatıldı.
Bu konuda sanırım yeterince ve hatta fazlasıyla "iyi bir grup olduklarını ortaya koymuş oldular.
Sonuç olarak; aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Lakin işkembeden atıp tutmak hayli popüler olmakla birlikte, oldukça da kolay olması nedeniyle öncelikli olarak tercih edilmeye başladı gözlemlediğim kadarı ile...

Grubun konserdeki parça listesini de gireyim...
1. Aggression treaty (Intro)
2. Slaves
3. Eternal Lies (NonServiam)
4. War Ensamble (Slayer cover)
5. Inner Conflict
6. Gate
7. The Forsaken
(Kerem gitar solo arası)
8. Under Siege
9. Nightwolf
10. Creeping Death (Metallica cover)

Nightwolf'tan önce çalınması düşünülen Gelibolu parçası sürenin Crossfire öncesinden oldukça sarkması nedeniyle çalınmadı. Seyircinin isteği olmasına karşın, halen bir grubun performansını sergilememiş olması nedeniyle tekrar sahneye çıkılarak "bis" yapılmadı.

Gruba sahnede eşlik eden bayan vokal albümde de iki parçada yer alan Berrak Saka idi.
Performans olarak standardın üzerinde olmakla birlikte, eldeki olanaklar dahilinde de en fazla verimi alma çabasının gösterildiği bir etkinliti. Kablosuz gitar sistemlerinin kullanılışı, sahnede duruş, sergilenen şov etkileyiciydi. (ya bir kişi de ışıklar çok iyiydi desin, ben yazamıyorum onu)

Bu konserden beş ayrı kamera ile kaydedilen görüntüler üzerinde çalışılarak yakında bir klip yapılması söz konusu olabilir. Bu konuda grup elinden geleni yapacaktır.

Desteğinden ötürü de grubun resmi destekçisi Zuhal Müzik'e, dostlarımız Arcane, Knightmare ve Sürgün gruplarına, gelen ve elde olmayan nedenlerle gelemeyen ve de kapıda yaş sınırına takılan tüm dostlara ve fanlara teşekkürler.
Rock Station Festivali organizasyonuna ve ekibine de teşekkürler Ankara'yı basit, küçük, tek günlük ve yabancı grupsuz da olsa festivalsiz bırakmadıkları ve geleneği devam ettirdikleri için.
Bayrakları, katılımları, tezahüratları ile "yine" orada olan Nightwolves tayfasına... Bir kez daha... :alkıs

Crossfire başlamadan önce sahnede 16 kabin (doğru saydım sanırım), arkada yepyeni branda, sahne önünde fanlar çok güzel bir şov olacağını işaret ediyordu zaten. Nitekim Slaves'deki sahne şovu da buna eklenince bambaşka bir görüntü çıktı ortaya. Soundda kimi problemler olsa da o eğlence esnasında pek kimsenin umrunda olmadı bu sanırım.

Purgatory demiş ki:
Bir dahaki sefere ''Genç Nightwolf'lar'' yazısını da ekleyebilirsiniz :)
Burada münasebetsiz bir topluluğa gönderme yapılmış sanki. :twisted:
Nightwolf'ların ne kadar genç olduğunu tahmin bile edemezsin. Barlara giremeyecek kadar gençler. :LOL:

Quiche demiş ki:
Keremcim onun için özür cidden.Yüzüğümü çıkarmayı unutmuşum :D (eeee efendi olmak kolay değil tabii :twisted: )

Konser sonunda seni bulsaydım ben yapacaklarımı biliyodum zaten o kırbaç nasıl kullanılıyor, tokat nasıl atılıyor, öldüreceğim seni Berrak :twisted: :twisted: :twisted: Neyse bu seferlik affediyorum. Bir daha hayatın boyunca 3 tane adama aynı anda tokat ve kırbaç vuramayabilirsin. Tadını çıkartmış ol! Bir dahaki konser faaliyetinde bunu tadmak isteyen bütün BAYANLARI bekliyoruz! :twisted:

Friedman demiş ki:
Quiche demiş ki:
Keremcim onun için özür cidden.Yüzüğümü çıkarmayı unutmuşum :D (eeee efendi olmak kolay değil tabii :twisted: )

Konser sonunda seni bulsaydım ben yapacaklarımı biliyodum zaten o kırbaç nasıl kullanılıyor, tokat nasıl atılıyor, öldüreceğim seni Berrak :twisted: :twisted: :twisted: Neyse bu seferlik affediyorum. Bir daha hayatın boyunca 3 tane adama aynı anda tokat ve kırbaç vuramayabilirsin. Tadını çıkartmış ol! Bir dahaki konser faaliyetinde bunu tadmak isteyen bütün BAYANLARI bekliyoruz! :twisted:

Hössst!!!Yavaşşşşşş!!!O kadar uzun boylu değil!!Kendi adına konuş Kerem Bey!!Yok öyle birşey!!!:evil: Kaya'nın başının bağlı olduğu gerçeğini bir an için heyecandan ötürü unuttuğunu varsayarak, bunları kendi adına dediğini kabul ediyor ve konuyu kapatıyorum burada.

Konser sonunda seni bulsaydım ben yapacaklarımı biliyodum zaten o kırbaç nasıl kullanılıyor, tokat nasıl atılıyor, öldüreceğim seni Berrak Neyse bu seferlik affediyorum.

Efendiler affedilmez ancak affeder... 8)

Geri