Magnum Opus (Alternative)-Ankara

Vene demiş ki:
XD demiş ki:
vayyyy grupdan atılmışımda haberim yokmuş :D neyse size yolunuzda başarılar sizin için kayıp benim için kazanç oldu

Yok abi kayıpları büyük...Sadece sen yoksun ki bir de Berker var.Başarılar diyemeyeceğim çünkü içinde daha insan olmayı beceremeyen kişilerin oluşturduğu grubun, ruhunun olacağına inanmıyorum...

cemin olmaması kayıp mı kazancmı bilemicem ama ben kdnimi gösteriyorm isteyene de gosteririm yani 2 cisi birazz daa açık ol insan olmayı beceremiyen demişsin tanımıyorm seni bile grub ruhunun bekcisi senmisin ? ıslıkcalda gelsin.

ayrıca belirtiyorum cem ve berker gruptan zaman probleminden dolayı ayrılmışlardır aramızda husumet yoktur ikiside kardeşimdir.özür diledik eski hataları yapmayacagız dedik lütfen buraya abuk sabuk mesajlar yazmayın artık

kvnc_bas demiş ki:
cemin olmaması kayıp mı kazancmı bilemicem ama ben kdnimi gösteriyorm isteyene de gosteririm yani 2 cisi birazz daa açık ol insan olmayı beceremiyen demişsin tanımıyorm seni bile grub ruhunun bekcisi senmisin ? ıslıkcalda gelsin.
1- Seni tanımıyorum ben sadece Cem'in gitmesinin bir kayıp olduğunu söylemiştim.Çünkü gerçekten aletin hakkını vermeye çalışıyor.
2-Herhangi birşey göstermeni istemiyorum. Sen iyi çaldığına inanıyorsan çalıyorsundur gerisi boş...
3-Yarası olan gocunur...
4-Berbat Espri...

mel_97x demiş ki:

Senden böyle bir cevap beklemezdim tam saygı duyarım diyecekken

mel_97x demiş ki:
lütfen buraya abuk sabuk mesajlar yazmayın artık

Bu yazını okudum ve hiç bir şeyin değişmediğini anladım...

mel_97x demiş ki:
ayrıca belirteyim hiç bir kazanç yoksa kayıpta olmaz...

Doğru bir kazancınız yoktu fakat cümle anlamsız olmuş...

Amacım bir kavga başlatmak değil...Bu yüzden daha fazla uzatmayalım bence?(Herkes kendi yoluna?)

1- Seni tanımıyorum ben sadece Cem'in gitmesinin bir kayıp olduğunu söylemiştim.Çünkü gerçekten aletin hakkını vermeye çalışıyor.

hakkını veremye ÇALIŞIO dogru

kvnc_bas demiş ki:

Evet çalışıyor. Gerçekten çok sıkı çalışıyor...Hatta bu aralar neredeyse sürekli tuşe çalışıyor...

Peki sen ne ima etmeye çalıştın? Sen aletin hakkını mı veriyorsun? Sen veriyorsun da o veremiyor mu? (Cevap vermek isterdim ama neyi ima etmeye çalıştığını anlayamadım...)

kvnc_bas demiş ki:

bu sayfaya bi daha girip cevap yazmıyacakdım fakat kendimi tutamadım ve bu son mesajım bu foruma çünkü kimseye birşeyler kanıtlamak zorunda değilim sadece grupdan haberim olmadan çıkarılmama tepki gösterdim kaldıki gelirken yanımda 10 senelik davulcu getirdim ben bu gruba ona bile haber vermemişsiniz çok çocukca geldi zaten bu konuyu sonradan melihlede konuşduk hallettik. aletin hakkını vermeye gelince günde en az 5 saat çalışıyorum emin ol senin dediğin gibi kivicim hakkını vermeye çalışıyorum ,yakın bi zamanda fazlasıylada vericeğim bu gidişle.ayrıca bu konunun uzatılması demekki hakkını verebildiğimi ve bunun bazı kişilerin kaldıramadığını gösteriyor ;) bundan sonra benim hakkımda bu sayfada daha fazla yorum yapılmasını istemiyorum benim magnum opusla hiç bir bağım yoktur. magnum opusa yolunda başarılar. kimseye kötü birşey söylemiyorum zaman herşeyi gösterecek.

saygılar Cem AKHAN

Geri