Magick

magick her yerde güzel çalıyor yav, son 2,5 şarkılarına yetişebilsem de toplam da 4 tane (sanırım) şarkı caldıklarını duyunca baya bi üzüldüm, ankara'dan kalkıp 20 dakika için mi geldiler yani oraya... yazık!!! :x

neyse, bir de;
helterskelter demiş ki:
Sanırım alternatif sahnede diğer gruplara göre 4 gün boyunca en çok insanın izleyip dinlediği tek gruptu başarılarının devamını dilerim saygılar...!
KARAKEDİ'miz vardı onu da unutmayalım seyirci fkır fıkırdı onda da... ;) :LOL:

RockIstanbul'da bazı aksaklıklar olmadı değil. Oradaki ekip tüm gruplara sahne imkanı vermek için epey çaba harcadı, ama program biraz kaydı. O yüzden dream tv ile ilgili de bir aksaklık oldu. Sağlık olsun, napalım. Yine de güzel bir dayanışma ortamında, iyi bir organizasyonda yer alma fırsatını bulduk.

levantin demiş ki:
RockIstanbul'da bazı aksaklıklar olmadı değil. Oradaki ekip tüm gruplara sahne imkanı vermek için epey çaba harcadı, ama program biraz kaydı. O yüzden dream tv ile ilgili de bir aksaklık oldu. Sağlık olsun, napalım. Yine de güzel bir dayanışma ortamında, iyi bir organizasyonda yer alma fırsatını bulduk.

rockistanbul'un televizyondan cekim falan da olsa bi kaydi var mi acaba gurbetciler icin :) cok hora gecer vallaha...

Infinity_minus_one demiş ki:
1998 biraz zor Barışko... Magick 1999'da kuruldu :) ilk konseri de 13 Mayıs 1999 Perşembe ODTÜ Bahar Şenliğin'de Stadyumda verdi.... Ama bizi taaa o zamanlardan biliyor olmana sevindim :)

Biziz konseri güzel olacak bu arada, bence kaçırmayın.
ben hatirliyorum abi konserde bi 30 - 40 kisi falan vardik :) konseri sonuna kadar izleyenler hep beraber medico'ya gittiydik zaten bizim basimiza gunes gecti diye.

Abilerime buradan saygilar, Metal Days#6'te gorusmek uzere, sizlere BOLCA basarilar ve sanslar diliyorum!

Gorusmek Uzere! :twisted:
~RESPECT WALK!~

BLACKTOOTH ordusu :p

gbanes374 demiş ki:
magick her yerde güzel çalıyor yav, son 2,5 şarkılarına yetişebilsem de toplam da 4 tane (sanırım) şarkı caldıklarını duyunca baya bi üzüldüm, ankara'dan kalkıp 20 dakika için mi geldiler yani oraya... yazık!!! :x

neyse, bir de;
helterskelter demiş ki:
Sanırım alternatif sahnede diğer gruplara göre 4 gün boyunca en çok insanın izleyip dinlediği tek gruptu başarılarının devamını dilerim saygılar...!
KARAKEDİ'miz vardı onu da unutmayalım seyirci fkır fıkırdı onda da... ;) :LOL:

ah be hocam dinleyemedim karakedi'yi o sıra yanıklarla uğraşıodum :D

Albüm bitti bitecek. Birkaç ay içinde piyasada olmasını umuyoruz.

Diğer yandan Ağustos'ta gitaristimiz Çağlar'ı askere uğurluyoruz, ama konserlere ara vermeyi düşünmüyoruz. :D

levantin demiş ki:
Albüm bitti bitecek. Birkaç ay içinde piyasada olmasını umuyoruz.

Diğer yandan Ağustos'ta gitaristimiz Çağlar'ı askere uğurluyoruz, ama konserlere ara vermeyi düşünmüyoruz. :D

Ba$arılar dilerim :) :) :)

Umarım emeklerinizin kar$ılıgını alırsınız. Çağlar'a da $imdiden hayırlı teskereler.

:twisted:

Ahanda ayrıntı :p
afi4eb.jpg

AnkaRock 2005, 16 Ekim 2005'te Garaj Rock Bar'da(Karanfil Sok.'ta). Kapı açılış saat 13.30'da. Giriş+1 Bira: 5 YTL

Gruplar aşağıdaki sıralama ile çıkacaktır.

Purple Rain: Bir dönem barlarda da çalmış olan Purple Rain grubu, ilk sırada Rainbow ve Deep Purple gibi grupların parçalarıyla hard rock ruhunu yaşatacak ve seyirciyi ısıtacak.

KaraLeke: Henüz 1.5 yıllık maziye sahip olan grup yenilenmiş kadrosu ile karşınızda. Daha önce de birçok rock konserinde yer alan grup, size heavy metal adına güzel dakikalar yaşatacak.

Origam: Heavy ve thrash metal şarkıları çalacak olan grup yeni vokaliyle sizlerle buluşacak.

Arcane: Albüm çalışmaları içinde olan thrash metal grubu, albüm öncesi kendini sergileyecek. Keyifle bekleyin...

Celestial Asylum: Türkiye'nin sayılı power metal gruplarından olan Celestial Asylum'un güçlü soundu ile melodik metale doyacaksınız...

Soulitary: Roxy yarışması finallerine de kalan bu grup Türkiye'deki sayılı crossover örneklerden biri. Sahne performansı olağanüstü olan grubu kaçırırsanız, çok üzülürsünüz...

Magick: Türkiye'nin en köklü geçmişine sahip olan heavy metal gruplarından biri. Albüm kaydında olan grubun bestelerini canlı dinleme fırsatı yakalayacaksınız. Saat 20.00 gibi sahne alacaklar.

Crossfire: Son dönemlerin en çok satan metal albümünü yapmış olan Crossfire gecenin headlinerı. Saat 21.00 civarı sahne alacak olan Crossfire'ın yurtdışı standardındaki thrash metal bestelerini dinlemek için kesinlikle orada olun.

Yalnızca 5 YTL ile bu grupların hepsini dinleyebileceksiniz. Ayrıca bir adet de bira veriliyor biletin yanında.

askerlik guruplar açısından çoğu zaman çok yavaşlatıcı oluyor.ama magick'in yavaşlamaya niyeti yok gibi...
ne güzel tam gaz albüme.
bu arada ankarock güzel bir organizasyon olmuş emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
16 ekim'de magick'i izleyeceğim.
konserlerdeki göstermiş olduğunuz yüksek performansların devamını ankarock'da da görmek dileklerimle.

İlgimiz var da kardeşim şimdi ben eminim aratmayacak bi şekil yapmışsınızdır siz :)
Güzel konser olacak güzel :) Dinleyiciler de gereken ilgiyi gösterecektir eminim...
Çağlar'a da hayırlı teskereler :)

Geri