Crossfire

gene_hoglan demiş ki:
ne dinlicem gerek bile görmüyorum dinlemeye.Siz dinleyin izleyin hoplayın zıplayın.Kaya ve Uğur lafım sizlere.Bırakın bu işi allah aşkına.Gidin simit satın.

:evil: Sen kritik yapmayı ne zaman öğrendin bakiim tokmak. 10 milyon veriyosunuz diye kocam mı oldunuz. Hergün hergün inşaat dinlemekten imanım gevredi zaten zam yaptırmayın bana :LOL: Gitaristlerine söyle onlara da ayrı zam yaparım ona göre 8) Bilmem ben ööle Maryland, Amerika filan erkekseniz Çinçin de çalın da görelim gore neymiş.

Tesadüfen tanıştım kopamıyorum... Ben de Nightwolf'um :) (Grup Fan sitesi üye alımını kapatmış olsa da açılınca olacağım :) )

Eternal Lies-Gelibolu-Nightwolf favorilerim. Yeni albümleri sabırsızlıkla bekleniyor...

gene_hoglan demiş ki:
ne dinlicem gerek bile görmüyorum dinlemeye.Siz dinleyin izleyin hoplayın zıplayın.Kaya ve Uğur lafım sizlere.Bırakın bu işi allah aşkına.Gidin simit satın.

Evet güzel bir noktaya değinmişsin,söylemek istediğimde bu,ama anlamazlar Crossfire diye tutturmuşlar,ayrıca Türkiyedeki ingilizce şarkı söyliyebilme meziyetini sadece Pentagramda görüyorum o kadar.

Crossfire kendini ıron maiden modunda ve kalitesinde gurup sanıyor. Ayrıca crossfire sevenleri şunu da unutmayın; guruba eleştiri de olucak.. Savunma yapmayın artık.bakın görün ülkemizdeki en kral vokaller bile, ingilizce şarkılarda detone oluyor hem de nasıl...Ben bunu anlatmaya çalışıyorum size ama anlamasınız bunu. Bu eleştiriyi size belli deneyimlerim sonucu söylüyorum,gene sölüyorum 10 senelik gitaristim ,hem solo atarım,hem şarkı yazarım hem solistim.Belli bir birikimim var ve size söliyim ,bu eleştirimi de bir dinleyici olarak değil müsadenizle sizden çok daha farklı düşünerek yapıyorum ,o yüzden sizin benim gibi düşünmenizi beklemem hata olur ama en azından eleştirilere kulak verin .Benimle aynı fikirde olmanızı bekliyemem zaten.Ama bu benim düşüncem bunu değiştiremesiniz,sadece dinleyiciler olarak takılın kafa sallayın,bu güzel deyin şu güzel deyin.Oturun önce düşünün bu adamlar niye eleştiriyor bizi diye? Eleştiriyoruz ki daha iyi yerlere gelin diye ,ben boş eleştirmem ,bir şey gördüysem var bi bildiğim,proflar içinde büyüdüm,dayılarım dehşet derecede professionel müzisyenler bunu daha önce de bu forumda söyledim.Bir bildiğim var ki eleştiriyorum...

Alın kendinizi rabıtaya biraz...Utanmasanız Pentagram kalitesindeyiz diceksiniz....

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Arkadaşlar güzel ve eğlenceli mesajlar için teşekkürler.

Ve size güzel haberlerimiz var.

Crossfire, Doğu Avrupa’nın en büyük festivali Monsters Of Rock’ta sahne alacak! Bulgaristan’ın Karadeniz kıyı kentlerinden Varna’da, 1 - 9 Ağustos tarihleri arasında gercekleşecek festivalde Crossfire, Motörhead, Saxon, UFO, Nevermore, Morbid Angel, Fear Factory, Celtic Frost, Gamma Ray, Soulfly, Opeth, Kreator, Amon Amarth, Masterplan, Axel Rudi Pell, Doro, UDO, Edguy, Metal Church, Ektomorf gibi dev isimlerle aynı sahneyi paylaşacak. Ayrıntılar ve detaylı bilgiler için: www.monstersofrock.org adresine tıklamanız yeterli.

Crossfire ve Definitive su an açıklanan Turk gruplar vallaa çok eğlenicez Varna kumsallarında. Hayırlısı bakalım :LOL:

Bu arada güliim mi ağliim mi sasırdım karaşovalyeye :( :LOL:

ZooRaven demiş ki:
Crossfire ve Definitive su an açıklanan Turk gruplar vallaa çok eğlenicez Varna kumsallarında. Hayırlısı bakalım :LOL:

:) Evet şaşılacak bir olay niye pentagramı çağırmadılar:p,piuuu crossfire ı çağırmışlar yalnız söyliyim gitmeden bir ingilizce şarkılar üzerinde ,aksan ve telaffuz konusu üzerinde bir çalışmaları lazım malum ...

Haydi bakalım ,gururlandırın bizi:) ülkemizi en iyi şekilde temsil edin:p

Vatan millet sakarya ,crossfire havada.

Gitarlarımız şahlanacak ,

bu memleketten daha ne maidenlar çıkacak:p

çapraz ateş ,çapraz ateş

Çapraz ateş geldi,

Gitti bir böcüğü vurdu,

onu görenler,,

konseri unuttu.

Çapraz ataeşin fan clupları var. clup clup diye bira içerlerdi fun mı desem daha mı iyi olur acaba..?:p;=)

:p Cross fire için daha iyi şiirler yazıcam ,inşallah ilerleyen zamanlarda,sanatçı dostlarımıza yalnız bırakmıyacağız.Cross fire seni seviyoruz:p

Crossfire bayraklarımız elimizde,

Penalar cebimizde,

nerde benim dürüyemin kalayları,

dökülüyor anfimin gül fidanı

pek duygulu olmadı inşallah ilerleyen zamanlarda çok daha güzel şiirlerle burda sizlerle anlamlandırıcaz bu güzel sanatçı kardeşlerimizi, dosluğumuzu da pekiştireceğiz:)

Black_knight'ın baya içinde kalmış demekki, söyledin rahatlamışsındır şimdi :) , bizim için en azından vakit harcadığın için sağol.

gene_hoglan demiş ki:
ZooRaven demiş ki:

bende geliyorum
Kambersiz festival olurmu bea.

lasttobreathe demiş ki:
YÜRÜ BE CROSSFIRE!!! ANKARA'NIN SLAYER A CEVABI:) BULGARISTANDA BERABERIZ.

Olm bu sefer de bulgaristandan yasak yermişsin aman diyim. Cenotaph Crossfire elele bulgar kızları sahneye hobaa. Gene-hoglan bu lafım da sana, arada bi de Turkiyede konser verin hep dışarı hep dışarı kız kalmadı lan dünyada biraz da diğer gruplara kalsın üç beş, yanlız cok eğleneceğiz oluummm. Maryland de başarılar. Black_knight sen de gel :LOL: Senden iyi grupi olur.

biriside beni götürse be...bulgar kizlari geçtim trash metali seçtim serefsizim...bu arada black knight iyi hos konusuosunda dayinin müzisyen olmasinin senin elestirinin kalitesi ile ne alakasi var ayrica burda müzisyen olan birtek sen degilsin az çok hepimiz bir isin ucundan tutan adamlariz ki bunu reklam ederek bakin ben 10 senedir çaliorum o zaman sizin elestirilerinizi tinmam siz benimkini tinin gibi laflar çok çocukça...ben crossfire fani filan degilim ama albümleri var dinlemek hosuma gidiyor ayrica crossfire grubunda çaldiklarini görüp taniyip çok sonradan ögrendigim kaya sevinç ve ugur aksoy a bunca is yapip bu kadar mütevazi takilmalari sebebi ile sempatimde var...ben sahsen 10 senelik gitarist olsam söz flnda yazsam ulan bugün bu kadar meziyetim var elimde bunlar varken durdugum nokta nedir hangi noktalara gelmis insanlara laf atiyorum diye düsünür birseyler basarmaya çalisirdim....kisaca sen istedgin kadar elestir bu adamlar monsters of rock da çikip aslanlar Türkiye yi temsil edicekler...bu arada yazini okudukça gülme gliyor yahu hem gitar çalarim hem solo atarim ne demek ya :) bigün bnmde konserime gel güzel elestirilerine ihtiyacimiz olcak ha ayrica mesela bende hem davul çalarim hemde atak filan yaparim o derece yani ayrica babamda organizatör...

Extacy617 demiş ki:
biriside beni götürse be...bulgar kizlari geçtim trash metali seçtim serefsizim...bu arada black knight iyi hos konusuosunda dayinin müzisyen olmasinin senin elestirinin kalitesi ile ne alakasi var ayrica burda müzisyen olan birtek sen degilsin az çok hepimiz bir isin ucundan tutan adamlariz ki bunu reklam ederek bakin ben 10 senedir çaliorum o zaman sizin elestirilerinizi tinmam siz benimkini tinin gibi laflar çok çocukça...ben crossfire fani filan degilim ama albümleri var dinlemek hosuma gidiyor ayrica crossfire grubunda çaldiklarini görüp taniyip çok sonradan ögrendigim kaya sevinç ve ugur aksoy a bunca is yapip bu kadar mütevazi takilmalari sebebi ile sempatimde var...ben sahsen 10 senelik gitarist olsam söz flnda yazsam ulan bugün bu kadar meziyetim var elimde bunlar varken durdugum nokta nedir hangi noktalara gelmis insanlara laf atiyorum diye düsünür birseyler basarmaya çalisirdim....kisaca sen istedgin kadar elestir bu adamlar monsters of rock da çikip aslanlar Türkiye yi temsil edicekler...bu arada yazini okudukça gülme gliyor yahu hem gitar çalarim hem solo atarim ne demek ya :) bigün bnmde konserime gel güzel elestirilerine ihtiyacimiz olcak ha ayrica mesela bende hem davul çalarim hemde atak filan yaparim o derece yani ayrica babamda organizatör...

Ben de müzisyenim zaten.:) Sadece dayılarım değil.Siz bi ucundan tutuyorsunuz, ben bir ucundan tutmuyorum :) anladin mi şimdi?:)

Tamam temsil edicek orası kesin ,temsil etmesi onların kaliteli olduğu anlamın agelmez ,ben sadece crossfire ı eleştirmem ,beğenmediğim handgi gurup varsa eleştirim.Mesela koskoca skid row gurubunun solisti canlı performanslarında ,o kadar dehşet derecede detone oluyorki ,nedeni açıkça ortada bakmıyor sesine,ayrıca skid row un solisti bach en iyi zamanlarında bile ,canlı performanslarında acaip bir şekilde detone oluyordu.Al sana eleştiri.Üstelik eleştirdiğim gurup koskoca Skid row un solisti.Ben nerdeyim ,ben ordayım y ada burdayım:) bir yerlerdeyim merak etmeyim:)

Eleştirmeye de devam edicem,crossfire, y ada cem köksal y ada diğer sanatçılar eleştireceğim.

Ayrıca o reklam değil artık dedim bunlar eleştirilirimi anlamıyor,ben de dedim ki ,bakın siz konuşuyorusunuz burda ama ben güney kesmimden iki akor çalan tipi tip biri değilim ,sıradan bir dinleyici de değilim.Dahasını da bilmek istermisin?Onca memleket gezdim,Amerika ,almanya ,prag,finlandiya,norveç,avusturya,avustralya,ingiltere.... ve burdan çok baba müzisyen arkadaşlarım var..

Neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruyorum.Merak etmeyin:) Hangi ünlü virtüözlerle konuşuyorum ya da hangi ünlü sanaçılarla bağlantım var bu bana kalsın:)

Bunları sölemek zorunda bıraktınız :) ,ilk önce size eleştirilerimde bu meziyetlerimi sölemeden bir şeyler anlatmaya çalıştım ,anlamadınız klasik savunma tarzına geçtiniz:) Ben de en sonunda söliyeceğimi söledim ....

BU arada yazılarınla klasik bir bir teenager türkiyedeki yeni nesil fan mantalitesinde cevap vermişsin:)

Her ne kadar ben fan ı değilim desende, çok belli etmişsin verdiğin cevaplarla:),savunmaya geçmişsiniz hemen:) gelin hepiniz teker teker gelin hepinize veririm cevabını:)

Mesajımda küfür veya hakaret yoktur :)

-rock- demiş ki:
Black_knight'ın baya içinde kalmış demekki, söyledin rahatlamışsındır şimdi :) , bizim için en azından vakit harcadığın için sağol.

[

Geçerken uğradım şöle:),bak sizi hep eleştirmedim,size şiir de yazdık:)

Biraz az vakit harcadım ne olucak ki?:) ayıpsınız ,o kadar temsil ediceksiniz.Yalnız fanlarınızda bir sorun var galiba,bazıları pentagramdan iyi olduğunuzu söyliyerek talihsiz açıklamalarda bulunmuş:)

Uçmasınlar:) baya uçmullar ama hayırlı uçuşlar diliyorum :) ,uçarak ülkemizi temsil edin:)

Black_knight demiş ki:
Extacy617 demiş ki:

Ben de müzisyenim zaten.:) Sadece dayılarım değil.Siz bi ucundan tutuyorsunuz, ben bir ucundan tutmuyorum :) anladin mi şimdi?:)

Tamam temsil edicek orası kesin ,temsil etmesi onların kaliteli olduğu anlamın agelmez ,ben sadece crossfire ı eleştirmem ,beğenmediğim handgi gurup varsa eleştirim.Mesela koskoca skid row gurubunun solisti canlı performanslarında ,o kadar dehşet derecede detone oluyorki ,nedeni açıkça ortada bakmıyor sesine,ayrıca skid row un solisti bach en iyi zamanlarında bile ,canlı performanslarında acaip bir şekilde detone oluyordu.Al sana eleştiri.Üstelik eleştirdiğim gurup koskoca Skid row un solisti.Ben nerdeyim ,ben ordayım y ada burdayım:) bir yerlerdeyim merak etmeyim:)

Eleştirmeye de devam edicem,crossfire, y ada cem köksal y ada diğer sanatçılar eleştireceğim.

Ayrıca o reklam değil artık dedim bunlar eleştirilirimi anlamıyor,ben de dedim ki ,bakın siz konuşuyorusunuz burda ama ben güney kesmimden iki akor çalan tipi tip biri değilim ,sıradan bir dinleyici de değilim.Dahasını da bilmek istermisin?Onca memleket gezdim,Amerika ,almanya ,prag,finlandiya,norveç,avusturya,avustralya,ingiltere.... ve burdan çok baba müzisyen arkadaşlarım var..

Neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruyorum.Merak etmeyin:) Hangi ünlü virtüözlerle konuşuyorum ya da hangi ünlü sanaçılarla bağlantım var bu bana kalsın:)

Bunları sölemek zorunda bıraktınız :) ,ilk önce size eleştirilerimde bu meziyetlerimi sölemeden bir şeyler anlatmaya çalıştım ,anlamadınız klasik savunma tarzına geçtiniz:) Ben de en sonunda söliyeceğimi söledim ....

BU arada yazılarınla klasik bir bir teenager türkiyedeki yeni nesil fan mantalitesinde cevap vermişsin:)

Her ne kadar ben fan ı değilim desende, çok belli etmişsin verdiğin cevaplarla:),savunmaya geçmişsiniz hemen:) gelin hepiniz teker teker gelin hepinize veririm cevabını:)

Mesajımda küfür veya hakaret yoktur :)

cok elestiriyosun bak iliştircekler
küfür yok dikkatinizi çekerim
:evil:

Black Knight; hocam sen hasta mısın?
Sevmiyorsan sevme, dinleme, konserine gitme, destekleme. Gidip sevdiğin gruplarla takıl güzelce. Crossfire'ı seven insanlar da şurada muhabbetini etsin. Nedir amacın anlamadım.

deerrudolf demiş ki:
Black Knight; hocam sen hasta mısın?
Sevmiyorsan sevme, dinleme, konserine gitme, destekleme. Gidip sevdiğin gruplarla takıl güzelce. Crossfire'ı seven insanlar da şurada muhabbetini etsin. Nedir amacın anlamadım.

Dinlemiyorum,desteklemiyorum zaten.:)

Sağol biraz griptim,eheh:) ,geçti şimdi.Tamam edin muhabbetinizi,muhabbetinize engel olan yok zaten.Amacım ,haddini bilsin herkes.Ne gibi bir haddini bilme bu?

Onu da söliyim ,şurada dikkatimi çekti gurubunuz uçmuş,ben sadece şuna hayret ediyorum,istediğiniz kadar sevin sayın banane ama bana kalkıp crossfire dinleyicilerinden biri ,pentagram halt etmiş,şu halt etmiş derse bende o crossfireın dinleyicisine sorarım? Sevdiğiniz gurubun eksi yanlarını da görün ve Pentagram kadar büyük bir gurup olamadığını ve olamıyacağını aklınıza sokun.Bunu idda edenler müziğin m sinden anlamıyordur zaten,ve aklından da şüphe ederim,müzik zevkindende...

Geri