Scarify (Melodic death metal - Metalcore) - Ankara

24 ŞUBAT AFİŞİ

24ubatafiicopykn3.jpg

KONSERDE BAŞARILAR İİ EÐLENCELER

obaa afisimz de geldi demk süppeeer:D
oh ii lan 2. çkmiorz bi de konserde simdilk bunkari çalcas gbe gözküooo..
Slipknot - Before I forget, People = Shit
In Flames - Quiet Place, Jotun, Cloud Connected (bonus olabiler:D)
Lamb of God - Laid To Rest
Slayer - Raining Blood
Iron Maiden - Fear of The Dark

suMMerrose demiş ki:
10 şubatta çok iidiniz. daha da başarılı olcağınısa eminim. 24 ünde gelmeye çalışcam. bi de siz nası ikizsiniz(cem-can) hiç benzemiyosunuz valla :) neyse arkadaşlar sevgiler saygılar başarılar..

çok saol abi.. 24ünde kesin gel we izle o zaman daa ii olcaimiza eminm :D yani simdi ii diosn cumartesi daa iisini yapmaya caliscz :) ikiz sorusuna gelince: ayri yumurta ikiziiz o yüzdn benzemiorz hç.. bööle olmasi herkes içn daa ii galiba :) dedklerin içn çok saol, ilerki yorumlarini bekliorz.. Sewgiler saygilar..

selam beyler forum harika olmuş...konserler kadar harika:p fear of the dark da güzel oldu lan çalın hep:D 24ündeki konserde başarılaaar! lııl,

sıralama şu şekilde arkadaşlar
1.Keizer
2.Truck
3.Kayıp Nota
4.Refshement
5.İnfradark
6.Therockula
7.Scarify
8.Enkaz

herkese hayırlı olsun konserde başarılar arkadaşlar

(sıralama için lütfen şikayette bulunmayın)

beyler 24ünde başarılar..sizin davulcudan bişi isticem ben benim twin büyük hasar gördü acaba konserde sizin davulcunun twin pedalını kullanabilirmiyim?:(

tabi kullanablrsin:) ama bşi sorcam şimde sen refshement'de de çalcaksn d mi?ona göre getrelm yane hehea bi de abe nası becerdn de büük hasar gördü pedallarn ehehe:D

yarın anlatırım nbe olduğunu.....abi en refshementte çalmıyom sadece o konserde yardım amaclı çaldım yoksa çalmıyom yanii sizden önce çıkıcaz işte durum böle konserde ne olduğunu anlatırım.....

çok manyak bi gruba benziyosunuz, tebrikler ve başarılar ;)
kahrolasıca oks çalışmaları yüzünden konsere gelemiycem, ki gelmeyi isterdim harbi merak ettim :D
neyse, ileriki aylarda yine Ankara içi konserlerinizde bulunmaya çalışıcam. hatta madem Maiden de çalıyorsunuz, bizim Maiden Fan tayfayı de getireyim :D
tekrar başarılar ! :D

Yeni gruplar çıkmakta devamlı,metal piyasasında alttan yetişen çok grup var,grup sayısının böyle çoğalması,yeni grupların çıkması Türk metal müziğine katkıda bulunacak bi gelişim,Türkiye'de metal müziğin ne denli yayıldığınıon göstergesi.
Çalışmalarınızda başarılar dilerim,umarım ilerde güzel başarılara imza atarsınız

Geri