Magick

Magick Saklıkent'teki Rock Station Festivali'nde... Berkaycığım yeni gitarın hayırlı olsun bu arada.

magic38ft.jpg

periferideki gruplardan biri benim için.. hep haberim olan.. eskiden arada stüdyolarda karşılaştığımız.. vaktinde sıkçana (özellikle mehmetle ve sarışın uzun boylu komik eski bi elemanları - gitarcıları idi sanırım- ile) biz çalarken ya da rock şenliği seçmelerinde karşılaştığımız ve birkaç kez de (bu da eskiden.. 99-02 arası) konserlerinde denk geldiğimiz grup.. özellikle bahsettiğim iki elemanla seçme beklemelerinde uyuşan espri anlayışımız, mehmet ile de uyuşan müzik zevkimizle bayağı iyi bir muhabbet tutturmuştuk.. her karşılaştığımızda selamlaşıp kucaklaştığım bu sıcak insanların en azından birinin adını da yeni öğrenmiş olduk.. biz ona "şarkı söyleyen adam" derdik.. geniş bir yelpazeden koca bir hafızaya sıkıştırıp güzel, zaman zaman hafif tiz sesiyle berabercene çok şarkı söylemişizdir ankara barlarında.. kafa ve sıcak adamlardı ve benim esas vurulduğum dönemin güzel müziklerini cover ederlerdi o zamanlar.. bolca iron maiden, megadeth, metallica kalmış aklımda.. beste yaptıklarını albüm çıkardıklarını duydum daha bir sevindim adlarına.. tez zamanda edinip dinlemek gerekir kanaatimce..

Levent isimli gitarist arkadaşa sordum, o da sana hastaymış :p

Bu arada gelecem diyen bazı arkadaşların yokluğu gözden kaçmadı. Yazdık bi kenara ;)

Gelemeyenler ne kaçırdı? 8-9 Maiden çaldık, 4 Magick çaldık, Kareoke yaptık, Hicri stand-up yaptı, hatta deniz anası taklidi bile yaptı, bol bol içtik. Bizbizeydik, keyifliydik. Katılan, paylaşan herkese çok teşekkürler.

Süperdi be olum ya accaip eğlendim:)Berkay ne güzel olmuş gruba yaw!!!Ayrıca Levent bey o poweramp benim tamam mıııı:)Yahu Hicri abi sağolsun banada karaoke yaptırttınız ya!!!Allahtan kurtaricilar vardi:)Bu arada Magick albümü çıkınca dağıtacak etrafı gelmeyenlerde EP de olmayan parçaları dinleyemedi işte oh olsun :)

Geri