Guru (hard&heavy) - Ankara

burası aracılığıyla tüm grup arkadaşlarıma ve ayrıca bizi izlemeye gelen herkese milyonlarca kez teşekkür ediyorum...daha iyi bir doğum günü geçirmemiştim...hep bir olmak dileğiyle...

Yukarda yazan arkadaşla beraber nedjimadaydık,gerçekten çok iyiydiniz,twisted sister diye bağırdım o da oldu en sonunda e daha ne isterim :D

Başarılar arkadaşlar...

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederiz bizi mutlu ettiniz... bu hafta nedjimada biz de çok eglendik sayenizde... bu arada pazartesi akşamları da yolcudayız...hepinizi görmek isteriz...

Drednat demiş ki:
gayet güzeldi vallahi. Ay$em de bende çok beğendik. sound gerçekten çok güzel. Ba$arılar arkada$lar sonunda dinledim sizi :)
ayşene de sana da çok teşekkür ederiz...bir ara mesutu da görür gibi olduk ona da çok teşekkür ederiz...müzisyenler tarafından begenilmek bizim için çok ayrı önem taşıyo... bu arada bugun yolcu da serkanın (gitarist) echoesa bi süre ara verdiğini duyduk çok üzüldük...umarız bu ara çok uzun sürmez...çok teşekkür ederiz gelip dinlediği için...son olarak 1 nisan pazar günü Karakedi,Tuşe,Gestapo,Guru ve Echoesun katılımıyla Yolcu Unplugged günü düzenlenecektir hepinizi bekliyoruz...(şaka değil...)

Akustiklerimizi elimize aldık, 1 Nisan'daki Yolcu Unplugged gecesi için çalışmaya başladık.
Gestapo, Echoes, Tuşe ve Karakedi'yle birlikte çok eğlenceli bir gece olacak. :)

Bu akşam da yine her cumartesi olduğu gibi Nedjima'dayız. Bekleriz ;)

Nedjima da çok kısa dinleme fırsatım oldu..Gayet başarılı ve güzel geliyordu sound..Başarılar arkadaşlar kolay gelsin..1 Nisanda tekrar dinleyeceğim umarım...
Saygılar..

Yolcu Hard'n Heavy Unplugged Afişi

unplugged-ilan.jpg

müziğimizi paylaştığımız ve bizi destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. :)

bu pazartesi yolcu'ya gelemedik. günlerdir internete giremediğimden takip etme ya da duyurma fırsatım(ız) da olmadı. özür dileriz.

unplugged da kendimizi affettirmeye çalışıcaz :p :)

çok özel bir gece olacak, herkesi bekleriz, saygılar, sevgiler

Hobaa sonunda dinleyebildim sizleri.
Açıkça söylüyorum, Çağdaş'ın sesinin bu kadar olduğunu bilmiyordum ayrıca sahnede çok profesyonel duruyor. Herkeste olmaz o ışık, adaşımın kendisine de dedim, burdan da söyleyeyim.
Akustiklerle kesinlikle izlenmesi gereken bir grup, elektrolarla nasıllar bilemicem :D Ama eminim onlarla da gayet başarılılardır ;)
Kendinize iyi bakın, böyle güzel organizasyonlarda tekrar beraber sahne almak dileğiyle...
Hoşçakalın, çalan-söyleyen tüm arkadaşların eline sağlık.

Efenim durumumuz dolayısıyla(malum bizde sahnedeydik) gelemedik ama çok iyi geçmiş sanırım.Sertaç bey ve Mehmet beylerle karşılaştık dürümcüde de kendilerinden istihbarat aldık :D Umarım unplugged performanslarının devamı gelir de bizde akustik sounduyla dinleme şerefine erişiriz efem.Saygılar :D

Geri