Magick

ODTÜ Konserinden...

magick61ea.jpg

magick75dz.jpg

magick88id.jpg

magick43qt.jpg

magick55bt.jpg

magick34na.jpg

magick27pv.jpg

magick18sw.jpg

abi muhteşem bi konserdi, hani yağmur falan yağdı biraz ama olacak o kadar, melatonin, magick, tuşe aynı anlarda sahnede olunca bi lanet bulutu çektik ama odtü de süperdi siz de süperdiniz...

metalconcert3is.jpg

Evet Müzik Severler Bugün Kafalar Kopacak...
Ankara Bu Konserle Ayağa Kalkacak :twisted:
Tüm Çılgınları Bekliyorum :metalhead :metal :metalhead :icelim

Magick Her Zaman Süperdi ;)
Bugün de Ayrı Bir Güzellikle Sahnede Olacak :twisted:

Ben Odtü Müzik Toplulukları üyelerine verdikleri destek için çok teşekkür etmek istiyorum, iyi ki varsınız! Çok eğlenceli bir konserdi ve sizin sayenizde oldu, elinize sağlık :)

Bar işletmesinden kaynaklı aksaklıklar yüzünden Magick yaklaşık 22 sularında başladı , canım da nasıl magick izlemek istiyordu ,
o saate kadar da bekledik fakat 11 de vurulmamız gereken bir adet iğnemiz oldugu için malesef gitmek zorunda kaldım , umarım guzel geçmiş ve fazla seyirci kalmıştır :(

MagicK süperdi , hani ses sistemi sorunu vardı ya , MagicK ' te böyle bir sorun görmedim & göremedim ben..[ufak tefek şeyler dışında]

Vokale vardır bir sözüm : O ne Hangar 18'di :)
Grup uyumu da süperdi tebrik ederim MagicK

Beyler daha ne desek :!:
Yolunuz açık olsun demek saygısızlık olur...
Güzeldi....eğlendik,eğlendiniz... :metal
Başarılarınızın devamı...

MAGICK Tek Kelime İle SÜPERDİNİZ :!: :!: :!:

Garage Elemanlarının Konser Gününde Çıkarılmasıyla , Grupların Dayanışması Ortaya Çıktı :twisted:

Bütün Gruplar Seferber İlan Edildi Sanki :) MAGICK Grubundan Levent Baya Bir Yardımcı Oldu Sağolsun Mixer Başındayken ;)

Konserin Headliner Grubu Olmasına Rağmen Sistemde Her Hangi Bir Problem Yaşanmadı Bu Da Günün En Şaşırtıcı Olayıydı Zaten :roll:
Bu Kadar Problemin Üstüne Grupların Anlayışları Çercevesinde Biten Organizasyon Sonunda Herkese Teşekkür Ediyorum :metal :metalhead

Başarılar...
Albümünüz Şimdiden Hayırlı Olsun MAGICK
Piyasayı Baya Çalkalayacak Bir Albüm Geliyor... :metal :metal

Haftasonundaki konserlere gelen, emek veren herkese teşekkürler. 2. gün biraz talihsizlik oldu, mekandaki amfi-mikrofon eksiklikleri yüzünden ilk gruplara yansıdı en ağır olarak. Bu eksiklikler organizasyon tarafından karşılanınca sesler biraz düzeldi, uğraşa zorlaya daha dinlenebilir bir hale getirdik hep beraber. Bir sonrakinde görüşmek üzere!

Geri